0 oy
1,267 göst.
Diğer kategorisinde (607 puan) tarafından
Benimki belediyede cenaze hizmetlerinde çalışıyor gecesi gündüzü olmuyor cenazeye bekle sen biraz denmiyor :)) morga kaldırmaları gerekiyor falan 

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşim inşaatçı. Kalıp ustası işi çok zor valla kaçıncı katlarda çalışıyor ben 3.cü kattan aşağı bakınca başım dönüyor düşecekmişim gibi hissediyorum 
(607 puan) tarafından
Herkesin emeği bileğinde maşallah :) Allah korusun kolaylık versin çok zor
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Masa başı memur.. keşke bnde senin gbi iş de çalışsam diyorum diledi zman izin alır flan çok rahatız hamd olsun
(607 puan) tarafından
Astigmat mı hipermetrop mu skdkfmrk Allah şifa versin canım zor oda zor
(1,034 puan) tarafından
Hipermetrop sanırım canım
(607 puan) tarafından
Gözlükte kullansa zor gitmiş artık mecbur devam emekliliğe kadar ekmek parası
(1,034 puan) tarafından
Aynen bu ara da kontrol u var gtmiyor
(607 puan) tarafından
Valla canım gitse iyi olur numarası artmasin optikcide çalışmıştım :))
0 oy
(812 puan) tarafından
Uzman jandarma var tabii ki hangi mesleğn yokki:)
(607 puan) tarafından
Allah kolaylık versin askerimiz polisimiz bir tane :)
0 oy
tarafından
Ne kadar sıklıkla oluyor cenaze. Çok merak ettim. Birde mahalleye mi bakıyor semt mi nasıl oluyor o isler
(607 puan) tarafından
Valla biz 56 bin kişilik bir ilçede yaşıyoruz Ankara'da.. Belli olmuyor duruma göre günde 10 tanede oluyor hiç olmuyorda
tarafından
Bende Ankaradayim kız Mamak'ta ☺️ ben ölürsem torpil geçin ha ☺️ pamuğu acitmadan şey edin ☺️
(594 puan) tarafından
Eli-esi güldürdün beni kız gece gece :D
(607 puan) tarafından
Hahaha canım biz Kahramankazandayiz oraya büyükşehir bakıyor :)))) Allah korusun tövbe tövbe :D
tarafından
Heeeep gülelim inşallah ☺️
0 oy
(1,106 puan) tarafından

Benimki öğretmen... Pandemi de hep evdeydi... İşi zor diyemeyeceğim :)

(607 puan) tarafından
Öğretmenim canım benim canım benim ben seni çok çok çok çok severim :)))) Biliyor musun tam benim istediğim yanımdan ayrilmasin :D
0 oy
tarafından
Eşim imam işi normal de gezmeyi seviyor :D gider gelmek bilmez 
(607 puan) tarafından
Seni de götürsn :))
tarafından
Sevmiyorum ben çağırıyor da :D alışkanlık yaşlandım ben yaa
(607 puan) tarafından
Gez kız ne güzel işte ayakların açılır :)))
tarafından
:D kız ben sevmiyorum görümcem mağazaya gidek diyor kapıda oturuyorm o geziyor çıkıyor eve gidiyoruz
(607 puan) tarafından
Gorumceler hep sokakci sanırsam :)))
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Şalvarciyizzz diker diker satariz :D
(607 puan) tarafından
Oh oh bı tanede bana gönderin bayılırım yazları :))
(1,921 puan) tarafından
Gonderelim .d zor ama ya bicmek dikmek artik heryer salvarci oldu satamiyoruz da
(607 puan) tarafından
Elinize su dokebilirler mi saniyorsun yavruuuu :)))
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Esim carrefourda mudur yardimcisi valla kendimde ayni yerde calistigim icin zorlugunu cok iyi biliyorum musteriyle ugras firmayla ugras bolge muduruyle ugras falan derken birde sevkiyat muhabbeti falan zor yani 
(607 puan) tarafından
Valla alışveriş bile zor yorucu geliyor bazen bana :) Allah kolaylık versin
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Arçelikde calışıyor bazen magazada bazen depoda.. Makineleri hep sırtında taşiyor yinede memnun isinden cok sukur. Rabbim butun calisanlara kolaylik versin hele ki bu sicaklarda :/
(607 puan) tarafından
Havalr yanıyor valla çok zor iş Allah kolaylık versin
0 oy
(775 puan) tarafından
Benim eşimde fırıncı ekmek pişiriyor hep gece çalışıyor gündüzleri uyuyor zor da olsa 
(607 puan) tarafından
Ayy bu çok zor , uykuya hasret :((
0 oy
tarafından
Askeri personel çok yoğun ve çok stresli ben bile çekiyorum derdini 
(607 puan) tarafından
Allah kolaylık sakinlik versin canım
tarafından
Aminnn cümlesine canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Muhasebeci masa başı ama beyin gidiyor ekrana bakmaktan gözleri bozuldu gözlük takmaya başladı bi gün işler yetişmedi eve iş getirdi yardım edim dedim beynim yandı :D

(607 puan) tarafından
Herkes anladığı işi yapsın bırak :))
0 oy
tarafından
Esim askeri personel komondo 4yildir evliyim 9ay yan yana kaldık epey bir süre daha yanyana kalmayacağız galiba burdaki en uzun ayrı kalan askeri personel eşi benim 
(607 puan) tarafından
Yaaa çok zor cidden ah elinde olsada senide yanında götürse , bit kadar degilsinki cebe sığasın :( Allah korusun kolaylık versin
tarafından
Amin cumlemize ins
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Valla tek tek okudum kolay yoldan kazanilmiyor 1 kuruş bile. Kiziyorum bazen eşime çok calisiyosun hayat bitiyor diye ama herkes ayni... Bizimde geri dönüşum fabrikamiz var. Bazen pazar calistigi bile oluyor. Hani kendi isi olsa rahatlar algisi cok yanlis. Kendi isin oldumu hic birakamiyosun. Ne gece belli ne gunduz. 7/24 fabrika isliyor. Gecede kac kez telefonu caliyor saymiyorum artik. Saatin yok, eve gelip sofradayken kalkip geri gittigini bilirim. Gun icinde sehir dişına gidip geliyor. Mesela sabah 7 gibi izmirden antalyaya aksam izmire geri, mecbur kalmadikca gittigi yerde de kalmiyor. Adam pert perişan. Ama çok şuküŕ halimize, Allah eşime saglik versin, iş versin  pandemiden de etkilenen sektör olmadigimizdan çoookk şukur bin şukur. 
(13,202 puan) tarafından
Evet yaa çöp sevilir mi der gibi
(1,363 puan) tarafından
;) :) yok bizim sadece plastik, ve çogu Almanyadan geliyor, ama haklisin oteki dukkanda cam çuval kagit aklina gelecek hersey donüştürülüyordu
(13,202 puan) tarafından
Ben de plastikte ithalat çalıştım yerli de vardı granül chips elyaf ve paketleme şeridi yapıyorduk ben ayrıldım naylon ambalaja başlamışlar eşim de şuan Balıkesir kökenli ama İzmir Antalya gibi çok yerde şubesi olan yerde başladı.
(1,363 puan) tarafından
Yaa kesin tanidiktir, isim vermekte sıkıntı yoksa kim acaba?? Bizde antalya bursa, ankara, turgutlu ile calistigii fabrikalar var, oraya satiyor  granurleri. Yerli plastik sorun yaratiyo diye yani bizim mal verdigimiz fabrikalarin yaptigi işe anca disardan gelen yariyor, mecbur birsuru para verip disardan aliyo, çöpe bile muhtaciz ya :(
(13,202 puan) tarafından
Ekolojik çevre canım vanlı patronları ithalatını kendim yaptım yaa üçte bir fiyata geliyor ithalatı şimdi kur yükseldi tabi
0 oy
(215 puan) tarafından
Ankara kazanda özel bir firmada plasiyer saha müdürü akşama kadar araç kullanıp mağaza denetliyor. Eve geliyorki yok bacağım ağrıyo yok belim ağrıyo yerinden kalkmıyo valla(Kahramankazan dayız dediğin için için ankara kazan yazdım) :) 
(607 puan) tarafından
Hee sarayda falan mı acaba firma :))
(215 puan) tarafından
Evet sarayda canım
(607 puan) tarafından
Hee yarım saat arası falan var bize , burda olaydın sevinrdim :))
(215 puan) tarafından
He kız yakın olaydık tanışır görüşürdük:)
(607 puan) tarafından
Valla yaa :)) geçen hafta hangi fabrikada bilmiyorum da adamın birinin üstüne vinç düşmüş afedersin bağırsakları g.ötünden çıkmış eşim almaya gitmişte
0 oy
(321 puan) tarafından
Yerin 3 km altına giriyor. Madenci daha ne olsun 
(607 puan) tarafından
Geceyi gündüzü goremiyormustu oda :( ne desek boş ekmek parası için :(
(321 puan) tarafından
Şöyle bir yorumları okudum herkes bilmem kaçıncı kat yüksekte çalışıyor yazmış dünya ne garip ben mesai bitiminde yerüstüne çıkacak diye sevinirken onlar yerüstüne düşecek diye korkuyor :) görmüyor gecesi gündüzü karışık.sürekli karanlık ortamda çalıştığı için gün ışığı rahatsız ediyor. Gitti miydi 12 saat birbirimizden habersiz yaşıyoruz. İnsan hergün işten eve gelen kocasına geçmiş olsun der mi? Diyorum, diyoruz çünkü yeraltından sağ çıkana herkes her gördüğünde geçmiş olsun der tokalaşır garip dünya, bugünde ölmedin der gibi hep
(607 puan) tarafından
Ee Allah öyle bir yaratmıştı ne düşüncemiz ne aklımız yeter bunlara açıklama aramaya :) Sizde her zmn sukrediyorsunuz tabikii :)
(321 puan) tarafından
Kesinlikle doğru söylüyorsunuz :) şükür tabiki hamd olsun herşeye
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Tesisatçı benim eşim yeri geliyo 100 kilodanda fazla ağır kaldırıyorlar tuvalet gideri falan yapıyorlar alt borularını bugün kafasına milletin büyük tuvaleti indi mesela 
(607 puan) tarafından
Ben yakiniyorum da siiznki bizimkindende zormuş :( pisliği desem öyle çok çok zor
0 oy
(27 puan) tarafından
Askeri personel zorlukları çok gecesi gündüzü yok. En zor mesleklerden her an aklım onda rabbim korusun hepsini
(607 puan) tarafından
Allahım korusun kolaylık versin
(27 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,637 puan) tarafından

Benimki boru fabrikasında şoför kamyon kullanıyor her gün sıcaktan ölüyorum motorun sıcağı içeri giriyor diye söyleniyordu şirket arabalarında klima olmuyor çünkü bnde sizin şirket elemana değer veriyor keşke klima olsa diyodum 2 hafta önce arabada klima olduğunu öğrenmiş birisi söylemiş o günden beri çok rahat :) araba kullanmayı seviyor her işin zorluğu oluyor ama ortamı güzel şirket çok iyi. Bende depoda çalışıyorum mağazalara ve internet satışlarına raflardan ürün topluyorum ter götümden çıkıyor ayakta durmaktan ölüyorum ama para kazanmak rahat yaşamak için mecbur 

(607 puan) tarafından
Sıcaklar gelecek diye eşin korkuyordurdu kesin canım :)) şükür kurtulmuş :) tabana kuvvet diyorsun kuzu Allah sana kolaylık versin kız seninki daha zormuş :))
(1,637 puan) tarafından
Aynen kışın kalorifer barda yazın naparım diyordu :) aynen 10 saat ayakta duruyorum zor 2 hafta oldu yeni girdim bakalım ne kadar dayancam
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim eşimde fabrikada usta hastane yatakları üzerine fabrika zor sürekli bilgisayar başında veya ayakta 
(607 puan) tarafından
Gözler pert :( Allah kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 388 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,443 göst.
0 oy
24 cevap 611 göst.
0 oy
3 cevap 166 göst.