0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

• Ağlayarak gidiyor resmen su günler bitse biran önce çok zor çok yorucu diyor vallahi gelir gelmez uyuyor sırf çocuklarım için diyor öyle vicdan yapıyorum ki bu pandemi bizi ne hale soktu canım kocam resmen geri geri gidiyor ayakalri:'(

9 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ne iş yapıyor ki cnm 
tarafından
Şoför canım şimdi kamyon şoförlüğü yapıyor  sıcak falan bazen kamyon batiyormus bu çıkartmaya çalışıyormuş falan çok zor çok sıcak buralar bide
(3,669 puan) tarafından
Anladim allah yardımcısı olsun
tarafından
Aminnnnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen canım bizdede aynı durum:(
tarafından
Aynen ne iş yapyor  eşin kiz
tarafından
Şoför canım pandemiden önce öğrenci servisi yapıyordu şimdi kamyon şoförlüğü yapıyor hiç durmuyor hiç sürekli biseyler görüyor getriiyor sürekli araba
tarafından
Oo zor ama hangi iş kolayki kiz
tarafından
Öyle kız valla hele şu dönem insanlar diyor iş olsunda
tarafından
Aynen vla
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin canım çok şükür evine helal kazanç getiriyor bol bol İnşirah surresi oku esin için suya oku içir o kolaylık süresidir rabbim ferahlatır içini 
tarafından
İnşallah canım evet alın teri hakaten bu para ve elim gitmiyor harcamaya
0 oy
tarafından
Bizim yasaklardan dolayı eşim sabah 7 gece 1 çalışıyor 18 saat yani polis 18 saat ayakta bide fıtığı var
tarafından
Çok zor her işin bir zorluğu var elbet
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Canım benim eşim mütahit ams halen çalışıyo inşaatta usta diyoki şimdi. Gencim gücüm kuvvetim var çalışayım çocuklarıma güzel bir gekecek hazırlayayım valla bi kere eşimi o kılıkla gördüm öyle ağladım ki onun o halini hiç unutamıyorum bide bizim durumumuz çok çook iyi yani Rabb'im eşlerimizin yardimcısı olsun
tarafından
Amin canım vallahi zor yaa ne günlere mis be bugunler
0 oy
(119,984 puan) tarafından
babam isciydi meltem aylarca calismadigi zaman olurdu ben kucukken hic unutmam disin agridiydi babamin ssk si bile yoktu gunlerce agri cektim disciye gidemedim babamda benle aglardi sukurler olsun suan herseyi var hersey gelip geciyo saglik olsun gecer bu gunlerde
tarafından
Ay sevda herşey çocuklar için zaten inşallah gelip geçecek zor gunler
0 oy
tarafından
İş olsunda çalışsın işsizlik daha zor ya bugünlerde geçer inşallah, destek olcaz kocalarımıza artık morel vercez hepimiz 
tarafından
Aynen canim bugünlere çok şükür
0 oy
(2,659 puan) tarafından
Valla canim her halimize şükürler olsun benim eşimde şoför allahima çok şükür zorda olsa rabbim rizkimizi veriyor benim eşimde tir şoförü uluslararası gidiyor 20 gün gelmiyor surekli arabada yatıyor disarda kendi yapıyor yemeğini seninki gene evine gelip yatabiliyor ufacık alanda yatmak çok zor sabırlı olacaz onlara destek olacaz 
tarafından
Ayy valla çok zor kız benimki tır falan dedi asla dedim

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,267 göst.
0 oy
20 cevap 952 göst.
+1 oy
45 cevap 2,207 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.