0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaşlar iyi geceler oğluma doğum günü kutlaması yapacaz aileler ve iki tarafın hala teyze vb olacak çocukları ile beraber 35 40 kişi evimiz çok geniş ben nelere dikkat etmeliyim uyarı amaçlı şöyle yap dediğiniz var mı bir de aklınızda olan kolay tarif isimleri var mı teşekkür ederim

6 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Koronaya dimkat et
(4 puan) tarafından
ediyoruz ederiz başka var mı
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
bende biontech tavsiye ederim çok lezzetli :)
(4 puan) tarafından
Neden hep aynı şeyler yazılıyor anlamıyorum  düzgünce yorum istiyorum önlemler alınıyor hem ben size virüs ile ilgili soru sormadım ki
(238 puan) tarafından
35 40 kişi diyorsunuz aynı evde. bahçeli villa değilse insanın aklına başka bişey gelmiyor ondan olabilir mi acaba :)
(4 puan) tarafından
Masa olarak ayrılmış zaten herkesin yeri belli önlemler alınmış sadece dikkat çekmek amaçlı yorumlarınız haa beğensin artı alalım kafası belkide
(238 puan) tarafından
Yaaa ilahi ben sizi güldüremedim ama siz beni güldürdünüz :) gecenin bir yarısı şurda yorum yazayım da artıları toplayayım bana madalya versinler diye bekliyorum :) doğumgünü stresi başlamış şimdiden size kolay gelsin. çok güzel bi tarif vardı elimde ama size vermicem küstüm :))))
(4 puan) tarafından
sizi güldürmek gibi bir gayem olmadı ama gülmek her insana yakışır... insanlar kafasında ne varsa sürekli onu söyler aşı lezzetli demek yerine ilk tarifi verip sonra da Merve korona yı da unutmayın diyebilirsiniz değil mi
0 oy
tarafından
Valla canım çocuk varsa masana dikkat edicen. Ben masanin bekçisi olmuştum:D
(4 puan) tarafından
Beyaz masa örtüsü kullanacam bende biraz kaygılı oldum
tarafından
Aynen bide organizasyonu bozmaları sinir ediyor insani. Ben pek bisey yapmadım cok az kisiydik. Yaprak sarma, börek, cikolata topları, kurabiye ve pastamiz vardı.
(4 puan) tarafından
teşekkür ediyorum canım kıymetli yorumunuz için
tarafından
Rica ederim canım. Hayirli yaslari olsun insallah
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sigara böreği yap canm mısır patlat kurabiye yap sarma dolma olabilir ay su korona duyarı kasanlar da beni benden aldı allah bilir hepsi düğünlere gidiyolardir
(238 puan) tarafından
hayır 3 yıldır düğüne gitmiyorum :)
(4 puan) tarafından
her yere gidiyorlardır
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım benim kızımın da ikinci yaş günü Ağustos ta olacak inşallah ben sarma, mercimek köftesi, kıymalı patates li börek, tatlı da bir  çeşit kurabiye yapmak istiyorum ama biz on kişi falan olacağız size daha çok çeşit gerekebilir şimdiden mutlu yaşları olsun kuzunun
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canimda evde cok zorlanirsin..geceen yil ben yaptim 2gun onceden 2gunde sonradan is yapmaktan öldüm ya..bir restoranda yap durumun varsa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.