0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

:D postlar dan yola çıktım yaratıcı cvplar gelecek eminim 

Elinde ne olsa birine saplatmak isterdin 

Mesela ben 

Cidden eltinin ağzına kocaman kürekle vurmak istiyorum :angel: konuşma özürlü  zaten 

Bu saat olmuş anasında kocası da evde tek kalamaya korkuyur diye anasına geldi Benim kro mangoooooo da yanına gitti kızım o gitti diye bu saat oldu yatmadı 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben eski kocamın kellesini kılıçla kestiğimi kafanım havaya fırladığını onuda kılıca geçirdiğimi hayal ederdim hep boşandığım zamanlar. Ama istemsizce oluyodu bu onun bana yaşattıklarından dolayı. Sonra sonra Allah a havale ettim. Kimse zarar görmesin canı yanmasın istiyorum artık :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben kazık isterdim sömüren vampir görümcemin göğsüne saplamak isterdim.. asdfasdfsadf
(12,264 puan) tarafından
Offf ben ne çektim görümce den şimdi de iyilik meleği kesildi başıma kocası hakkından gelince
0 oy
(1,787 puan) tarafından

Valla bana bi tane yetmez şöyle bi koli alıp hepsinin dötüne saplamak istiyorum ehe :angel:

(12,264 puan) tarafından
Hahahahha☺️☺️☺️süper valla sapla gitsin
0 oy
(11,076 puan) tarafından

Şimdi değil ama eskiden söylerdim çok

Bazılarını SES TELLERİYLE BOĞASIM GELİYOR diye... :)

(12,264 puan) tarafından
Viiii kız baya uğraş istiyor haaa☺️☺️ daha kesin bir çözümleme ile değiştir fikrini
(11,076 puan) tarafından
Zaten artık zarar verici düşünceler barındırmıyorum zihnimde :)
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben silahlı sopalı darp edildim.. Eğer imkan olsaydı o darp edenleri kazığa gözlerinin içine baka baka oturtmak isterdim.. 
(1,690 puan) tarafından
6 yıl önce.. Ama bana sorsan daha bugün olmuş gibi.. Etkisinden çıkamadım hiç.. Tedavi bile gördüm ama yetmedi.. Kaç sene boyunca dışarı çıktığımda telefonun arama kısmına polisin numarasını yazıp çıkıyordum ki onları görürsem bana zarar vermeye kalkarlarsa hemen arama tuşuna basabilmek için.. Eski patronum ve arkadaşları tarafından oldu.. Sebep de maaşımı alamadığım için işten çıkmış olmam..
(12,264 puan) tarafından
Offff  çok üzüldüm  ne gaddarca bir şeybunkwr nasıl insan ki
(1,690 puan) tarafından
Onlar insan değil.. İnsan görünümlü 2 ayaklı mahlukat sadece
(5,721 puan) tarafından
Kuzum çok üzüldüm okuyunca Allah'ın cezaları nolcak :((((
(1,690 puan) tarafından
Ahh kuzum sen benim neler yaşadığımı bir bilsen..
0 oy
(3,048 puan) tarafından
İlla şuna yaparım diyecek kadar nefret ettiğim insanlar yok hayatımda. Ama burda bi kadın vardı kayınbabası kızının bezini açıyormuş falan hâlâ aklımdan çıkmıyor o post o adamın, adam dediysem de lafın gelişi münasip tarafindan bağlayıp tavana asasım geliyor. Kör bıçakla dograyasim geliyor. Normalde şiddete meyilim yoktur ufacık yaraya bakarken bile içim gider. Ama böyleleri gözümün önünde parça pincık olsa gözümü kırpmadan zevle izlerim. 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Yapma bak konuşma özürlüyüm düzelir falan basını yakarsın daha cok konusur basına bela alırsın

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 728 göst.
0 oy
47 cevap 881 göst.
0 oy
24 cevap 782 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

380,065 soru

11,377,411 cevap

34,864 kullanıcı

...