0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben yine bol bol yaramazlık yapıp annemi uyutmadim şimdi uyumaya gidiyorum :-):-):-)

10 Cevaplar

0 oy
(16,779 puan) tarafından
Günaydın yavrummöö      
tarafından
Günaydın canim
-Reklam-
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Maşallah çok tatlı
tarafından
Teşekkürler teyzesi bi o kadar da yaramaz hiç sorma
(5,736 puan) tarafından
Tatlı olanlar yaramaz zaten benimkilerden biliyorum☺️☺️☺️☺️
tarafından
Allah bize güç versin :-):-)
(5,736 puan) tarafından
Amin kuzum ben büyüttüm beş buçuk yaşında oldu ikizlerim ama hala zor inanki nasıl büyüttüm bana sor
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Maşallah çok tatlı Allah bağışlasın canım darısı inşallah birgün bana tek uyumayim beni erkenden uyandirsin onada raziyim herşeye raziyim inşallah Allah'ın iznliyle 
tarafından
Allah sanada versin inşallah cnn amin amin amin
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin balım üzülme hiç ummadığın anda verir Rabbim ben seni çok iyi anlıyorum 2 defa düşük yaptım bi minik adam da hiç beklemediğim anda oldu 1 ay sonra doktor gel tedavi baslayalim demişti doktora hamile gitmiştim elhamdülillah
Senin sağlık sorunun ne kuzum bakıldı mi
(2,312 puan) tarafından
Herşey Yolunda canım esiminde benimde ama beş senedir malesef ki olmuyo bir dusugum var 4aylik falan ewliydim hamileymisim hiç farkında degildim beraberilik sonra si tuvalette gittim çünkü o zaman lar zaten korunuyoduk bide adetim duzensiz di hamile olduğuma hiç baglamadim o ağrıları kesin adet olucam falan diyodum baktım tuvalette bir parça düştü ve yoğun bi kanama başladı kaşık ağrısı bel ağrısı çok fena oldum bide ben eşimin ailesiyle kaliyodum neyse onlar işte et parçası ne çocuğu faln daha sonra ondan bir ay öncede hastaneye gitmiştim kan verdim doktor daha yaşın erken falan diye bana bağırdı çağırdı kani verdim yani betayi ama almaya gitmemiştim düşükten sonra e nabiza bi baktım betam 46 çıkmış ve bir ay sonra da zaten dusugum oldu keşke farkında olsaydım keşke o sonuçları almaya gitseydim de böyle olmasaydı asla affetmiyorum kendimi bu konuda asla
tarafından
Kuzum böyle yapma bak olacağı varmış olmuş ben ikisinde de ne hatalar yaptım
İlkinde anneannem vefat etmişti kaynanamlar bize gelmişti kaldılar 2 hafta onlar gidince stres atmak için koltuk kanepe hali kilim sildim kış günü meğer hamile imisim düştü maalesef
İkincide de izinden döndük valizleri kaldırdım indirdim derin dondurucu almıştık asansör yoktu eşimle onu 2.kata taşımıştır o da düştü maalesef sonra genetik inceleme yapıldı kan pıhtılaşmasi çıktı bende tedaviye başlandı 3.de kış tatilindeydik kayarken o kadar çok düştüm ki sürekli gezdim bi gün 30 kusur bin adım atmıştım ama bak elhamdülillah oğlum doğdu yani Rabbim can verseydi ne yaparsan yap düşmez idi
(2,312 puan) tarafından
Tâbi canım bi tarafından da öle Rabb'im ol derse olur olmaz derse olmaz seninkide pek farkında olmadan olmuş üzüldüm gerçekten adına ne güzel bu sefer bebesin yaninda ama işte bilmiyorum ki gerçekten nasıl fark edemedim diye cok kızıyorum gerçekten kendime ama gende tabi seninde dediğin gibi Rabb'im ona can verseydi yaşardı olsun her zaman diyorum günahsız gitti hayırlısı buymuş öbür tarafa inşallah görmek nasip olsun
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Günaydın yakışıklı :)
tarafından
Kızın var mı anne :-):-):-)
(2,910 puan) tarafından
Maalesef çocuğum yok ama kızım olsaydı seni alırdım yakışıklı :))))
tarafından
Kenarda aday olarak bekleriz biz :-):-):-)
(2,910 puan) tarafından
Olur olur bekle :))))
0 oy
tarafından
Maşallah allah bağışlasın günaydınnnn
tarafından
Aminnn cümlemizin evladını inşallah canım
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Günaydın yakisikli☺️❣️
tarafından
Ay o sizin gözlerinizin güzelliği efendim
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Günaydın maşallah 
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Günaydın teyzeeeeem❣
tarafından
Noruyonnn gadasini aldığım
0 oy
(447 puan) tarafından
Günaydınnnnn minik yaramaz :)) 
tarafından
Kendi minik yaramazlıklari büyük :-):-)
(447 puan) tarafından
Amannnn boşver ya yapsın Bi daha ne zaman yapacak büyüdükçe sorumluluk artacak yavruların
0 oy
tarafından

Kız ağzını burnunu yüzünü yerim ben bununnnnnn :woot::woot:

Essek vayy nasıl da poz vermiş , ay dişlerim kamaştı :angel: ah burada olsaydın seni ne ısırırdım amaaaaaaa :D maşallah maşallah Rabbim nazarlardan kem gözlerden fesatlardan korusun inşallah ♥️ 

tarafından
Kim kimi ısırır bilemem valla :-):-)
Aminnn Allah razı olsun canım cümlemizin evlatlarını korusun Rabbim

İlgili bir soru bulunamadı

396,990 soru

11,873,842 cevap

35,988 kullanıcı

...