0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra göğsümde karnımda mor renkli çatlaklar oldu. Bu çatlaklar tamamen geçmicek biliyorum ama rengi hep böyle mi kalıcak ?

8 Cevaplar

+1 oy
(3,101 puan) tarafından

Artik onlarda senin bir bacin.seni asla yalniz birakmicaklar.rengi acilacak ama:)

(4,698 puan) tarafından
Bacılara selam doğurmaya devam :D
(3,101 puan) tarafından
Hahahh allah seni :))
(55 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm ya
(55 puan) tarafından
Evet varsın dursunlar bende ama rengi açılcaksa iyi gerçekten harita gibi oldu vücudum :))
(3,101 puan) tarafından
Acilacak kiz merak etme :)
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rengi aciliyo canim 
(55 puan) tarafından
Sevindim canım gerçekten :)
0 oy
tarafından
Ben daha doğurmadım her gün kantaron yağı ile masaj yapıyorm göğüs bel göbek :DD inşAllah olmaz annem de bizde öyle yapmış kadın da çatlak yok 
(55 puan) tarafından
Benim de hamilelikte yoktu canım doğurduktan sonra oldu çatlaklar .
tarafından
Aynen genelde arkadaşlarımda öyle diyor
(3,101 puan) tarafından
Allah allah.hic duymadm.b3lki hamileyken olmustur altlarda gobekten gorememislerdir kiz.dogumdan snra neden catlak olsunki cok sasrdim.
tarafından
Eğer hamileyken oluyorsa şuan mutluyum o zaman :D böyle devam eder İnşAlllah
(3,101 puan) tarafından
Canm yani karninin en dip noktasina hamileyken cikiyorsun.dogumdan snra oldugnu ilk defa duydum ben.dogumdan snra kuculuyor karin
0 oy
tarafından
canim catlak gecmez ama rengi dogum sonraki zamanla ama hemen degil duzeliyor normal catlak gibi beyaz ten rengine donuyor suan gergin oldugundan cok gibi dursa da daha az gozukuyor karin kuculunce
(55 puan) tarafından
İyi o zaman :))
0 oy
(44,771 puan) tarafından
1.5 yıl önce yaptım ikinci doğumumu kaldı hepside hiçte takmiyom valla ilk dogumumda o kadar olmadı ama ikincide baya oldu kaldi benim içinde hiç onemli değil :D
(55 puan) tarafından
Valla canım rengi mor koyu benimkiler ister istemez ben takıyorum  rengi açılacakmış gri olunca bende takmam.
(44,771 puan) tarafından
Benimkilerde böyle kıpkırmızı iste harita gibi:D
0 oy
tarafından
Ben 21 haftalık gebe olmama ragmen karnım hiç yok gibi fakat gögsümde karnımda heryerim çatlak dolmuş  fakat dogumdan sonra geçecegini sanmıyorum rengi açılır
(55 puan) tarafından
Evet açılıyormuş benimde doğumdan sonra oldu  canım hamilelikte bişey yoktu.
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hayır canım reknleri gri oluyor sokuyor o şekil kalmiyor
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Vallaha canım 1 tane bile çatlağım yok hiç olmadı nedense. Hiç birşey de sürmedim hamileyken nemlendirici bile yani
(55 puan) tarafından
Bende sürmedim ama oldu vücut yapısı demekki:)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 333 göst.
0 oy
20 cevap 445 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde sevdakr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 204 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
8 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu

382,553 soru

11,453,521 cevap

35,030 kullanıcı

...