0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Ayy kizlae kaynanama laf söylerim bana karşı biraz kaynanaligini gösteriyor ama cidden ondan da Allah razı olsun aşçı olduğu için yemekleri o getiriyor oğlum 1 yaşına girecek ve çok hareketli hiç yerinde durmuyor ve hiçbir iş yapamıyorum bulaşık makinesini yerleştirsem anında geliyor ve çabaları atiyor anca akşam esim ve kaynanam gelince etrafı toplayıp temizleyebiliyprum tek başına olan ve etrafı temizleyip akşama 2 kap yemek çıkaran bacılarıma ablalarıma helal olsun:)) 

28 Cevaplar

0 oy
(1,352 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vallahi çocuğumdan çalıp temizlik yemek yapacaksam onlardan bi hayr gelmez. Benim için çok önemli değil evimin pırıl pırıl olması. Benim için önemli olan çocuğuma eşime vereceğim sevgi ilgi. Temizlik sonra da yapılır fakat çocuğuma bu sevgiyi şimdi vermem lazım
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Teşekkürler :))))
(2,885 puan) tarafından
Canım çıkıyor temizliği 1 saatte yapyrm bazen tatlı bile yapym kız :))
(1,946 puan) tarafından
Biraz önce çocuğu uyuttum hizli hizli etrafı toplayıp çamaşır makinesine çamaşır attım ama halimi gorsenin valla acirsiniz etrafta fare gibiyim ;)
(2,885 puan) tarafından
Hahahaha Allah seni napmasin. Kız valla sürüne sürüne yaptığımda oluyor
(1,946 puan) tarafından
O işlerin içinde tatlı yapan birinden korkarım:)
(2,885 puan) tarafından
Genelde ilk tatlimj yaprm çünkü biliyorum sonrasına gücüm kalmyck :))))
0 oy
tarafından
Benomde yemek islerme kaynanam bakiyo ben bebisle ugrasiyom
0 oy
(868 puan) tarafından
sağolasın yapıyoruz işte 19 aylık bebeyle
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tesekkurler tesekkurler :D
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Uctane var bendee sinirden parcaliyom kendimi  
(1,946 puan) tarafından
Ayy bende  1 coxukla kendimi duvardan duvara vuruyorum 2 haftadır huysuz dis çıkarıyor
(1,358 puan) tarafından
Benim kucukte dis cikariyorr zor oluyorr ise tm basliyom agliyor uyaniyor
0 oy
tarafından
:-) tesekkur ederimm
0 oy
tarafından
Mersi cannım :) :) 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bu konu da hiç mütevazı olamicam benimki de 1 olacak ve kaç gündür de huzursuz işler bitince dönüp bende helal olsun bana walla diyorum:))
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Biri 2 buçuk biri 5 aylık bebeklerimle her işimi yapabiliyorum :D

0 oy
tarafından
2 yaşında oglum var 6 aylık hamileyim. Her yeri hallettim oturma odasi kaldı oglumu uyutup yapacagim ama aşırı uykum var suan biraz dinlenip onuda oyle yapicam. Aksamada yemegim var. Hamileyim bir sekilde yapıyorum. Zor tabiki 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gece bebeğin uyuduktan sonra bütün evini topla dağınıklık vs sabaha sadece süpürme toz alma kalsın çamaşır bulaşıkta kolay zaten makineler yıkıyor 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sağol canım benim. Her işim saat 5 biter akşam yemeği yenir bı daha dinlenirim oğlumla park felan giderim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Teşekkür ederiz inşallah sende bigun basaricaksin bırakma kendini :D

(1,946 puan) tarafından
Az önce yorumlardan gaza gelerek evi supureyim dedim 2 oda kaldı ayrıca her açtigimda sesten ağlıyor bende vazgeçtim olmaz benden :)
(9,626 puan) tarafından
Bizimkide süpürgeyi kapatınca agliyo bu bebikler hep tuhaf ☺☺☺  olur olur azcık daha sabır gayret gösterirsen tüpü arkana bağlayıp gökyüzüne bile uçarsın annesin sen çünkü ☺☺☺
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Akşamdan evi toplu tutuyorum sabah uyaninca bulaşık olmuyor makineyi bile akşamdan yerleştiriyorum. Sabahları önce kahvaltı peşinden süpürge. Oğlum uyuyunca da yemek yapıyorum ve evim hep düzenli temizdir sende böyle yapabilirsin 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Herşey dahil sil süpür yemek 3 çocuk artı kolu kırık bir eş kahve içmeye bile zamanim oluyor 
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Sukur rabbim yardimci oluyor aksama kadar bagrisla kosusturmacayla iki bebeyle birlikte temizligimide yapiyorum yemegimde hazir oluyor artik hergunde meyve suyu yapiyorum aksam esim geldiginde soguk soguk icsin diye keyif molasida veriyorum Rabbim yardimci oluyor coook sukur
0 oy
tarafından

Ev işini tam anlamıyla hepsini yapamasamda 3 çocukla yemeğimi mecbur yapıyorum ben çünkü 2 si büyük hep yemek istiyolar yapamadıklarımı gece yapıyorum hem daha iyi oluyo serin oluyo biraz olsun 

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim kızda Çamaş makinası olsun bulaşık makinesi olsun açtığım an arkamda :D gerçi hiç oturmuyor ki hep ayakta hareketli 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 463 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 439 göst.
0 oy
5 cevap 459 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 552 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu