0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneannem 2aydir yoğun bakımdaydi girdi çıktı en son yoğun bakıma aldılar geçen cuma rahmetli oldu teyze kızı da oğluna sünnet düğünü yapacaktı yapmadı cuma günü.cumartesi günüde mevlutlu okuması vardı ogun gömdük anneanmi . Neyse mevlutten sonra bı anda müzik çalmaya başladı eglentiyi yapacaklarmış.bnm gücüme gitti tabi çoğu kişinin .teyzem biz yapsak yüzümüze bakmazdi kızına bişi diyemedi.biz ayrıldık oradan kendi erkek kardeşi bile gitmedi. Yazmış bana ne kalmadınız die bnm icim elvermez o günü gommusum akşamı iyi ki gomdum oynuyorum gibi gelirdi dedim cevap vermedi.. haksız miyiM

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yazıklar olsun ne diyim gerçekten

Rabbim merhamet versin kursağina
tarafından
Hiç mi iyilgii dokunmadı arkasindan iyi ki gitti der gibi gücümüze gitti
tarafından
Gider tabi be gitmez mi ne ayıp yaptığı
1 ay olucak babannem vefat etti benimde halamın kızının önüne yemek koymadık diye cenaze günü kavga çıkardılar daha babaannemin toprağı kurumamıştı.
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Yuhh diyorum başkada bisey demiyorum oglunun pipisini kutlamak yerine anneannesine bi yasin okusaydi pess
tarafından
Okumalı yaptı ya tm işte aradan cikardi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yuh artık oturup bi yasin okuyacagına eğlence peşine düşmüş allah ıslah eylesin
0 oy
tarafından
Ölen kişi yaşlıda olsa hastada olsa yapılmaz böyle birşey ayıp etmişler tamm oda Allah ın emri buda Allah ın emri ama mevlit okutup çikabilirlerdi ölene ve ailesine saygısızlık olmuş
tarafından
Ölen anneannesi ve teyzem ağzını açmadı .biz yapsaydık ağzımıza edilirdi
tarafından
İmam
 demiş ya bizim zilliye yakışıyor diye :))
Bunlarınkide o hesap olmuş
0 oy
(3,456 puan) tarafından
En hassas olduğum konulardan biri, olmazzzz ben kabullenmem hatta orda bir güzel bozardım yani 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Mahallede yangın çıkmış o.ru.spu saçını tararmış. İnsan bir saygı gosterir yaşlıysa da yine hürmet etmek lazım. Ölüsüne de dirisine de
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Teyze kizinda insanlığını gömmüş.. yazık 
0 oy
(11,107 puan) tarafından
Bizde mahallede falan el oğlu vefat etse tv bile açtırmazdı annem. Değil ki  insanın akrabası vefat edecek, eğlence yapacaklar. Ayıp gerçekten 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Allah ıslah etsin insanlık ölmüş...
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Az bile yapmışsın ben yırtardım ağzını s.çardım eğlencesine 
0 oy
(13,960 puan) tarafından
Ya birak anneanneyi mahallenden biri ölse insan muzikli eglenceyi iptal ediyor. Oyle toruna yaziklar olsun. 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yaptığı terbiyesizliik onun en güzelini ypmisn sen bırak öyle insanlar hep kendini düşünür bukadr olmaz hadi bir hafta 10 gün arada olur anlarım akşamında ne demk ya azına bir carpican teyze kızının anlicak salk 
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Yani oynamak istiyorsa 1 ay sonraya atabilirdi. 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Benim anneannem öldüğünde komşumuz elin yedi kat yabancısı düğünleri vardi çalgı icin izin istediler yok desek çalmayacaklardı.  Oyuzden cok agip etmişler.yani.canim. başınız saolsun bu arada
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaptığı yaa. 

Rabbim yüreğine merhamet koysun inşallah
0 oy
tarafından
Ohaa yaa o kadar mı basıtmıs ölüm

benım arkadasımın amcası öldü 2 ay sonra dugunu vardı muhtemelen seneye kalacak çalıp oynayamayız dedıler yanı bana 1 sene de cok gelıyor tabı ama en azından 40 ı cıksın gömüldügü gun nedır
0 oy
tarafından
Ölüye de saygıları kalmamış bunların 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 318 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 429 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,609 puan) tarafından soruldu
+1 oy
138 cevap 1,655 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Duru'm (16,506 puan) tarafından soruldu
+3 oy
28 cevap 663 göst.

382,390 soru

11,448,535 cevap

35,021 kullanıcı

...