0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

KIZLAR COCUKLU ANNELERE ERKEN EMEKLİLİK VARMIŞ AMA NASIL OLUYO Bİ BİLGİSİ OLAN VARMI ŞARTLARI NEYMİŞ 

7 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ah rahime ah, nerde bizde o şans 
tarafından
Yokkk giiii bizi bulmaz böyle şeyler bak sigortan varsa bile üzerini sen doldurcan  üstelik
-Reklam-
0 oy
(273 puan) tarafından
çalışanlaradir o :)
(273 puan) tarafından
benimde var keske oyle bisi olsa
tarafından
Ayyy düşünsene dünyalar bizim olur valla çok mutlu olurum
(273 puan) tarafından
valla ya yerim ben cocuklarla
tarafından
Bende mis gibi yeriz valla çocuklarımla adamı boşver :)
(273 puan) tarafından
benim adam karismaz simdide getirir elime verir hakkini yemem:)))
0 oy
tarafından
Şu şekilde oluyor parasını yatırıorsun en fazla 3cocuk için geçerli 2yil sürelik bakma zamanı için geçerli 800civari yatirilior ayda toplam 19milmyr fln oluyor ole bisiler hatırlıyorum 
tarafından
Valla canım okdrjni blmiorm benim hic sigortam olmadi çünkü :)hani mesela clsiorsun ama çocuğun oldu bıraktın o2yilhakkn var 2 yılı clsmadan parayatirark clsms gibi sigartani tamamlıyorsun
tarafından
Ulaa varya illede bi şartlar koycaklr
tarafından
Ben bu şekilde bliorm hayatım
tarafından
Anladım canım saol sigortam var aslında 6 yıllik valla bir emekli olabileydim mis gibi olurdu
tarafından
INŞALLAH canım hayırlısı olsun
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Evet cnm eğer çocuktan önce sigortan varsa ondan 10 yıl kazanıyorsun yanlış bilmiyorsam benim var çok şükür kızım büyüsün eğer bisey olmazsa calısıcam 
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm ya diyorum bazen öyle sinirleniyorum ki su çocuğu 2 günlüğüne biri baksana bende rahat ertem dinlensem annem bazen iki saat dışarı götürüyor bu seferde özlüyorum arıyorum yarim saat olmadan naptınız duruyormu diye eve götürüyor 2 saat sonra sanki 1 haftadır görmemişim gibi olsa dert olmasa dert derler ya eşime diyorum sen benim kızdığıma bakma çocuğa ben sensiz yaşarım kızım olmadan yasayam isyan bayrağını ne kadar ceksemde kopamıyorum annelik böyle bisey demekki
tarafından
Aynı valla geçen gece annemde kaldıda gecenin yarısı kalkıp da bakıyorum yatiyomu diye rabbim evlatlarimizdan ayırmasın inşallah birde üzmeseler işde çocukya napak kuzum çaresiz idare edecez cok zor ama :)
(1,219 puan) tarafından
Amin cnm aynen zor annelik çok zor rabbim peygamber sabri versin tüm annelere içerdeyken çıksa diyoruz dışardayken su çocuk surda dursada bende dursam diyorum
tarafından
Napak giii öyle böyle gececek zaman çaresiz
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm haklisin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Eğer çalışır şekilde doğumunu yaptıysan her çocuk için 2 yıl erken emekli oluyorsun
tarafından
Yok canım calısmıyodum malesef hamile kalmadan önce bırakdım ben
(9,651 puan) tarafından
Bildiğim bu şekilde benimde hamile kaldığında sigortam başlamıştı ve hatta bunu öğrenince sigortamı başlardık diye hatırlıyorum 5 yıl once
0 oy
(132 puan) tarafından
calisan annelere cnm o.. cocuk basina 2 yil erken emeklik hakki oluyor. tanidigimiz biri vardi boyle 4 cocuklu bayan. esi kendi is yerinde sigortali gibi gostermisti bayani. ve 4 cocuktan dolayi 

norml yasindn 8 yil once emekli oldu. guzel bisey aslinda
tarafından
Keske bizim de olaydi yani benim var mesela sigortam sigorta geçmişi olana da böyle bir güzellik tanınsaydi keske ne de guzel olurdu yerdik çocuklarımızla
0 oy
(185 puan) tarafından
Her çocuk için iki yıl erken olma şansı veriyorlardı galiba bende öyle birşeyler hatırlıyorum 
tarafından
Çalışanlaraymıs malesef:(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 684 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Huzur91 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 389 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu