0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından

image

kizlar doğumdan sonra bu korse nasıl  sizce kullanışlı mı yoksa sadece karın bölgesi için olanlar mı kullanışlı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben böyle kullandım. Sadece göbekte sıkıntı varsa diğerinden kullanabilirsin ama buda iyi. Hatta marka baya iyi eylül öztürk çok öneriyor yamuna korseyi bayada indirimliymiş kaçırma tatlım. Sağlıcakla doğsun bu arada minnoşun. 
(230 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun bu karın bölgesine de etki eder mi yani bende basen de var ya ondan bunu gördüm acaba iki tarafa da etki eder mi
tarafından
Aynen tamda iki taraf için o zaman hayırşı olsun sana tatlım :)
(230 puan) tarafından
Sağol cnm benim
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben bunun alt tarafi kilot gibi olanindan aldim bugun siparis verdim bekliyom bakalim.
(230 puan) tarafından
Hmm anladım cnm inşallah memnun kalırsın benim basen bölgem de var ondan buna baktım kararsız kaldım ama :/
(3,151 puan) tarafından
Bence guzel bu tip. Ben 2.sezeryan oldum ilkinde yarim vardi onu taktim belden oluyor ya duz hani ama rahatsiz etti alt kismi kayip dikislerin ustune geliyordu aciyordu surttukce 1 gun taktim tek bidaha bakmadım yuzune. O yuzden bu sefer butun aldim alti kilotlu olarak. Bence bunlar daha iyi.
(230 puan) tarafından
Anladım cnm bakalım inşallah kilolar gider hemen :)
(3,151 puan) tarafından
Insallah ben zaten bi deri bi kemik ama gobek kalmasin diye nolur nolmaz :D hayirlisi hakkimizda :)
(230 puan) tarafından
Aynen cnm hayırlısı ınslalah
0 oy
(6,361 puan) tarafından

Ben yamunanin latex korsesini aldim sekillendirici oglum 7 aylik 2 hafta olacak kullanmaya baslayali gozle gorulur bi fark olustu bile insallah daha da gider su gobek ve bel kismi :) sana da onu oneriyorum canm

(230 puan) tarafından
Cnm latex olani pahali gelddi ya :)
0 oy
(132 puan) tarafından
bundn tavsiye ederm cnm. ben kullandim cok memnun kaldm da.. çatlaklarimi saymazsam karnim kiz karni gibiydi :) dogumdan snra
(230 puan) tarafından
Sağol cnm bende bundan alacm artık
0 oy
(185 puan) tarafından
Bü şekilde iyi bence eğer bacakta kilo aldiysaniz sarkmasini engeller
(230 puan) tarafından
Evet basende de aldım o yüzden bunu düşündüm
(185 puan) tarafından
Bence de mantıklı ben kullanmadim pişmanım hiç beklemeden kullan cnm normalse hemen sezeryan sa bir hafta sonra
(230 puan) tarafından
Suan 37 haftalık cnm hayırlısı ile doğumdan hemen sonra kullanmayı düşünüyorum önce ki doğumum normldi bunda da allah bi kaza bela göstermezse normal olucak inşallah
(145 puan) tarafından
Bu korseden bende de varda sezeryan oldum bende iki hafta önce şimdi kullanmaya baslasam dikislerime zararı olurmu ya da belli bir süre gecmesi lazim mi kizlar
(230 puan) tarafından
Sezeryandan 1 hafta sonra takın diykrlar cnm yani öyle duydum sende araştır istersen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 363 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,574 cevap

34,835 kullanıcı