0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler  ilk gebeliğim ve sona yaklaştım iyice ama daha hastane çantamı hazırlamadım gerçekten hastanede neler lazım olur gereksiz şeyleri götürmek istemiyorum şimdiye kadar aklın nerdeydi çoktan hazırlaman lâzımdı demeyin lütfen haklısnız çünkü :)

38+4 haftalıgım 

4 Cevaplar

0 oy
(15,738 puan) tarafından
Yani geç bile kalmışsın hazırla ne olur ne olmaz bez zıbın üst alt bere eldiven  ıslak.mendil kendine ped yada hasta bezi pijama yada lohusa takımı vs 
(54 puan) tarafından
Kaç adet hepsinden
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Aklın neredeydiiiiii :Dd google den bak canım orda detaylı yazar 
(54 puan) tarafından
Kız alt değiştirme örtüsü orda lazım olurmu ki aklımda deli deli sorular yine
(14,033 puan) tarafından
Bebek altı açılınca aniden çişini falan yapıyor canım yatak kirlenmesin diye alabilirsin ya da bir tişörtün falan da olur altına sermek için. Zaten alt değiştirme örtüsü bebek küçükken daha çok lazım oluyor benim oğlum kaç kez öyle tuvaletini yaptı :D
(54 puan) tarafından
Hahaha kız mantıklı ama hastanede lazım olurmuki
(14,033 puan) tarafından
Elif yordun ha beni :D hastane de bebeğin bezini değiştirmeyecek misiniz?
(54 puan) tarafından
Ay sesli güldüm Allah iyiliğini versin:)))))) tamam tamam kızma mutlaka alcam yanıma senin hatrın için:))))))
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Aslında en güzeli hastanene sorman. Ben sormadm bı valizle gittim çoğunu hiç kullanmadan geri geldim. Mesela bebek bezini mama biberon hastane tarafından verildi. Kesin lazm olanlar bebeğin kıyafetleri, battaniyesi, kendin için pijama, terlik, depend, peçete, gazının cikmasi için rezene çayı.
(54 puan) tarafından
Oo Çok kalmışsn canm ya niye bor sorun mu vardı?
Depend aldm gümüş kapak bu aralar herkesin dilinde ama nasıl birşey olduğunu bilmiyorum neyse bakarm onada göğüs pedi olmazmı
Rezene çayı da mutlaka alcam seninde zamanını çok aldım hakkını helal et tecrübesizlik böyle birşey galiba:)
(1,885 puan) tarafından
Sezaryen olduk bebek geç geldi kakasını yutmuş falan sagolsunlar baya tuttular:) gümüş kapak göğüs yaraları için canm. Doğar doğmaz ne yarası deme oluyormuş yaşayarak ogrendim ben de:) göğüs pedi fazla süt akarsa diye kullanılıyor birbirinin yerini tutmuyor. Benim paket paket duruyor mesela göğüs pedleri hiç kullanmadım. İlk olunca bı telaş herşeyi alıyoruz. Ha bı tavsiye daha. Valizi hazrlarken senle kim kalıcaksa herşeyi göster. Bebeğe ilk hangi kıyafet verilecek sen hangi pijamayi giyeceksin gibi. Hatta hastaneye gitmeden en son yine göster. Ben normal diye gittim sezeryana alindm. Ne olacağı belli olmuyor. O yüzden yanındaki kişi herşeyni iyi bilsin çünkü o acıyla senin valizle ilgilenecek halin kalmıyor.
(54 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun Rabbim bağışlasın size inşallah:)
Gerçekten önemli konulara değindin çok çok teşekkür ederim, nerde  bulabilirim acaba gümüş kapağı
(1,885 puan) tarafından
Ne demek canm inşallah güzel bir doğum geçirirsin:) ben trendyoldan aldm gümüş kapağı
(54 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canm benim :)♡
0 oy
(592 puan) tarafından
Kız ben 30 lu haftaya girmeden hazır ettim :D kuzum ben 10 lu hastane seti koydum bebise bi kalın battaniye yedek besli 3 tane takım 15 tane bez ıslak mendil yedek zıbın koydum daha fazlasıda varda onlar ekstra benim icin 
(54 puan) tarafından
Kendin için neler koydun peki anam herkes hamile kalır kalmaz hazırlıyormuş herşeyini bir ben kalmışım:))
Kendin için neler koydun canm
(592 puan) tarafından
Kuzum kendim icinde bir 4 pijama koydum ama 2 sini ordan annemlere gececegim icin annemlerin eve koydum hastane icin olanlar biri elbise tarzı biri alt üst hasta bezi koydum yazma corap bi kalın hırka koydum gogus pedi bide normal ped el yuz havlusu bi rulo tuvalet kagidi bu kadar
(592 puan) tarafından
5 tane alt camasir 2 emzirme atleti 2 normal atlet var bide
(54 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim canm Allah razı olsun güzel önerilerin için :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde oguzelikiziakc (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,658 cevap

34,899 kullanıcı

...