0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar kızım hasta diye 2 gündür temizlik yapamamistim ortalığı toparliyim dedim bı baktım bayram temizliğine girismisim ama içim rahatladı ferahladim koltuk altları falan hep tozlanmış parkenin renginden dolayı iyi oldu yaptığım mutfak kaldı bakalım onu hangi enerjiyle yapcam tükendim:D Sizde rutin temizlik diye girisip böyle deliliginiz tutuyomu? Birde kizlar koltuğun ayağı kirikti bizim onu idarelik koyuyorduk altına o oynamış yerinden onuda duzeltiyim dedim koltuk  çok ***** kalinca takılıp duruyordu gözüme koltuk çok ağır değil hamileyim kaldırdım ama bişey olurmuki ya arasi hafif açık kaldigindan kızım elini sıkıştırır diye korktum düzelttim..

5 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Bir şey olmaz canım, bana da vuruyor arada böyle :D

(3,099 puan) tarafından
Ter içinde kaldım valla ya mutfağıda aradan cikarsamda kafam rahat etse diyorum ama güç kalmadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazen bana da öyle enerji gelir..tüm işi bir güne sığdırırım diğer günler rahat olurum
(3,099 puan) tarafından
Az enerji topluyum diye oturdum mutfağıda topluyum diyorum bende yarına isim azalsın diye yarında dolap duzenlerim
tarafından
Sen dikkat et hamilesin ağır işler çok yapma eğil kalkarken dikkat et
(3,099 puan) tarafından
Bı anlık delayene geldim canım normalde ağır işlere elimi surmezdim pek esime yaptirirdim
0 oy
(2,589 puan) tarafından
İnşakkaj bişi olmaz kuzum ama bi daha eşin varken yardımcı olsun sen tek yapma ne olur ne olmaz kuşum 
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha gelmez olurmu kız valla hamile olmasam daha neler yapcam:D
(2,589 puan) tarafından
Son zamanların mı kuzum genelde doğuma yakın enerji patlaması yaşanıyor derler onu kullanmayın doğum ve sonrası için saklayın diyorlar da sende sona yaklaltıysan hamilelikte aman dur hahahaha o enerji sana lazım
(3,099 puan) tarafından
Yolun yarısını geçtim canım 28 haftalığım belkide ondan ya ilk kizimdada böyle olmuştum normalde hiç enerjim yoktur bu kadar
(2,589 puan) tarafından
Sakla o zaman o enerjiyi harcama boş yere bebek :)))
(3,099 puan) tarafından
Nasıl sakliyim kız temizlik yapmasam çocuk harciyor :D
0 oy
tarafından

Yaa kuzum dikkat etmen lazım kaç haftalıksın?

(3,099 puan) tarafından
Canım valla kızım için bazen oyuncağını falan atıyor altına alıyım diye uzanıyor arası hafif açık olduğundan eli kolu sıkışır diye korktum 28 haftalığım canim
tarafından
Karnındakini de düşün ama canım ☺️ eşine yaptır böyle şeyleri ☺️ Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ❤️
(3,099 puan) tarafından
Eşim 1 aydır yok canım yarından sonra gelcek işte ayağı oynayali çok oldu koltuğun aslında 1 gün daha bekliyebilirdim bı anlık delayene geldim galiba
tarafından
Bugün yorulduğun yeter bence başka bi iş yapma bol bol dinlen sen
(3,099 puan) tarafından
Mutfağı topluyum diyorum canım az oturup bugün topluyamadim hastane falan derken içim rahat etmez uyuyamam
0 oy
(5,560 puan) tarafından

Bazen bana da geliyor.  Özellikle eşimle kavga edince :D

(3,099 puan) tarafından
Yok kız kocamla kavga edince tam tersi hiç bişey yapasim gelmiyor
(5,560 puan) tarafından
Kavganın sebebine bağlı aslında

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 554 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde mamoru (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 644 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
5 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 98 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (365 puan) tarafından soruldu

383,223 soru

11,469,581 cevap

35,072 kullanıcı

...