0 oy
429 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (48 puan) tarafından
Yahu bu tüy dökücü kremi kullanan varsa beni bı aydinlatsin.Agda gibi pürüzsüz yapıp tüyleri azaltır mı zamanla,yoksa jilet gibi kökleri kalinlastirir mi?

7 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
Cnm kulanandigin ürüne bağlı veet tüy dökücü var o çok iyi aynı ağda gibi yapıyor birde azaltiyor
(48 puan) tarafından
Marka marka değişiyor yaniii
(19 puan) tarafından
Evet cnm kesinlikle
(48 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(19 puan) tarafından
Rica ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Valla canim ben bi kaç defa kullandim hiç memnun değilim jilet gibi çıkartiyor. Bence en iyisi ağda :))
(48 puan) tarafından
Bak şimdi üstteki yorum başka senin yorumun baska,nolcak bu böyle kararsızlık :)))
(28 puan) tarafından
Kisiye göre değişiklik gösterir mi bilmiyorum ama benim tercihim ağdaa :)) Yinede en iyisini sen bilirsin
İstersen bi dene zararli çikmassin en azindan bi tecrübe edinmiş olursun :))
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ben hic memnun kalmadım canim ayni jilet gibi
0 oy
(461 puan) tarafından
Kalinlastirmiyo permatikten iyi ama pürüssüz de olmuyo veet kullandım ben azalmıştı incelmişti bayağı ama dediğim gibi ağda gibi veya permatik gibi pürüssüz yapmadı hic
0 oy
(185 puan) tarafından
Hemen cikiyo ama 
0 oy
(548 puan) tarafından
Ben krem hiç kullanmadim ya agda ya makineyle alirdim şimdi zorlaniyorum çok.demin bı arkadaş hamam otu dedi aktarlarda varmış araştırdım netden baya işe yarar bı toz duzenli kullandimi tüyleri bile inceltiyormus alcam denim bakım
(1,635 puan) tarafından
Ne demek canım bildiğim ve tecrübe ettiğim şeylerde her zaman yardımcı olurum. Rabbim herkesten razı olsun inşallah
(548 puan) tarafından
Allah gönlünce versin var olasın inşallah
(1,635 puan) tarafından
Amin sağolasın sende öyle
(2,448 puan) tarafından
Ben bacağıma denemistim canim benim tenim cok hassas jilet yapsam bile kanar bile o derece. O otu az bi yere sürmüştüm kipkirmizi olmuştu. Bence deneme bosver ağda en iyisi.
(548 puan) tarafından
Aynen canım ya benimde derim hassa kaş yapam derim göz cikartirim
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum ama hemen çıkıyor en fazla 3 gün durabilirsin 4 gün alman lazım tekrardan iyi değil 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 457 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
0 oy
0 cevap 32 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 359 göst.

377,374 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...