0 oy
343 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Saç bakımı boya vs yaptirdinizmi bide arife sabhi ellere kinayakiliyor biralarda sizde varmı kina yakmak

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boya icin degilde kas bıyık icin gittim bugun
tarafından
Bende yarın gidecem nasip olursa
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bayram için değilde gitmem lazım yarın kısmetse gidecem kına yakıldığını ilk defa duydum canım 
tarafından
Denizlide arife gunu ellere kına yakiyorlar bide ramazn bayrmi kurban bayrami sabh namazdan snra damlara çıkıp silah sıkıyorlar kafamzi kaldramiyoruz
(1,472 puan) tarafından
Amaç ne acaba şu silah zıkkımını herşeyde kullanmasalar olmuyor
tarafından
Çok korkunç cocuklar ağlıyor korkudan
(1,472 puan) tarafından
Ben bile olsam korkarım yazık bide hadi birisine gelse bayram burunlarından gelir nefret ediyorum böyle bencil insanlardan
0 oy
tarafından
Bayramdan en az 2 gün önce git gitmeyi düşünüyorsan zam yapıyorlar son günlerde 
tarafından
Yok bacım tanidk benim kuaför sağolsun parada sıkıntı yapmıyor
0 oy
tarafından

Kuaföre en son ne zamn gittiğimi bile hatırlamıyorum pandemi yoktu sanırım

Kına olayı biz küçükken vardı babaannem arife günü kına yakardı elimize yıllardır yakmadım ama 
tarafından
Anladım cnm bende 1buck yıl once gittm kuaföre
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Gitmedim evde kendim yapiyom :))
tarafından
Hmmmm
tarafından
Evet cnm hep öyleyim
tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
1 hafta sonra doğum yapacağım ne kuaföre gidebildim ne evi temizleyebildim ne kendime birşey hazirlaya bildim herşey duruyor kimsem yok yardım edecek kafayı yemek üzereyim ormana dönmüş haldeyim kaynana köyde yardım etsin istemiyorum ama insan ya bu kız orda tek ne yaptı çocukta var başında 1 hafta kalmış fogumda yanında kim kalacak çocuğa kim bakack hiç birşey demiyor ama bugün köylü akrabasını bana yoluyor Cat kapı geldiler Allah'm ya delirdim biz geldik kapıyı açın diye arıyor köylüleri tanımam etmem ilk defa gördüm sinir oldum insan hiç mi demez ya bu kız hamile evi temizmi müsait mi millet daha benden hizmet bekliyor ya yarında kaynana gelecekmiş benimkini aramış biz geleceğiz diye ay ayyy
(1,301 puan) tarafından
Canım her gün biraz biraz yapsaydın biterdi şimdiye biraz üşengeçsin sanırım :d yani bende hamileydim erkenden çantamı hazırladım doğumuma kadar elimde süpürge makinası evi temizledim :D
tarafından
Kiz ne üşengeci 9 aydır elimden ne bez ne süpürge eksik daha bugün koltuk vs sildim yapıyorum 2 saat sonra yine aynı 3 yaşında kızım var sürekli oyuncaklarını dağıtıyor eşim desen aldığı şeyi yerine koymuyor Tv siliyorum kızım eliyor 2 dk sinra yine aynı hep el izi aynalar camlar hep el izi çanta desen yeni bitti eksiğim biraz var ama yaoack birşey yok borç vardı bu ay sıkıştık pijama takımı bile zor aldım burda post açmıştım yani üşengeç biri değilm tam tersi temizlik hastasıyım elerim ayaklarım artık egzama oldu temizlik yapmaktan doktor bile kızıştı kuaför desen dedim ya çok sıkışıktik 1 çorap bile alamadm kendime kuaföre gitmek lüks olurdu benim için k derece neyse ki kredi çekip borcu kapatik şimdi kredi oduyecegiz inşallah biraz toparlanirsz
(1,301 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kusuraa bakma yargısız infaz yaptım :( bizde bı aralar çok sıkışıktik insanın elinde para olmayınca eksiği olur birşeyi olur onu bile yapmaya hevesi kalma z
0 oy
tarafından
Evde kendim yapıyorum çocuk olduğu için gidemiyorum canım:)))
tarafından
Anladmmmm
tarafından
Ne mutlu sana☺️
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Arefe günü yani pazartesi günü komple ağda Kaş bıyık bebekten fırsatım olmuyor çok bakimsizlastim :)ama olsun o hep olsunda çirkin gezsem de sıkıntı değil
tarafından
Bende aynı
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Kas bıyık icin gittim canım 
tarafından
Oo saatler olsun
(1,739 puan) tarafından
Saol canimm
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Yok ya nerdee uzatiyorum ben.simdi aldirsam kas biyik falan doguma kadr ne tam cikmis ne cikmamis olacak.zaten bayramlar artik bnm icn sadece cocugumun hevesini ifade ediyor.oyuzden bayramda osman gibi gezecem (gezecem dedgm de bi anam bi kaynanam.) 

Ama dogumda asuman oluruz :):D

tarafından
Allh sni yaa
0 oy
(971 puan) tarafından

Ben kendi işimi kendim görüyorum genelde :D

tarafından
Ne guzel
0 oy
(48,508 puan) tarafından
ben kina kokusunu sevmiyorum kuaföre ysrin gidicemde bayramlarda giden biri degilim denk geldi
tarafından
Anladım cnm
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Yok kız yüzümü yıkasam yeter :) yani o kadar vaktim olsun yeter anlamında 
tarafından
Ooo anladım cnm
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Ben gitmedim fedakarlık yapıp kızımın saclarini kestirdim:D

tarafından
Wowow fedakâr anne desene
(5,721 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn daha kuaföre hiç gitmedim desem
tarafından
Yok artık derim
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ben bugün kas bıyık için gittim gözüm gönlüm açıldı resmen :D

(1,520 puan) tarafından
Darısı biz gidemeyenlere inşallah :D
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Gittim bugün baya kalabalıktı :D ama ben randevu alıp gittiğim için hemen girdim ağda Kaş bıyık :D eskiden çocukken babannem yakardı arife günü ellerimize 
tarafından
Bakalım beni ne bekliyor ınsallh kalabalık olmaz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yarın gidicem boyama icin canım. Belki biraz da kestiririm bakalım.
tarafından
Smdiden saatler olsun
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Kuaförün yüzünü görmüyorum yıllardır :) aman ya 

Evet köye gidince kaynanam beni kinaliycak elimi yeni gelinler özelikle adet dir :) 
tarafından
Anladım cnm
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Kuaförün yüzünü görmüyorum yıllardır :) aman ya 

Evet köye gidince kaynanam beni kinaliycak elimi yeni gelinler özelikle adet dir :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
2 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
21 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 470 göst.
15 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
1 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Yeniheyecanlianne (154 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...