+1 oy
1,915 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Eşinizin ailesi 1 aydan fazla yatılı kalsa naparsınız? Siz çalışsanız bu arada. 

25 Cevaplar

+1 oy
(937 puan) tarafından
Yurt dışından mi geliyor bir ay yatılı misafirlik mi olur onun adı yerleşmek 
(169 puan) tarafından
Evet dimi olmaz. 1ay kalırlarsa eşime söylerim rahat edemiyorum ya da ben bi süre annemde kalcam diye
(937 puan) tarafından
Kalmalarında ki maksat ne ?
(169 puan) tarafından
Gezmek oglunu görmek falan
(937 puan) tarafından
Hayır yani çok uzaktan falan mı geliyorlar
(169 puan) tarafından
Yoo 8 saatlik mesafe
-Reklam-
0 oy
(48,713 puan) tarafından
anahtari bırakır giderim heralde
(169 puan) tarafından
Baska sehırde olunca nereye gıtcen ki
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Nickine uygun bir soru olmuş canım ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Yemek yapıp evi topluyorsun kalsın gelende kaynanandir
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Evi onlara bırakır ben kendime başka ev ararim heral Allah korusun :)
(169 puan) tarafından
Evet Allah korusun. Bende naparım bilmiyorum ama surat asarım bi süre sonra pek konusmam yani
0 oy
(734 puan) tarafından
Şehir dışından misafirlerde yapacak bişey yok.Ama aynı şehirde 1 ay çok.isten gelince çok yoruldum ne pisirdiniz diye sorarım yapmışlığım da var.Herkes oturuyorsa ve sofra kurulması gerekirse sadece eşimle muhattap olurum cocugami bakacaksın sofrayimi kuracaksın diye sonra genelde kalkar hep beraber sofrayı kurarlar bende kızımla ilgilenirim
0 oy
(775 puan) tarafından
Duruma göre değişir kaynımın düğünü vardı 1 ay bende kaldılar hiç sorun olmdı üstünden 10 sene geçti hala anlatırız 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam kalıyor kışın doktora diye gelir 3 ay durduğu olur hiç birşey yapmıyorum yapamıyorum 
(1,521 puan) tarafından
Anam 3 ay nedir mevsimlik gelen işçi gibi
tarafından
Puhahahahaha aynen napim 2 oğlu bir kızı daha var kimseye gitmiyor ısrarla bana geliyor hatta mart ayında ameliyat oldu kaynanam hastaneden çıkartmaya eşim gidemedi abisine söyledi kadını aldı bizim eve bıraktı gitti
(48,713 puan) tarafından
alt yorum süper ☺️
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Her sene gelip anası babası 1 ay kalıyorlar malesef. Daha 2 Hafta falan önce gittiler 
(169 puan) tarafından
Cok fazla yaa cok. 1ay olsa biz kesin kavga ederiz. Düşünceli insan kalmaz
0 oy
(673 puan) tarafından
Ay o ne ki kaynanam gorumcemde 4 ay kaldı. 1 saatlik mesafe var bide evlerinde.
(169 puan) tarafından
Yuh yanı
0 oy
(971 puan) tarafından

Temizlik yemek falan yapsin tamam :D

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben gün tahammül edemiyorum valla 1 ay hiç istemem 
(169 puan) tarafından
Eşin göndermezse napacak. Bende pek tahammül edemiyorum ya
0 oy
(301 puan) tarafından
Napcam ki bacım o 1 ayın sonunda tımarhane de olurum heral de :) 
(169 puan) tarafından
Off evet biz kesin güzel bir kavga ederiz.
(301 puan) tarafından
Niye kalacaklar bide ya yakınsa çok saçma
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Aramızda araba ile 15 dakika mesafe var kaynanamlarla 3 yıllık evliyim kayınpederim 1 gece yatmış insan değil evimde kaynanam da 2 3 kez anca kalmıştır yani gelseler bile hemen gitmek isterler durmuyorlar şehirde çok şükür iyiler severim ama birlik fazla duramam yani Allah yardımcın olsun eğer sende ki durum buysa
(169 puan) tarafından
Yani kalmadılar hiç ama kalacaklar. Bende uzun süre kalamam herhalde. Çünkü kardeşi 2gün kaldı bizde.Ben 2.ci gün artık ayrı odadaydım sıkıldım. Annesinden falanda sıkılır ayrı odada takılırım. Ve kesin 2 hafta bile olmadan kavga ederiz biz. Düşünceli insan bu kadar kalmaz. Ama bunlar oglumun evi kafasında. Oglunun evini bırakıp gelini gidince bakalım napacaklar.
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Ya bence aranızda bı problem yoksa kalsın ne olacak ki ha yok sana karışıyor düzen bozuyorlar da o ayrı tabi 

Kaynanam da bende uzun süre kalır başımın üstüne yemek yapar ne biliyim gelirken hediyeler getirir :D biza para bırakır alışverişimizi kendi cebinden yapar birlikte zaman geçiririz tabi her kaynana bir olmaz dediğim gibi sana zararı yoksa kalmasında bı problem goremiyom

(169 puan) tarafından
Bi süre sonra sıkıyor ama
(1,108 puan) tarafından
Buna sen karar vereceksin canım kötü bı kaynanam olsa bir ay değil bir saat tahammül edemem :) ama.sende git diyemezsin bence 1 ay başına kaldı :D
0 oy
(34 puan) tarafından
Uzak yoldan gelmişse sorun etmem çalışıyosun zaten oda yemek falan yapar yardımcı olur en azından sonra yorulup kaçar zaten
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bir gün bile kalan misafiri sevmem 1 ay çok uzun süre ya 
0 oy
(155 puan) tarafından
Mesafe önemli değil 1 saatlik yoldan dahi gelip kalsalar başımın üstünde yeri var hiç sorun etmem. Çünkü eşimin ailesi benimde ailemdir kuzum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bişey yapmam başımın üstünde yeri var... 
0 oy
tarafından
Ay hiç gelemem öyle şeye ev iş yemek bide çalışırken onca insan. Kavga çıkarırım herhalde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,237 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
4 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

380,969 soru

11,405,477 cevap

34,943 kullanıcı

...