0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Eşim çok fazla telefon Düşkünü bazen dahada abartıyor bu gün wcvye telefonla girmiş bende diyorum niye çıkmıyor bı saat. daldım içeriye direk aldım telefonu elinden yatak odasına girdim oda arkamdan geldi o gelmeden telefonu camın dışına koydum  çünkü alicakti elimden nereye koydun nereye koydun diye dellendi 

Bende dedim ben kaybolsam bu kadar arayıp delirir misin dedim abarttım mi anlamadim ilgi ietoyorum :D 

Yani telefon için işini yarım bırakıp çıktı can havliyle şimdi düşünüyorum da komik geldi ve çocukça :D  

Telefon uzun süre bakıldığında bence insnain beynini dolduruyor ne yaptığını tam kestiremiyor gibime geldi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefon düşkünü değil iş konuşur gelen mesajları okur cevap vermez benim mesajımda dahil candy crush oyunu var arada onu oynar. Ama tv sigara ve türk kahvesi düşkünü
(1,108 puan) tarafından
Senin için problem yoksa iyi Tv bizim evde ayda yılda bir açılır oda izlenmez kendi kendine konuşur :)
tarafından
Bizde sabah akşam haber kanalları dünyada türkiyede neler olup bitiyor meraklı. Sabah en az 3saat haber izler.
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Evet çok fazla 
(2,244 puan) tarafından
Aynısı benimki de işte bana ilgi göster diyorum tek dediği seni seviyorum hödükk
(1,108 puan) tarafından
Ben ilgi istiyorum dediğimde karnımdaki bebegi seviyor ona abucuk kubucuk yapıyor :D göbek deliğime doğru konuşuyor sanki mikrofon orası çileden çıkmA sebebim :D
(2,244 puan) tarafından
Hahahaaa merak etme o olan ilgide doğduktan sonra senden tamamen bebişe yönelecek ah bu odunlar yok mu işine geldiği gibi. Ses deneme bir ki:D
(1,108 puan) tarafından
Bilmiyom artık hayırlısı ile doğum yapiyimda çok geriliyorum ilk doğumum olcak :)
(2,244 puan) tarafından
Bende 4 ay önce doğum yaptım ilk bebeğime canım korkma herşey güzel olacak :)
0 oy
tarafından
Hayır aksine telefona düşkün olanlara sinir olur 
(1,108 puan) tarafından
Ne güzel :)
tarafından
Bazen evet :) bazen değil :)
(1,108 puan) tarafından
Ahahah anladım sana da kızıyor o zaman :) insanlar çok değişik inan canim annemd eevlenmeden önce bana kızardı telefonu elinden koymuyosun diye anneme akıllı tel aldık şimdi annem koymuyor elinden :D
0 oy
tarafından
Pek sayılmaz ama akşamları gelince bi kaç video izler yatar o kadar. Gün içimde vakti olmuyo zaten. 
(1,108 puan) tarafından
Ben istiyorum banada vakit ayırsin :) ama telefon daha kıymetli gibi
0 oy
tarafından
Kız işini yarım bırakıp koşması kıllandırmadı mı seni benimki de düşkün ama alır saklar uçak moduna alırım sormaz bile 
tarafından
:D Google hesabını silsene kız kaydettiği videoları izleyemezse uzaklaşır bende bağımlıydım çok telefona dalar giderdim akşama kadar eşim 2 ay telefonu aldı şuan koyduğum yeri unutuyorum ahahaha
(1,108 puan) tarafından
O derece mi yani :D  kesin çözüm bulurun umarım
tarafından
Kız uzaklaştığımda  okuduğum kitaplar 2 defa hatim indirdim 2 ayda :D bu ***** aletle ne kadar boş vakti harcadığımı farketim
(1,108 puan) tarafından
Özellikle instgramda bende çok vakit harcıyorum zaman su gibi geciveriyor bu aletin başında :) ama iyi yapmışsın senin adian sevidnim
tarafından
İnşAllah herkes farkına varır :))
0 oy
tarafından

Ahahah deli karııı :D 

Benim eşim maçlara spor haberlerine bakar maç oyunu oynar ama çok sık değil ben telefonla oynadığım zaman veya benim izlediğim dizi hoşuna gitmeyince falan 

(1,108 puan) tarafından
Yok ya biz hep aynı TV acmiyoruz zaten :) ama bana gına geliyor artık sürekli youtubede yada maçları takip ediyor
tarafından
TV niye açmıyosunuz kızz ?
(1,108 puan) tarafından
Dizi seyretme alışkanlığımız yok eşim kızar aksine dizilere :D arada cizgi film seyreder kapatırız
tarafından
Ailecekmi çizgi film izlersinizzz bizde arada izleriz komik çizgi filmleri kızımla eşimlee :D
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Evet düşkündür. Oynadığı oyunlar takip ettigi seyler vardır. Sorun etmiyorm pek. Birak dedigim an bırakıyor çünkü. Bazen birak artk cok meşgul oluyosun diyorm. Telefonu birakirsam sana sararm diyor. Aman birakma hic halim yok biseye diyorum:D:)) 
(1,108 puan) tarafından
Hahaha ya çok şirin siniz :D
(1,274 puan) tarafından
Tesekkurler:)))
0 oy
(2,008 puan) tarafından
Bir zamanlar pubge bagimlisiydi şükür ondan kurtulduk telefonla da çok uğraşıyor ilgi alaka ister istemez bekliyoruz ama beklediğimiz kişiden de gelmeyince kendi kendimle takiliyordum cok şükür şimdi miniğim var o benden ilgi bekliyor ama minnoşumuz izin vermiyor:)
(1,108 puan) tarafından
Hahaha amaaannn kıyamam ya :D
Kerataya bak sen
(2,008 puan) tarafından
Kiz teyzesi senin minnosun doğdu mu karninda mi:)
(1,108 puan) tarafından
6 aylık karnımda ellerinden öper :))
(2,008 puan) tarafından
Allah bağışlasın insallah ❤
(1,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim amin ☺️☺️♥️
0 oy
tarafından
Bir oyunu var onu saati dakikasında muhakkak oynamasi lazım onun diisnda düşkün değil
tarafından
Yok anam ona asla izin vermeme bayağı oldu sildireli onu kötü seyelr olduğunu duyunca sildiridm FIFA maçla ilgili futbol hastası;)
(1,108 puan) tarafından
Aman aman öyle olsun pubg yuzundenneçe yuvalar dağılıyor inan :)
tarafından
He valla yok anam ipler elimde vermme ;))
(1,108 puan) tarafından
Kutlarım seni :)
tarafından
Sağol canısi;))
0 oy
tarafından
Eline almaz bile iş harici kurcalamaz bazen nerde olduğunu unutur oyle benimkide
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Hayır hiç düşkün degi 
0 oy
(971 puan) tarafından

İşi olmazsa pek ilgilenmez arada oyun oynar video izler youtubeden o kadar ama oda wc ye tlfnla giriyor yani  :D hata dalga geçiyorum diyorum onunla girmeden gelmiyor herhalde :D

0 oy
(177 puan) tarafından
Ayy hemde nasil ama bagirince birakiyor hemen zaten cok daldigi zaman beni duymuyorda ne yapiyor dersenizde telefonla youtubeden kemal sunalin flimlerini izliyor boyle eskiye dair flimler 
(313 puan) tarafından
O duymaması çok sinir bozucu ya geçen gün annemlerde aynısını yaptı babam 3 kere soru sordu sadece hıı dedi duymuyon mu diye biraz yükseldim beni utandırdı :)
(1,108 puan) tarafından
Biraz sesimizi yükseltsek ne bağırıyorsun oluyor :)
(313 puan) tarafından
Aynen ya sonra beni fırçaladın diye duygu sömürüsü yapıyor :D ben ilk defa ailemin yanında çıkıştım zaten utandım babama falan bakamadım anlık bir sinir atınca tepeye :)
(177 puan) tarafından
Walla benim babamin yaninda almiyor telefonu eline asla babam laf soyler yani ayip degilmi diye hic gelemez boyle seylere onunda babama saygisi war yapmaz ewdede kiziyorum küsüyorum die birakiyor cok oynamiyr onceden bagimlisi olmustu
(313 puan) tarafından
Bana da tam tersi kaynanamgil laf eder çok görüşmediğimiz içinidare ediyorum :D eşim rahat önceden tanışıyorlardı ailemle arkadaş gibiler keşke bana da ailesi aynı olsa :)
0 oy
(274 puan) tarafından
Aynı dert canım tuvalete bile telefonla giriyor anla artık 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kiz wc ye telwfonla girmek ne  yok tabiki girmez  eşimin işi internet uzerinden oldugu için telefon elinden pek fazla dusmuyor ama tabi wcyede  telle girmiyor:)
(1,108 puan) tarafından
Yakında su geçirmez tel alıp duşa girecek tek korkum :D
0 oy
(218 puan) tarafından
Telefon düşkünü değil iş için konuşuyor telefonla boş zamanlarındada kızımla oynuyor:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 300 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 459 göst.