0 oy
639 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Ozur diliyerek soruyorum kizlar ona gore hastaneden randevu alicam 

Ozel bolgemde yani dudak denilen yerde iki taraftada sivilce gibi sislik hissetim ama sivilce de değil ne olabilir sigil falan desem bildigim kadariyla cinsel yola bulaşan bisey esimde oyle bisey yapmaz ay ne olabilir kzilar tedirgin oldum ya

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birazdan linc etmek icn meraklı melehatlar gelir askom
tarafından
Laf ebeliği gibi tabirlere luzum yok ek olarak seni tanıyorm büyük de değilim senden :D ağzını kapat otur demiyorum ama gereksiz kabalık ailen evin beni bağlamaz zaten :D kimsenin evi ailesi kimseyi ilgilendirmez ama burada insanların eşine çocuğuna evine kadar burnunu sokup maydanoz olan insanlar var
tarafından
Seninle bi başkası ile alıp veremediğim yok ama sürekli bi argo aşağılama laf sokma çabası olunca insan kıl oluyor çet olarak böyle özelden açıklama yapmaya çalıştığım bayanlar da var
tarafından
Burada herturlusu var oyuzden beni ilgilendirmiyor k8mse
tarafından
Bende öyle bisey yok insanına göre
tarafından
Peki sen bilirsin :) kırdıysam kusura bakma
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yag bezesi dir cnm yada kil donmesidir aciyormu sıkınca
(200 puan) tarafından
Bitanesi dierini göre kucuk kucak olan acimiyo ama buyuk sizliyo kuzum ankamsim ki valla esime bak dedim hani kil falan gozukuyomu dedigin gibi kil donmesimi diye oda gozukmuyo dedi sis bi sekilde acıyo
(1,358 puan) tarafından
Kil gozukmez cnm siser biraz acir sonra gider bazen bende oluyor patlatiyorum cok aciyor intahap akiyor
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bi zaman sonra gider intihal olabilir bazen oluyor kendiliğinden gidiyor
(200 puan) tarafından
Ay ciddi bsiey olmasinda valla korktum bende ya bi an
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Sakın sıkayim deme carpilirsin valla öyle bir acı çin işkencesinde yok . O kendi kendine geçer merak etme bir çok kimsede olan bir şey ..
(200 puan) tarafından
Ay valla sagol kuzum ya korktum bende acaba ciddi bsieymi diye
(80 puan) tarafından
Tam yazacağım yorumdu ya görünce yazmadım ağzımdan lafı alıp yazmışsın resmen o ne acıdır bi kez sıktım başıma geldide daha da olsa ellemem
0 oy
tarafından
Bunda lincleyecek bişey yokki sağlık konusu sonuçta dokunma sıkma sakin birkaç gün bekle gezmezse doktora git
(200 puan) tarafından
Kuzum beli olmaya buraya ozl soru sounca bukadar da acik konusma diye basliyolar ee baska turlude anlatmam tesekur ederim canim
tarafından
Aynen doğru degisk insna çok burda rica ederim canım geçer inslalah
(200 puan) tarafından
İnsalah kuzum cok sagol
0 oy
(48,733 puan) tarafından
linc edilecek bisey yokki sağlık sonucta
(200 puan) tarafından
Kiz belli mi olur buraya hemen baslarla bukadar acik niye anlatiyosun diye. Ee başkada anlaticak bicim yok mecbur
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Tamda linçlemeye gelmiştim ama :D
(200 puan) tarafından
Ay dur kız
0 oy
(128 puan) tarafından
farkli ped kullandin mi canim bikere benm de olmatu sigil gbi de agrisi olmustu
(200 puan) tarafından
Yok kuzum kullanmadim nasil diyim findik buyuklugunde dokunamiyorum aciyo zaten
0 oy
tarafından
Kıl dönmesimi ne diyorlar o olabilirmi. 1ay önce eşimde çok büyük çıktı bildigin cevizden bir tık küçük acıyor agrıyor diye gezdi küçülerek kayboldu 15günde fln. Kıl donmesi dedik kendimizce ama senin anlattıgın gibi yag bezesi gibiydi sıkmadık hiçbişey yapmadik
(200 puan) tarafından
Valla bende elememye calisiyorum elesemde aciyo zaten  eliyemiyorum acisindan
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Siğil erkekten bulaşsada erkekte görülmeyebilir. Bitek cinsel yolla bulaşmaz tuvalet yoluylada bulaşabilir. Ben bekarken yaşadım komşumuzun tuvaletinden bulaşmış. İnşallah siğil değildir. Beze de olabilir. 
(200 puan) tarafından
İnsalah degildir ya
0 oy
(568 puan) tarafından
Parcinston kisti derler genelde istersen evde soğan kozle bir kacgun dene patlar belki baktın olmuo git ama iğne ile patlatiolar
(200 puan) tarafından
Anladim canim denicem cok sagol valla
0 oy
(154 puan) tarafından
Sürekli ağda kullanıyorsan kıl dönmesi filan olabilir sıkma bekle bı sure sonra kendiliğinden geçer siğil öyle kolay geçecek bişey değil çok uzun sürerse siğil olma ihtimali var onu da okuyunca geçer boşuna hastaneye gidip yaktırma 
0 oy
(39 puan) tarafından
Canım o ben de De oldu bir tarafinda nohut kadar biseydi bı gün çok hafif siktim beyaz bişey aktı icinden o gün indi gitti neden oldu bilmiyorum tabi 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bendede vardı arada da oluyodı bekarken falan hamileykwn fitil kullandım geçti sivilce gibi değil bi şişlik sertlik oluyo çok şukur şimdi yok buyuk ihtimal enfeksiyon dan olmuşdur 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bamya varya canm hasla ilikken az elinle ezip oraya koy uzerine .bi pamuk yada gazli bezle ort.eger cıbansa icini bosaltiyor bu.gecer insallah
0 oy
tarafından
Gecmis olzn cNm gayet normL bi soru neden linc yiyesinki
0 oy
tarafından
Kız sorun gayet normal bence ne linç edilmesi kasiniyosa kasyosan ondan oluyor cnm kabarkliklar
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Lincleyecek ne var kız ne olduğunu bilmiyorum inşallah ciddi bir şey değildir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 789 göst.
0 oy
2 cevap 130 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 836 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 287 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,277 cevap

34,945 kullanıcı

...