0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
9 ayını tamamlamis bebeğim geceleri sadece mama içiyor sütüm akşama kalmıyor diye. Çok nadir olarak gündüz de veriyordum. Şimdi artık içmiyor biberonu hep döküyorum. İcirebiomek için neyapabilirim. Paket boşa gitmedin istiyorum yardım lutfen

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bardakla denedin mi mama icirmeyi canım
tarafından
Evet canım dün kahvaltıda bir yudum octi sonra bardağı otekleyip durdu. Çay çok seviyor çayla karıştır din yarım bardak bile zor icirdim
tarafından
Canım içine bebe bisküvisi atsan bir iki tane tatlansa belki o zaman içer yada pekmez de olabilir
tarafından
Petibor bisküvi var. Onunla birşeyler yapabilirmiyim.
tarafından
Ya onlar zararlı gibi aslında çocuklar için ufak seninki daha buskivi alma imkanın yokmu canım
tarafından
Var da. Onuda yetmezse öyle oda boşa gidecek. Petibor de tatlı birşey. Deneme amaçlı olmazmi diye deidm. Üzüldüm ya koca kutu birkaç birberon yapmisim. Kilosu da az. İçsin uarasin istiyorum
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm 9 aylık bebek gece beslenmeye ihtiyaç duymaya olur. Ayrıca ek gıdaya başladıysanız bebbek mamayı rededebiliyor. 6 ayda aynı sorunu bizde yaşadık. Kaç paket çöpe gitti bilmiyorum.  Bebeği zorlama.
0 oy
tarafından
Muhallebi yap cnm sabahları ve akşamları yatmadan ver.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 887 göst.
16 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 272 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
15 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...