+1 oy
437 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Bahcemde cok kabak var dun kabak cicegi dolmasi yaptim herkese tavsiye ederim tadi muthis oluyor  bugunde kabak mucveri dusundum acaba robottan gecirsem nasil olur cunki rendem yok benim yada kabak boregi yapiyorlar ondan yapsam nasil olur sizler neler yapicaksiniz yada yaptiniz

26 Cevaplar

0 oy
(1,623 puan) tarafından
Sabahtan beri canım tavuklu makarna çekiyor o yüzden onu yapıcam. Bi tarafımı kaldırıp markete gidebilirsem tabi :) 
(2,765 puan) tarafından
Ha gayret canjm sen yaparsin ben sana inaniyorum biraz gaz verim d3dim☺☺
(1,623 puan) tarafından
sağol valla ❤️❤️❤️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıymalı yada tavuklu kabak sandal yapiyorlar cnm
tarafından
Olur kız kuş bası doğra karnı yarın gibi yap
(2,765 puan) tarafından
Tamm canim onu yapicam yaninada pirinc pilavi ayran yapsam miss gibi menu
tarafından
Oh eline sağlik  valla mis gibi olur
(2,765 puan) tarafından
Senin sayende canimm
tarafından
Afiyet bal şeker olsun kuzum Rabbım sofralarimiza  bolluk bereket huzur versin
0 oy
tarafından

Kocaman bir hiç.   Beynim çatlıyor. Geçe hiç uyumadım. Sabah ta uyuyamadım.  Ağrım var.  En güzeli uzanmak

(2,765 puan) tarafından
Hamileydin demi canim sen dinlen tabi kendini yorma hele son gunler cok dinlenmek lazim cocuk dogunca dinlenmeye firsat kalmiyor
(8,450 puan) tarafından
Geçmiş  olsun canm  son günlerin dimi
tarafından
Son 8 gün cnm rabbimin izniyle.  Şiddetli bas agrim var.  Neden bilmiyorum.
(8,450 puan) tarafından
Uykusuzluktan olur. Ayy hadi inşallah sagsalim al kucağına insallah. Doğurdum postu bekliyoz
tarafından
Uykusuzluk var maalesef
0 oy
(6,691 puan) tarafından

:ermm: henüz yok bişey, kız daha kahvaltı edecem:D dur daha. 

(2,765 puan) tarafından
Afiyet olsun canim brnde yapmadim daha kahvalti kizimin oglumun karnini doyurdum temizlige basliycam anca oglene yaparim gibi
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç öle denemedim canım yaa 

Benimde akşam babam bize gelcek düşünüyorum bende tavuk çıkardım kiymada var bilmiyom ne yapsam
(44,603 puan) tarafından
Patlıcan yemeği yapım diyom az da et katarim tavuğu fırına sürerim pilav cacık çorba yenmiyo sıcak diye zaten kavun dur salatadir diye düşündüm şimdi sence olmazmi
(2,765 puan) tarafından
Himm kazan kebabi diyorsun yani aslinda onuda yaprdim ama tek bi tane patlican cikmis 10 taneden fazla jabak var bahcede
(44,603 puan) tarafından
Kizz kabakları kizart sarımsak li yoğurt dök caylan mis gibi
(2,765 puan) tarafından
Yarin yapayim canim onu arkadas sandal yap dedi merak ettim tadi nasil oluyor onu yapicam
(44,603 puan) tarafından
Bilmiyorumki denemedim
0 oy
(169 puan) tarafından
Kabak yemeği yap. Biliyor musun bilmiyorum ama küp küp doğra havucu da aynı şekilde doğra.içine azcık da pirinç koy. Az da dereotu. Ben çok severim. Biliyorum bana yapmıyorsun ama güzel oluyor yani:) 
(2,765 puan) tarafından
Dere otu bahcede var ama havucum yok bide benim esim sulu yemek yemoyor ya o daha cok firin yemeklerinden pilavlardan  ali naziklerden falan hoslaniyor sulu oldumu yemiyir
(169 puan) tarafından
Sulu olmasın zaten. Havuç olmasa da oluyor. Ne bilim fikir işte. Sevmiyorsa eşin tabi başka şeyler düşün.
(2,765 puan) tarafından
Tesekur ederim canim yapayim bakalim guzel olucqkmj
0 oy
tarafından

Biz daha kahvaltı yapmadık:) aksama ne yapcaz diye bu saatte düşünmem bu hafta ful team disarda ya yedik yada söyledik gene öyle olur herelde

(2,765 puan) tarafından
Ne guzel canim bizim burda restorant bi tane var oda ates pahasi siparis et.ek icin maasini cekmek gerekiyor yoksa para dayanmaz menüye
0 oy
(249 puan) tarafından

Türlü pilav vardı dünden 

Kabak mucveri yapcam (sen aklıma soktun onuda ) 

:))))))
(2,765 puan) tarafından
Bende kabak sandali yapicam arkadas verdi fikri
(249 puan) tarafından
Afiyet olsun
0 oy
(83 puan) tarafından
Kabakli pide yap çok lezzetli oluyor tarif için YouTube bakabilirsin 
(2,765 puan) tarafından
Onuda baska gun yapim canim iki cocujla hamur yogur ac zor olur bana
0 oy
tarafından
Öğlene ektim gelecek çiğ köfte istemiş canı sekiz aylık hamile öğlene çiğ köfte yapacam.bu belle nasıl yapicam onu da bilmiyorum ... Aksama da buluruz artık biseyler tavuk ciğer var ama eşim onu yemez yanına garnitürlü pilav mi yaosam 
(2,765 puan) tarafından
Aslinda cigkoftede yapabilirdim ama yufkam yok bazlamafa acamam cocuklar birakmaz
tarafından
Çiğ kofteyi nasıl yapıyorsunuz acaba
tarafından
Kuzum annemler sac ekmeği yapıyor ama eşim tarafı şiirt o yüzden onlar bizim ekmeği yemiyor çiğ köftenin yanına marul indiriyirum ben ..
Çok köfteyi de soğan sarimsak biber salçası domates salçası koyup yoguruyorsun öncesinde ısıt islatiyirun  çiğ kofteyi has yapan güzel yaoan istotttur ne kadar. Cok koyarsanız o kadar güzel olur
0 oy
(812 puan) tarafından
Kuzum ailem geldi ankaradan 2 gün önce bugün yemek yapmicam Kapadokya ya gidicez gezmeye dışarda yeriz 
(2,765 puan) tarafından
Oh canim ne guzel keske benimkilerdr gelse
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Dün kabak kizarttim bgun kayinvalideme gidicez artık o ne yaprsa;))
(2,765 puan) tarafından
Benim kaynanznin yaptigi yemekler yenmiyor malesef bi pilav yapiyor icinden kurt cikiyor sac cikiyor o yemek cop oluyo siz ne guzel sanslisiniz
(2,330 puan) tarafından
Aaa asla öyle bişey olmaz dikkat eder ama kazala şeyle herkezin olabilir tabi olmaz yani ne varsa yenir birlikte de yapariz iki görümcem var herkez bişey yapıyor çabucak oluyor yemekler
0 oy
tarafından
hay maşallah esra 2 çocukla helal valla bebiş napıyor 
(2,765 puan) tarafından
Bebis suanda beni emiyor canim sukur prk zorlanmiyorum ikiside kolay cocuk
0 oy
tarafından
Vallaha biz sabah 8 de kalktık ev halkı komple bahçeye gittiler ben evdeyim çocuklarla dün de dolmalık biber aldım onu yaptım yanına ne yapayım diye düşünüyorum evde 8 kişi oluca mecbur iki çeşit olması gerekiyor :) yanına ek ne yapabilirim fikir alabilirim :)
(2,765 puan) tarafından
Bizde kaynanalara gidersek evde 12 kisi oluyoruz aslinda kalabalik insana yemek yapmak daha koly bana gore 6 yildir alismisim simdi bir yildir ayriyiz elimde olmadan fazla fazla yapiyorum yemekleri  dolmabin yanina mercimek corbasi olur yada sarma olur veya cacik olur
tarafından
Mercimek yaptım vallaha :))
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Taşınıyoruz, bu yüzden mutfak bomboş:D

(2,765 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim cok zor tasinmak
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Yemek yok kaynanam baklava açacakmış yardıma gitcem yemeği de orda yer geliriz 
(2,765 puan) tarafından
Ahh krske benum kaynanada bilse yapsa ama yok kadin hic bi seyi yapmayi bilmiyor
(3,748 puan) tarafından
Bnm kaynanam da bilmiyor annem ile görümcem yaptı baklavayı
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Carsamba gunu bı denize gireyım dedim beni tanıyan su halimde tanıyamaz hala duzelemedım yuzum gozum gozukmuyo sisten yanıktan acile gittim ıgne verdiler o yuzden dun borek yaptım bugn de tavuklu pilav yaparım hıc halim yok cocugumu doyurmanın derdindeyim agzımı bile acamıyorm
(2,765 puan) tarafından
Gecmis olsun canim makarna bile yapsan gene emek veritorsun
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Önce Bi kahvaltıda ne yapacağımı düşünüyorum canm :) akşm yemeği öte duran Bi 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Dolma corba war bacim het gun ne pisirsem derdi tuketti walla ya
0 oy
tarafından

Benim canım ne zamandır etli nohut çekiyor kaynanama gidicez ama bakalım yapar mı canım istiyor dicem, :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 280 göst.
25 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 672 göst.
17 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 504 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 400 göst.
14 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,313 cevap

34,507 kullanıcı

...