0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Hanımlar 36+2haftalik hamileyim sağ sol alt kızım neresi varsa özellikle sağ kaşığına acayip ve sürekli kramplar giriyor dayanamıyorum yok mudur bunun çözümü? Magnezyum demeyin bi ise yaramıyor aksine ayaklarına çok kramp giriyor magnezyum aldığım da sezeryan olcak 2. Gebeligim ondan midir nedir ? Evlere gidiyorum.beno doğurtun desem dogurtmazlwr mi gerçekten ben dayanamıyorum artık 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleydim magnezyum eksikliği dedi doktor ilaç kullandım düzeldi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Muz fıstık tüket hergün birde sade soda iç 
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Canım bende öyleydim eşim her akşam bacaklarımı sıcak suyla yumuşatıp sonra dove sabunla ovuyordu sonra keremle masaj yapıyordu çok iyi geliyordu bu kramplar hamileyken beni mahvediyordu eşim böyle yapınca çok iyi geliyordu 
0 oy
tarafından
Benim doğuma 1 hafta kaldı 20 haftalık iken başladı bu kramplar 1 haftadan fazla oldu 2 kalcamda da kramp var yürürken zıplıyorum ağrıdan düşün artık bende ya doğurun beni artık dedim ya vallahi doğurtn beni diye ağlayacaktm doktora 
(1,137 puan) tarafından
Inan bana bende öyleyim ağlıyorum artık bazen diyorum yani kafayı o kadar yemişim siyorumnacaba kendimi merdivenlerden mi atsam hemen dogurturlar mi beni çok fazla ağrılarım sancılarım kramplarim var hiç birnsekilde hareket edemez oldum perişanım yeminle
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Sade soda çok işe yaramıştı bende. Günde 2 tane içebilirsiniz. Düzenli içen rahatlarsınız inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 689 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
4 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,446 puan) tarafından soruldu

397,154 soru

11,878,481 cevap

35,995 kullanıcı

...