0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Resim paylaşır mısınız kızlar oda yapmak istiyorum 15 aylık nasıl bisi alablrm

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 yasa kadar anne yani beşik kullanın. Yanımızda yatırın 2 yaştan sonra oda alın bence daha iyi olmaz mı. Zaten şimdi alsaniz uyumazsa ve sürekli görürse hevesi kalmaz 2 yaştan sonra beraber secersinjz ne güzel.olr. tabi sizin seciminiz ben karışmak istemem
-Reklam-
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Küçük degilmi  yaninada olsa daha iyi olmazmi ben 3.5 yaşında ayırdım odasını şimdi oğlum yatiyo beşikte 18 aylık bir iki sene daha yatircam 
0 oy
(3,866 puan) tarafından

image

kizimin odasi boyle, ben 5 aylikken ayirmistim , 14 aya kadar park besik kullandi . 1 yildir da bu montesorriyi kullaniyor
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben 13 aylıkken, ahşap beşiği vardı zaten, onla ayırdım. 3 kapaklı gardırop aldım beşiğin takımıydı zaten. Perde halı o kadar. Sade şık bi odası oldu. Biraz böyle gitsin sonra büyük yatak almak gerekecek bakalım :)

Bebek telsizi kullandım. Zaten yan odamda kalıyor oğlum. Kapısı açık ve koridorda loş ışık var. Güvenlik açısından da sıkıntı olmadı elhamdülillah ıh dese yanında bitiyordum :D derken 2 yaşında oldu bile <3

0 oy
(1,737 puan) tarafından
İkea buyuyen karyola alabilirsin ben oyle gereksiz yer kaplayan oda almadim. İlk kizimda tabi.

Birde ben 9 aylikken ayirmistim yatagi vardi ama hasta oldugunda yanima aliyordum yada ozlediginde .boylece kari koca ozgurluk alaniniz oluyor. 2. Bebegimde de oda takimi almadim. Salonda ufak yatagi var gunduz orda gece bizim odada sepet besikte . Yasina gelince kardesiyle ayni odad ikeanin bebek karyolasindan alip koyucam 
0 oy
(1,737 puan) tarafından

image

image

image

boyle basit bir oda 
0 oy
tarafından

Normal yatak odası takımı aldım. Hem çocuk odası hem misafir odası 

0 oy
(476 puan) tarafından

image

image

boyle canım su an besik yatak odamda kızım 9 aylık bir ay sonra ayırıcam bende odasinı inşallah kendisi koltuklardan inip çıkmaya başlayana kadar beşiğinde yatırıcam sonra da montessori yatağına geçiricem.
(476 puan) tarafından
Evet canım merkesdenim ben :)
(13,059 puan) tarafından
Hemşerim yaa :))) bende Dumlupınar kuzum babamlar yaşıyor orda :)
(476 puan) tarafından
Hiç gitmek nasip olmadı kuzum dumlupınara ama eşim emetli benim de merkeze getirdim onu da :)
(13,059 puan) tarafından
:) anladım canım memnun oldum :). Bir gün gelirsiniz İnşAllah
(476 puan) tarafından
İnşallah canım bende memnun oldum :)
0 oy
(48,709 puan) tarafından
odamiz yok canim
0 oy
(866 puan) tarafından
Montessori yatak kullanıyoruz bakabilirsiniz internetten modellere
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Valla bizde dün gidip baktık fiyatlara felan ben mobilya beyaz tercih ediyorum aksesuar lar farklı renk olur halısı perdesi almıştım 

Mağazalara bak işte canm seç beğen
0 oy
(102 puan) tarafından

1. Benim kızımın odası böyle bu sitede uygunfiyata yaptırdım 

image

0 oy
(454 puan) tarafından

Biryerden almadık dolapları yatağı eşim yaptı herseyi rahat kullanılacak şekilde yaptık yatak uzunluğu kısa dussede birşey olmasın diye 

image

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 335 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
22 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 275 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 611 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (717 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...