0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Siyah lavabo derdi krec tutmaması için önerisi olan varmi sürekli temizliyorum yinede mutlaka ufak tefek oluyor leke  bang kir ve krec çözücü kullanıyorum başka tavsiyeniz varmi :)

image

3 Cevaplar

+1 oy
(261 puan) tarafından
İlahi gülgüzel evinin gostermedigin neresi kaldi acaba ciddi diyorum bi psikologla mi görürsen acaba yakin cevren bile illallah ediyor olabilir senden sıkıntılı bir durumdasin bilmem farkında mısın en ufak bisey yazana çekemiyor diyorsun ama gercektem asiri rahatsiz oluyor insan senin bu gösteriş merakından ve sürekli insanlara ters ters cevap vermenden nerde bir yorumun olsa hep kötü olumsuz insanlari kırmayı da ne kadar seviyorsun
tarafından
Siyah lavaboyla gösteriş mi??? Qhhshshahshwj öyle bir niyetle yaptığını sanmam kim neden lavabosuyla hava atsın ki :Dd?
(4,174 puan) tarafından
Çünkü atmadığı bı lavabosu kalmıs tı onuda gördük şükür :D sjsjsjjaj
tarafından
Kubra42 bana zaten hiç güzel yorum yapmaz arkamdan takipte :)) siyah lavobanin gösterisi varsa vay halimize sen bana desende bende aldiris etmiyorum et sordum eti tarif et:))
-Reklam-
0 oy
(933 puan) tarafından
Karbonat limon tuzu beyaz sirke kireç için çok iyi demişti annem kettle da kullandım sonuç iyidi
tarafından
Kettle bende limon tozu koyuyorum ama bunlarda biraz olmuyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Siyah tezgah kullanmamak bizim iş yerindeki siyahtan beyaza dönmenin yolunu arıyordu 
tarafından
Yani kullaniyorum ama zor sürekli siliyorum ilerde değişebiliriz
(13,202 puan) tarafından
Bir noktadan sonra kalıcı oluyorlar

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 786 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy