0 oy
161 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Ayy deliricem o kadar sıcak ki sıcaktan yemek yiyesim gelmiyor evde tek vantilatör var yetmiyor artık su gibi terliyorum resmen 8 aylık hamileyim birde 4 yaşında kızım var kızım atlet şortla geziyor evde ama gelin görün nasıl ter aktığı belli değil günde 2 kez banyo yapıyor ama bana mısın demiyor sıcaklar ben desen zaten gündüz uyku yok gece de ayaklarımın yanmasına yatamıyorum deliricem vallaha billaha 

7 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından

En iyisi banyoda kalmak:D

Saka bir yana neresi orasi

tarafından
Düzceyim bacım vallaha inanki elimde olsa hiç çıkmam ama bı zaman sonra uykum geliyor soğuk suyla yapsam da :D
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım hamilelik zaten zor havalarda insanı bunaltiyor ben oturduğum yerde terliyorum yaa bana ne demeli ☺️
tarafından
Şükür bacım şükür sağlığı yerinde olsun da varsın zayıf olsun bişey olmaz benim kızımın da aman aman bı kilosu yok yemesi kendine gore de iyi çok şükür sağlığı yerinde ya varsın zayıflığı hiç onemli değil
(1,601 puan) tarafından
Millet diyor zayıf bende varsın zayıf olsun diyorum şükür sağlığı yerinde kızım da var 4 yaşında oda çok zayıf bilmiyorum vallahi ya
tarafından
Genetik de olabilir takma kafana
(1,601 puan) tarafından
Bilmiyorum vallahi herşeyin hayırlısını rabbim versin evladın da eşinde hayırlısını versin
tarafından
Amin cümlemize
0 oy
tarafından
Ayni canim valla bizim biralar 3 4 gundur dahada sicak bide nem fazla insani berbat ediyor
tarafından
Sıcaktan ericem az kaldı nefes alamıyorum o derece
tarafından
Klima falan yokmu canim neresi ora
tarafından
Vantilatör var ama kesmiyor bacii duzcedeyim
tarafından
Allah sabir versin canim benim
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu sıcaklarda cidden hamilelik cokkk zor bize sıcaksa hamilelere 2 kat daha sıcak geçen sene bu zamanlar bende 8 aylık hamileydim gece ayak yaasindan uyuyamadım gündüz sıcaktan oturamazdim artık deli oluyodum az daha dayan az kalmış Rabbim sabır versin Sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah ☺️❤️
tarafından
Amin canım amin geberiyorum vallaha
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun cnm 
tarafından
Hepimizin inşallah canim
0 oy
(2,489 puan) tarafından
Çukurova da misiniz yoksa? :) 
tarafından
Düzce bacım ne Çukurovasi birde koydeyim sözde burası daha serin ama nerde :D
0 oy
(167 puan) tarafından
Bende 5 aylık hamileyim ve o kadar zorlanıyorum ki sıcaklar yüzünden. Böyle yüzümden soğuk soğuk terliyorum. Elimde mendille geziyorum yüzüm boynum hep ıslak. Tişörtüm sanki ıslatmışsın gibi terliyor. Napıcam bilmiyorum Allah yardımcımız olsun, geceleri neler çekiyorum anlatmama gerek bile yok tam çile 
tarafından
Vallaha bende oyleyim inanki ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
10 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fatma.nurr. (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ceysen (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 222 göst.

382,038 soru

11,437,601 cevap

35,005 kullanıcı

...