+4 oy
953 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi
EVİN FOTOĞRAFLARI GİTTİİİ :) 

....

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

İstek üzerine iki odanın fotoğrafi tekrar yüklendi :)  MaşaAllah demeden geçmeyin bayanlar :)

(44,696 puan) tarafından
Maşallah :)
tarafından
❤️❤️.......
-Reklam-
+1 oy
(44,696 puan) tarafından
Çok hoş güle güle kullan ☺️
tarafından
Çok sağol uzun zamandır aklımdaydi :)
+1 oy
(2,291 puan) tarafından

Hayalimdeki ev dekorasyonu.....

Sade tevazulu maneviyat dolu 

Iyi gunlerde kullan...<3

(44,696 puan) tarafından
Evet ne kadar huzur verici duruyo demi özellikle mescidi
(2,291 puan) tarafından
Evet ya masallah ev degil medrese mubarek:)
(2,291 puan) tarafından
Amin bebeğim sağolasın... hayırla oturun.
tarafından
Rabb'im hakkıyla İslami yaşamamizi nasip etsin kızlar. Evlerimizi namazgaha, ilim mescidlerine çevirmemiz lazım:)
(2,291 puan) tarafından
Amin insaAllah canım ya keşke
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Maasallah cnm yorumlarin olsun hanfendiligin olsun bu derece dinimize bagliligin çok hosuma gidiyo Rabbim hep daim ettirsin
tarafından
Rabb'im bizleri takva sahiplerine önder kılsın. Ne kadar yanlışım varsa Allah CC ıslah etsin kuzum.
(7,972 puan) tarafından
Aminn cnm❤
+1 oy
tarafından
Ya bizimde var ben takmaya cekiniyorum hep ayakların toplu oturmak zorunda oluyorsun ayağını uzatamıyorsun yatıp uzanamıyorsun bizde o yüzden takmıyoruz 
tarafından
Kuzum peygamber efendimizin döneminde dolap yoktu kitaplık yoktu. Kitaplar yerdeydi üst üste diziliydi. Oturur yatar dinlenirlerdi. Böyle kendini kasman gerekmiyor. Önemli olan o yazıları hayatına geçirebilmek ve yaşayabilmek. Rabbimizin bize emri budur
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız silecekseniz ne diye atiyosunuz yaaa sonradan göremeyince merak ediyoruz a aaaaa
(2,972 puan) tarafından
Aynen yaa
tarafından
Post açtım yeni canım bak :)
0 oy
tarafından
Maşallah çok gúzel tablolarînda evinde
tarafından
Çok sağol kuzum daha iyisi senin olsun ve hayırlarla kullanmanı nasip etsin Rabbim
tarafından
Aminnn saģol
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım yere koymuşsun kaldır foto için koydun herhal bel aşağısında durmaz derler. ikisini de çok beğendim hele şu odandaki yer minderi tarzına bayıldım.
tarafından
Kuzum peygamber efendimizin döneminde dolap yoktu kitaplık yoktu. Kitaplar yerdeydi üst üste diziliydi. Oturur yatar dinlenirlerdi. Böyle kendini kasman gerekmiyor. Önemli olan o yazıları hayatına geçirebilmek ve yaşayabilmek. Rabbimizin bize emri budur. Ne ayette ne sünnette belden aşağı tutmayın diye bir emir gelmedi. Dolayısıyla böyle bir şey yanlış veya haram değil. Zorluk dini değil islam.
(9,247 puan) tarafından
Ben fikrimi söyledim . Senin kadar bilgili olmayabilirim doğrudur. Ne diyelim güle güle kullan ikiside çok hoş beğendim .ama odayı daha çok beğendim :)
tarafından
Estağfirullah kuzum. Din nasihattir. Birbirimize nasihat edeceğiz ki felah ıslah bulalım.
(9,247 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
MaşaAllah demeden geçmeyin bayanlar :)
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Maşallah canım. Evin çok güzelmiş bu arada sade, temiz, huzur verici.
tarafından
Çok sağol canım benim. Rabb'im daha iyilerini nasip etsin sana.
0 oy
tarafından
Maşallah canm hep begenmisimdir yorumlarını Allah bozmasın huzurunu 
tarafından
Çok sağol canım benim. Rabbim hak neyse onu konuşmamızı nasip etsin her zaman :) doğruya isabet ettirsin
tarafından
Amin canim ya inşallah ❤️
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Maşallah canım  çok güzeller<3

tarafından
Çok sağol canım benim. Rabb'im daha güzelini nasip etsin
(2,523 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bak şimdi merak ettim ben de amaaaaa
tarafından
Yükledim bak canım
(1,106 puan) tarafından
Evet canım çok güzelmiş güle güle oturun inşallah
tarafından
Sağolasın kuzum daha iyileri senin olsun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evin fotosunu merak ettim ha 

Bende düşünüyorum öyle bir yeri mescid namaz kılma yeri fln yapmayı insAllah nasip olur

tarafından
Yükledim bak canım. Rabb'im İslami hakkıyla yaşamamizi nasip etsin canım.
(27,352 puan) tarafından
Çok güzel güle güle otur cnm
tarafından
Daha güzelleri senin olsun. Yuvana İslam doldursun Allah azze ve celle
(27,352 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Postla alakalı deg canım ama bebeğinin alerji durumu ne oldu? Bugün nasıl

Evinde de güle güle otur güzel anılar biriktir 
tarafından
Öncelikle Ilgın alakan için sağol canım. Alerji testi için üç gün kuralıni uyguluyordum. Bugün üçüncü yogurdunu verdim. Dışkısını kontrol etmekteyim. Ev için dualarına sağol kuzum Rabb'im daha güzelini nasip etsin.
0 oy
tarafından
MaşaAllah barekAllah ikiside çok çok güzel Allah azze ve celle hayırlı kılsın Rabbim ayaklarımızı sabit kılsın. .)
tarafından
Amin canım amin. Rabbim bizi ehlimizi ve tüm müslümanların şirkten korusun. Sebat ettirsin tevhid üzere
tarafından
Allahumme amin amin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Maşallah mescidin Çok güzel canım orada Sohbet mi veriyorsun
tarafından
Hayır kuzum hadis var evlerinizin  bir yerini mescid yapın, evlerinizi namazgaha çevirin diye. Bizde hadis ile amel ettik elhamdulillah. Haremlik selamlik oturduğumuz için erkekler salonda bayanlar mescidde oturuyoruz
(8,581 puan) tarafından
Maşallah Sübhanallah senin gibi bu düşüncede olanlarin sayısı çok az Rabbim bizlere hidayet versin inşallah Ne kadar güzel düşünmüşsünüz
tarafından
Olması gereken bu kuzum. Daha çoook öğreneceğim şeyler var. Rabb'im faydalı ilim nasip etsin ve amel etmemi nasip etsin. Daha güzelleri senin olsun. Evine Rabb'im hayırlı insanlar nasip etsin. Öptüm seni çok
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Maşallah canım benim de böyleydi mescidim bebek odası oldu :)) evde mescidin tadı bir başka oluyor
tarafından
Rabb'im hayırlısıyla tekrar nasip etsin. Yuvani İslam doldursun kuzum. Biz haremlik selamlik oturduğumuz için benim çocuk odasına çevirmek gibi bir durumum malesef yok :/ erkekler salonda oturuyor bayanlar mescidde. 3+1 evim bir odam da erzak odası. Koyacak yerim yok erzaklari :/
(1,862 puan) tarafından
Canım biz de haremlik selamlık yapıyoruz ama evim çok küçük ya çocuk odası aynı zamanda ardiye gibi oldu, mecbur kadınlar mutfakta kalıyor şuan, inşallah tekrar nasip olur :)
tarafından
Bende düşündüm mutfakta oturmakta. Gelen çocuklar dolaplarımı döker :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim de oturma odam öylece boşta duruyor bende orayı mescidhane yapmayi çok isterim çok beğendim 
tarafından
Rabb'im yuvani İslam'la doldursun tevhidi yaşamanizi nasip etsin canım benim. Daha güzelleri senin olsun
(12,856 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin canım
0 oy
tarafından

Ooooo bayıldım evine ne kadar huzur verici güzel kadın seviyorum seni 

tarafından
Daha güzeli senin olsun tevhidi yaşamani nasıp etsin canım. Öpüyorum seni çok çok
tarafından
Amin canım cümlemize ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 623 göst.
17 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 392 göst.
0 oy
11 cevap 397 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,042 soru