0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Selam kizlar, vallahi şu an o kadar kotuyum ki anlatiyorum lutfen bir akil verin bana. Benim kizim 8 aylik ve yine hamileyim hamileliyimi kotu gecirdiyimden dolayi kizima da iyi bakamiyordum annemlere geldim şimdi annemlerdeyim 4 gün olucak. Eşimin işi yogun oldugu icin bana hep diyordu ki annenlere gidersen hiçbişey yapmam işden geldikten sonra uyurum bende tamam dedim geldim neyse annemlere geldiyim gunden beri 2, 3 gündur işten sonra arkadaşiyla çay içmeye gidiyordu orasi da bizim eve yakin kiz falan yok orda yalniz erkekler oluyor dün akşam bana dediki hadi uyuyayim uykum var yarin konuşuruz oyle soguk bir şekilde kapattik telefonu bide ben şunu diyeyim eşimin vatsapini kendime yoneltdim ona gelen mesajlar bana geliyor dün akşam benle konuştukdan sonra arkadaşi buna bir konum atmiş birde sesli aramiş ama eşim açmamiş ben bunu sabah gordum eşim de işe gece 3, 4 gibi gidiyor iş saatini zaten biliyorum iş arkadaşlarinin eşleriyle falan konuşuyorum neyse ben bunu sabah gordum bide kizimin resmini atmiştim gece bu da bana gece 02:25 cevap yazmiş kurban olurum buna diye bende sabah buna dedim ki sen oyle erken kalkmazsin hep gecikirsin işe noldu da oyle erken kalktinda bana yazdin dedim dediki evet erken uyudum erken kalktim sonra ben arkadaşinin buna konum attigini gorunce buna dedim ki seni kuzenlerim gormuş gece napiyodun dişarda itiraz etti ben o saatte uyuyordum dedi sonra bu arkadaşinin attigi konumu sildiyini ve sesli aradigini sildiyini gordum bende buna direk aradim ve sen dun gece nerdeydin ki hemen arkadaşinin sana atdiklarini sildin dedim senin telefonunu kendime yonelttim sana gelen mesajlar bana geliyor dedim hiiç bişey demedi sadece bana dediki haksizlik yapiyorsun ha bide dediki arkadaşim bana dediki gelip beni ala bilirmisin ben dedimki nereye yazmiş ben goremedim sonra dediki sabah aradi dediki arkadaşlarlaydim beni gelip alman için aradim bende buna beddua ettim şimdi benle konuşmuyor devamli ariyorum hani kendime diyorum arama belki pişman olur ama evde uyuyor şu an da telefonumu açmiyor az once dediki izin ver uyuyayim yarin işe gidicem üstume gelme diyor kizlar aslinda benim sormak istediyim şu ben nasil davranayim da o beni surekli arasin kiskansin merak etsin vallahi biktim onun davranmalarindan

25 Cevaplar

0 oy
(427 puan) tarafından
Belkide esini bu kadar sk bogaz ettigin icindir watsap yonlendirme gelen msjlarm saatine kadar baski yapmissin erkekler o kadar baskiya gelmez ve adamin seni merak etmesi icin firsat vermemisinki byle olmaz ki
-Reklam-
0 oy
(48,952 puan) tarafından
sende.tskip.ediyosun hemen dokuluyosun 

arayip sorma sende merak etsin seni
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyle böyle soğutuyorsunuz kocalarınızı kendinizden malesef. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şunu yapayım bana derki kal babanın ewinde......
0 oy
tarafından
Telefonu kendine yönlemdirmekle çok büyük hata yapmışsın öncelikle hadi yaptın bunu eşine söyleyip güvenini kırmışsın bence telefonunu açmamakta haklı ilk doğumun zormuş birde aralarında 8 ay var ne güzel ailenin evindesin yat uyu dinlen keyfine bak 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 601 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Lawin (357 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,090 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 558 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,385 göst.