+1 oy
1,068 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
Kızlar vallahi bezdim artık bezdim. Küçük bebeğim var köy gibi ilçede yaşıyoruz. Eşimin kardeşi ayda 3 4 defa arabamızı alıyor... habire tatile gezmeye gidip duruyorlar eltimle birlikte. Benim hem bebeğim var. Hemde çalışıyorum. Günde 3 kere eve emzirmeye gelip gidiyorum. Normalde araba ile hemen gider gelirdim. Yine aldı arabamızı. 1 HAFTADIR yok ve nezaman getireceğini de söylemiyor. Şu sıcak havalarda sucuk gibi oluyorum eve koşarak gelip gitmekten. Kaç defa kavga ettik eşimle. Arabayı verip durma. Benim ailem de olsa vermeyeceğiz ya. Bizim bebeğimiz var gece gündüz hasta olur bişey olur nerden araba bulcaz diyorum bişey olmaz diyor. Benim sözümün bir önemi yok. Beni hep geçiştiriyor. Kardeşine asla laf dedirtmio. Ya hadi acil lazım olur bişey olur verilir. Verilmez demiyorum ama alıp götürüyor siz napcanız demiyor ya dedim. E gezceklermiş neyle gitsinler diyor. Ben sıcakta mahvoluyorum ben nolcam dediğimde idare edeceğin bikaç gün diyor ya. Çıldıracağım artık. Hep bunları idare ediyorum ben bıktım artık. Ne gezmeleri bitti ne tozmaları. Daha 2 hafta olmadı bidaha istedi ve ben doktora gideceğim dedim. E ben neyle gideceğim diyor utanmadan. Benim arabaya ortak gibi konuşuyor. Neyle gidersen git banane. Ben doktora gideceğim dedim diye ben neyle gidecem ozaman diyor lafa bakar mısınız. Bu durum bizde ailevi probleme dönüştü. Arabayı nezaman istese eşim asla vermem diyemiyor. Veriyor ve ben kavga çıkartıyorum. Sizce ne yapmalıyım kızlar bana bir akıl verin Allah aşkına. Bu arada araba düğünde bana takılan altınlar ile alındı mehirle.... Üstelik benim adıma..... Yardımlarınıza çok ihtiyacım var. Eşimle kavga etmekten bıktım. Sizce bu konuyu nasıl çözerim 

33 Cevaplar

+9 oy
(1,412 puan) tarafından
Direk eltinle kaynina söyle güzel bi kavga çıkar daha istemezler
(1,412 puan) tarafından
Bak ne güzel çözüm:)))
(9,600 puan) tarafından
Niye koştur koştur gidiyorsun ki alırım taksi parasını eşimden biner taksiyle giderim madem arabayı veriyor seni oğlunu zor durumda bırakmayacak
tarafından
Paylaşım yapan neden kimseye cevap vermiyor en nefret ettiğim tıp.
(9,600 puan) tarafından
Milletin derdi bizi germiş kendi kendimize konuşuruyoruz hahahah :):)
tarafından
Aynen valla hahaha
-Reklam-
+1 oy
(758 puan) tarafından
Kayninla konuşacaksın  . Madem eşin müsade ediyor 
+1 oy
tarafından
Karşı taraf utanmaz bacım. Söylesen bile bir yerlerine takmaz böyleleri. Bencillik dizboyu baksana 
+1 oy
(48,681 puan) tarafından
arayip saticam parasını da hayrina dagiticam de tutussun ben sinir oldum 
+1 oy
(3,012 puan) tarafından
Msdem öyle dşyorsa git al de gezmeye parası varda araba almaya niye yok araba kaza yapsa nolcak masrafı sana kalacak 
0 oy
(101 puan) tarafından
Canım eşinle ilk olarak güzelce konuşmayı denedin mi hiç,yani güzellikle anlat bir baktin olmuyor çok ciddi ders ver yani bence ya da eşinin kardeşi ile konuş yani aklıma gelmedi başka bir şey İnanki çok zor bir durum bence de ben olsam bende çıldırırm
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Eşinle olucak bir iş değil bu ya direk eltine soyliyceksin yada kaynina senin değil onlarin utanmasi lazim bu durumdan
0 oy
(562 puan) tarafından
Bence sen kayninla yada eltinle konusmalisin canım 
0 oy
(242 puan) tarafından
O araba senin eşin ne hakla veriyor ayrıca bunlar da ne yüzsüz insanlarmiş ya ben olsam eltime açık açık söylerdim ne rahat insanlar var ya sinir oluyorum 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Esin biseu yapmiyorsa kayinbiraderinle konuşacaksın başka yolu yok
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Eşin hayır diyemiyorsa sen net şekil de hayır de ve o anda verdirmeyeye çalış 
0 oy
(224 puan) tarafından
Kaynın ve eltine artık sizde mi bir araba alsanız de.anlarlar herhalde rahatsızlık hissettiğini
0 oy
tarafından
Oo çok yumuşak davranıyorsun ,ben ortalığı yıkardim valla heee bu nedir ben sinir oldum.esim bile umrumda olmaz yaygarayi koparieirdim belliki yuzsuzler anam darılan darilsin.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Hadi evde olsan neyse diyecem ama birde çalışıyorsun yani dibine kadar haklısın ihtiyacın varken de verilmez..

Üstelik onun lüks ihtiyaç degil
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Yemin ederim okumaya tahammul edemedim yarıda kestim. Siz nasıl sabrediyorsunuz?  Abisi de olsa başkasının malını kendi malı gibi kullanan insanlara sinir oluyorum. Ama suç onlarda değil eşinde
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Senin eşinde iş yok arkadaşım. İnsan önce kendi karısını bebeğini düşünür madem o düşünmüyor ve senin altınlarınla alındı sen konuşacaksın onlarla. Bu ne böyle devamlı gezmek için araba istenmez diyecektin. Yani araba bu canım sadece benzin gitmiyor ki tekerler eskiyor baskı balata ömrü bitiyor km yükseliyor. Bir sürü sorun aracın değeri düşüyor. Sen müdahale et gerekirse kavga et..
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eltinizle kayniniza siz söyleyin bu araba benim.Ben aktif kullanıyorum çok gezmek istiyorsanız kendinize bı araba alın deyin .Malimin ortağı mı oldunuz deyin.Bunlar böyle konuşmaktan anlar.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla direk kaybına eltine söyle sizin yüzünüzden sürekli kavga ediyoruz benim altınların sizin keyfiniz için kullanilmadi
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Sat arabayı g.t gibi ortada kalsınlar 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Alacaksın anahtarı ruhsatı vermeyeceksin sen kullanacaksin o kadar baktılar laf ediyor satarım diyip ilana köy ama satma km yükseliyor bu şekilde satamam dersin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 98 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 727 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Dilek kizim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 552 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,364 göst.