0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biliyorum. Yine beni suçlu bulanlar olacak ama ben sormak istiyorum.  

Bugün taşınan lar vardı biliyorsunuz. Bayanla. Ayak üstü tanıştık. Hastaneden geldik kapıda tanışma oldu. Merdiven temizliği için sordu bende 1 hafta siz bir hafta ben yaparım ama haftaya pazar yokum. Doğuma gidicem dedim.    Evde olmayacam dedim bayanın dediği yarın siz silin dedi şimdi ben bu merdivenleri temizlemek zorunda mıyım.  1 haftadır. Üst kat alt kata taşınıyor.    Bugün onlar tasindi.  Ve halıları kaldırıp. Ayakkabı ile hep gir çık yapılmış.  Sadece silme ile olması mümkün değil.   Tek suyla hal olmaz.      Bende SİLEMEM dedim kadın hem haftaya yoksun hem silmiyorsun diye söylendi.  Uğraşamam.  Dedim eve çıktım.   Çünkü çok yorgunum didişmek istemedim.   Ev sahibi ile onun temizleme si gerekiyor. Diye düşünüyorum. 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm kızma ama noktalama işaretlerini çok yanlış kullanıyorsun ;) ya valla olur olmaz yeri nokta koyuyorsun 
(2,860 puan) tarafından
Cnm ama vallw ama öyle ne yazdığın hiç anlasılmıyor
tarafından
Klavye ayarlarını değiştirmem lazım onuda beceremiyorum. Cnm daha çok bozmaktan korkuyorum
(2,860 puan) tarafından
Yok kız bozulmaz ;)
tarafından
Ayarladım cnm      oldu uyarın için çok teşekkür ederim  ❤️
(2,860 puan) tarafından
Rica ederim cnm onemli degiL ❤️
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kirlettilerse kendileri temizlicek oldu canım yok öyle dünya onların taşınma pisliğini sen neden temizleyesin. Ayrıca keyfinden evde yoksun dogurmayada mı gitmiyek deseydin apartman temizlicem diye
tarafından
Hiç muhattap olmak istemedim cnm ya dedim tartışma ya döner.  Tansiyonum la oynamayim
+1 oy
tarafından
Sen doğuma gidecen son haftan ve merdiven mi siliyorsun. Sen hamilesin silme ben silerim diyecegine yarın sil demiş görgüsüz 
tarafından
Silemem  cnm.  Herkes kendi pisliğini temizlesin  hafta benim sıram en kötü eşim siler öyle giderim Hastaneye yarışa   ama bu hafta yapmam
tarafından
Ya silme zaten . Sen doğum yapacan bı haftaya çok tehlikeli düşüp kaysan n'olacak
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bugün o taşınmış ve haliyle taşınma pisliği oluyor ona düşer temizlemek 
tarafından
1 haftadır ev sahibi taşınıyor bugün o taşındı ama bana sen haftaya yoksun sen temizle diyor. Ben mümkün değil şu taşıyamam
(2,678 puan) tarafından
Doğum yapcan ne su taşıması yapma sakın yapsınlar az halden anlasınlar
tarafından
Afedersin biyerlerini yırtsa. Mümkün değil taşımam. Cnm
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Hamilesin ve bunu bile bile yarın sen sil mi dedi ? 

Hamileyim her ihtiyacını karşılamak ne kadar sevapken ve merdiven  silmek senin için çok tehlikelii .

Onunla işin iş bence hiç muhattap olma yarın da bir arkadaşına rica et sen evde kek falan yap arkadaşın silsin sonra çay falan için en azından yedirmis olursun mesela 
(1,845 puan) tarafından
Ay evet ben o kısmı unuttum tamamen tabiki ev sahibini ara ben onun söylediği cümleye çok sinir oldum direk bunlar geldi aklıma
tarafından
Burdan çıkana kadar biz çok Tartışırız gibi geliyor.  Ne kadar uzak o kadar iyi benim için
(1,845 puan) tarafından
Aynen kesinlikle çünkü öyle birine benziyor seni az çok gördüm postlarina denk geldim sen mütevazı birine benziyorsun aldırış etme zorunlu kalmadıkça konuşma senin doğum lohusa stres derken onunla kafanı yorma hiç
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ❤️
(1,845 puan) tarafından
Rica ederim senden de ❤️
0 oy
tarafından
Nasıl bir bina şekli anlamadım bizim binada haftada bir kadın tek kadın yapıyor oturan herkesin yapması değişik
tarafından
Bizim 3 bina cnm alt giriş bizden. Bağımsız.  2. Ve 3 katların girişi 1 biz ev sahibi ile beraber yapıyorduk 1 hafta o 1 hafta ben kışın binada Sadece ben oturduğum için ben 2 haftada 1 yapıyordum.    Anlata bildimmi bilmiyorum.
tarafından
Siz merdiven temizliği için ödeme yapıyor sunuz dur bizde yok o
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Canım bi temizlikçi tutun bebekten sonra sana zor olacak 
tarafından
Benim temizlik haftam geldiğin de kız kardeşim veya eşim yapıyor cnm ben versem onlar vermez
(1,120 puan) tarafından
Kaç daire var ki bizim 6 dairw hafta 2 kez abla gelir temizler gider
tarafından
3 daire cnm bizim ama ilk bina girişi bizden bağımsız  2 ci 3 cu daire girişleri bir sadece
(1,120 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(775 puan) tarafından
Evet burda haklısın hem doğuma gideceğini biliyor yeni tanışmışlar ilk gün diye kendine pay çıkarmaya çalışmış ama ev sahibi ize diyin ben bu halde nsış sileyim diye hem bebek doğunca zaten uzun müddet silemeyeceksiniz merdiveni tutma imkanınız varsa tutun bence
tarafından
Benim temizlik haftam geldiği zaman kiz kardeşim eşim yapıyor cnm ama derseki temizlikçi yapsın canıma minnet. Tek kişinin istemesiyle olmaz
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Karnın burnundaki birinede demez be
tarafından
Dedi ben kestirip attım umrumda olmaz.
(2,885 puan) tarafından
yani olmasın zaten bide o halinle ismi yapcn
tarafından
İş yapmaktan sıkıntım yok cnm sinir oldum yer kendi pisliği ni benim yapmamı istemesi
0 oy
tarafından
Pardonda sen neden yarın siliyorsun o bugün taşındı yarin onun silmesi gerekiyor üstelik hamilesin insan olsa derdi haftaya da silerim diye. Sabah ki postunu gördüm yorum yazmadim gercekten dogru hissetmişsin
tarafından
Sabah elin adamlarına yemek su götürmedim diye insan değilsin  insanlık öğren dendi cnm    

Cnm ben veya başkası  bayanlar hislerinde yanılmaz lar
tarafından
Ne alaka götürmek zorunda degilsin evin sahibi adamlara su yemek ismarlayacak sen degil. Ay burada bazı insanlarin yorumlari pes yani deditiriyor. Kesinliklee canim
tarafından
Maalesef    şikayet edip postumu bile kapattirdilar  umursamadım  deymezki
tarafından
Allah akil fikir versin ne denir kii
tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
tarafından
Kadın bencillik yapmış sonuçta o taşınıyor ve pisletiyor temizlemesi lazım 
tarafından
Haftaya ben yokmuşum  o yüzden temizleyecek misin
0 oy
(13,797 puan) tarafından
Canim keske kadina tasinma pisligini siz temizleyin ben gundelik temizligi yapar silerim deseydin. Onlarin kirlettigini sen temizlemek zorunda değilsin. 
tarafından
Cnm olmadı hafta ya siler öyle çıkarız   ama  1 haftadır  ev sahibi ile o taşınıyor ikisinin 1 olup yapması gerekmiyor mu   geçen hafta kardeşim geldi yaptı   çünkü
(13,797 puan) tarafından
Gecen hafta siz yaptiysaniz niye siz yapacaksinizki zaten bu hafta. O silsin 2 hafta üst üste. Insanlar kendini uyanik saniyor. Edepli olan biz kirlettik biz temizleyelim der zaten.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Tabıkı ona düser temızlemek. İçgüdülerın haklı cıktı anlaşamayacam yenı tasınanlarla dıyodun. Bıde hamıleymısın dogumuna 1 hafta kalmıs bırınede sen temızle dıyemezdım. Bende 2.katta otruyorum merdıven yıkarken hamıleyken belımı dogrultamıyodum. Bırak pis kalsın utanıp yıkar belkı. 
tarafından
Kalsin valla hiç umrumda değil  geçen hafta benim sıramdi kardeşim geldi temizledi    ben bayram üzeri kardeşime gel diyemem araba bende yok gidip alma sansimda da yok
0 oy
(13,202 puan) tarafından
La haftaya doğurcam diyom hem batıran o. Sen doğur taşın o evden yoksa katil Olcan orada
tarafından
Doğumdan sonra tedavim var cnm  o yüzden annemden uzaklaşamiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu