0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegim gunduzleri besiginde sallanarak uyumaya alisti gece yanimda uyuyo sallanma ihtiyaci duymuyo ya da gunduz de yanima yatirirsam o sekilde uyuyo ama diyelim ki yanindan kalktim hemen hissedip aglamaya basliyo. Normalde kaynanama falan giderken besigini de goturuyorm cunku uyumuyo ama ay sonu memlekete gidicm oraya goturemem. Nasil uyutabilirim onerisi olan var mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukari      
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayağın da  salla cnm
tarafından
Uyumuyo oyle canim oyun yapiyorum sanıyo
0 oy
tarafından
Ayağında salla
tarafından
Hadi ya o zaman sizle başka biri elle sallayın bi çarşafın içine birakip
tarafından
Canim zaten o sekilde sallanmaya alisti kolikti gaz sancisi oluyodu kaynanam oyle sallayalim dedi anca o sekilde duruyodu ben alismasin gunduz evde tek oluyorum nasil yaparm falan istemedm ama alisti o da o yuzden suan kullandigim kucuk besigi aldi onunla sallayarak uyutuyorum :(
tarafından
Beşiği de goturemez misin acaba
tarafından
Götüremem demissin pardon şimdi gördüm
tarafından
Ucaga bincm canm malesef goturemiyorm :(
0 oy
(791 puan) tarafından
Kız aynı benm hikayem kolik bebekti 3 ay boyunca sabh 8 e kadr ağlardı bataniye de salıyorduk tavana asılı beşik yaptık şimdi ayağımda uykusuzluktan perişan olsa ayağımda uyumz beşiği alışkın bnde onun yüzünden bu yaz hiç biyere gidemedim anneme dahi doğdu günden beri bikere gtm
tarafından
Ben de annemle konustm anne gittigim yerde perisan oluyorm besigi olmadan uyumuyo sen gel bi sekilde hallederiz diyo benim bebegim de kolikti battaniyeyle sallanarak sakinlesiyodu oyle alisti gidicm ama insallah pisman olmam gittigime

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 154 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Aysetunc0007 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 182 göst.