0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Iyi aksamlar kizlar hatirlayan vardir belki onceki postumdan oglumun dogustan bobregi olmadığını sunnet icin götürdüğümde ogrendim sag bobrektede idrar kacagi var 5. Evre son evre yani diyaliz ve nakil evresi benim oglumunki ise 3. Evreye gelmis doktor amaliyat dedi ama ozel hastane devlette sira bulmak imkansiz amaliyat ucreti ne kadar isteyecekler bilmiyorum gerekirse kredi cekecez ama birde devlet doktoru görsün istiyorum hemen 1 doktor amaliyat dedi diye direk amaliyat masasına yatirtmak istemiyorum arada karnim ağrıyor diye ağlıyor acaba devletin aciline gitsem elimdeki sonuclarla karninin ağrıdığını felan soylesem bakarlarmi yoksa bastanmi savarlar ya bilgisi olan varmi 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,911 puan) tarafından
Kesinlikle devlet hastanesine bir göster derim. Müthiş doktorlar sadece özel hastanelerde yok 
tarafından
Canim devlette kesinlikle randevu bulamiyorum ki :( acil geldi aklima benimde
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından

Durumnu biliyrum canm rabbim sana sabır evladığnada şifa versin 

Soruna gelirsek devletteki doktorları iyice araştr git bakarlar bakmal zorundalar ama kendini iyi ifade et çnkü devlet doktorları çk ilgisiz 
tarafından
Amin Canim devlette randevu bulmak imkansiz 1 aydir bekliyorum daha yok canim acili geldi aklima benimde
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah. Bi üniversite hastanesinin aciline götür ve raporlarını da göster. Çünkü üniversite acilleri çok iyi araştırıyor. 
tarafından
Yarin aciline gidecem insallah bakarlar canim
0 oy
(48,367 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah sifa versin . 

acil degilde devlette veya arastirma hastanesinde bir doktora gotursen daha iyi olur
tarafından
Randevu bulmak imkansiz ki canim 1 aydir almaya calisiyorum daha yok dusun rutin kontrol icin bile sira bulamadim daha mecbur ozele goturdumde ogrendim
(48,367 puan) tarafından
o zaman acildeki doktora soyle o yonlendirsin insallah iyi doktor denk gelir
tarafından
Amin canim insallah ya dua edin ne olur Rabbim bize hayirli kapilar acsin
(48,367 puan) tarafından
aminn insallah ameliyata gerek kalmadan iyilesir canim
0 oy
tarafından
Araştırma hastanesine göster özellikle, normal devlet hastanesinden ziyade.
tarafından
Yarin unv aciline goturecem insallah bakarlar canim ya
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin evlat cok zor diken batsa ciğerimiz yanar allah yardimcin olsun
tarafından
Ah 1 aydir ölümüyüm dirimiyim bilmiyorum canim Rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesin
tarafından
Elimizden dua etmek  gelir  dualarımız  seninle
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım benim bebeğimin de aynı hastalığı var ve ameliyat yapmıyor devlet özeller para için yapıyor kesinlikle devlete götür benim başıma hep para avcısı özel hastaneler denk geldi şuan 1 yaşında 
tarafından
Iste aklim cok karisti canim benimde ya baktim googleden 5. Evrede olanlar bile ilac tedavisi oluyor ama iste tek böbrek oldugu icin belkide hemen amaliyat dediler
(3,681 puan) tarafından
Özelden konuşalım mı canım benim bebeğimin çalışmayan böbreği 5. Çalışan böbreği 4 koruyucu kullanıyoruz
tarafından
Cok iyi olur canim yazarsan cok sevinirim
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Hamileyken anlaşılması mı yaa.kiyamam annesi... götürün bence de bi göz daha baksın çok çok çok geçmiş olsun
tarafından
Cok sagol canim kadin dogumcuyla görüştüm hamileyken varmış belgelerde felan görunuyor zamanla fonksiyonunu kaybetmis olabilir dedi ama ne kadar dogru bilmiyorum  oncelik bobregi kurtarmak sonrasi davalar insallah
(1,664 puan) tarafından
Iansallah canım ama peşini bırakma... cokmcok geçmiş olsun
Her yolu dene gerekirse başhekim çık
tarafından
Insallah  canim Allah razi olsun cok teşekkür ederim
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Acil işe yaramaz ona bence 
tarafından
Sansimi denicem genede

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf turan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf turan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 573 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...