0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sıcaklardan kaçıyoruz:) 

image

image

17 Cevaplar

+11 oy
(467 puan) tarafından
Sıcaktan kaçıyoruz yazmışsın cehennem sıcağında  nasıl kaçacaksınız bakalım Allahın  haram kıldığı zıkkımı içiyorsunuz 
(467 puan) tarafından
Beni ilgilendirmiyor tabiki cnm
tarafından
Aynen cnm sen iyi niyetinle uyarmissn oda kaba davranmış
tarafından
Arkadaşım benim ne yaptığımı beni ilgilendirir acaba sen mukemmel birimisin??
(467 puan) tarafından
Onu Allah bilir
tarafından
Anladiniz şükürler olsun  Allah bilir kelimesi yani benim ne yaptığımıda allah bilir
-Reklam-
+6 oy
(7,972 puan) tarafından
Her koyun kendi bacagindan asilir bisey diyemicem
tarafından
Cok amin ;)
(44,772 puan) tarafından
Bura herkese açık platform isteyen istediği yere yazar böle yorumların gelcegini bile bile sen kasiniyon aciyon bu postlari demek seninde hoşuna gidyo böle şeyler duymak
(44,772 puan) tarafından
Bencede çok aminnnn
(6,683 puan) tarafından
Bide hamilesin anne olucaksin.....yazik ya
tarafından
Yav değilim.degilim sacma sacma konuşma olsam neden iceyi....çıkarmayın
+2 oy
(1,106 puan) tarafından
Yaaa bacım kızmada resim ***** olmuş  ilk bakışta eşini annen sandım yaaaaa... 
tarafından
;) bıyıklı kadınmış var len :))
(3,099 puan) tarafından
Sokak lambası vurmuş ya yüzünüze bıyığı sonradan gordum valla:D
tarafından
Kiz güzelliği var benim.kocamda :))
(1,106 puan) tarafından
Ayyyy ne biliyim hahahhh
tarafından
Oyle çıkmıştır:)
+1 oy
(2,630 puan) tarafından
Ahahhh rabbim affetsin benseni 20 25 yasinda falan saniyordum yorumlarindan catlakli diyen sendin sanirim bi bayana
(2,630 puan) tarafından
Çok belli bildigin emin ol neyin ne oldunugunu ergence laflar soylerek bildigini saniyorsan artik bisry diyemicem
tarafından
Canim belki senden çok biliyorum uygulamıyorum sadece hesabını sizemi vercem
(2,630 puan) tarafından
Allah askina uygulama senden hesap isteyen olmadi
tarafından
Hanfendi ne istiyorsunuz napayim simdi kelimeyi saadetmi getireyim  sana ne anlatayım peygamberimizin hayatinimi farzlarını sunnetlerimi ne istiyorsun  dinsizsemde sanane dinim varsada sanane bi gidin allah aşkına zorla mı yazdiriyorum size allah allah
(2,630 puan) tarafından
Hey Allahim yarabbim banane senin din anlayisindan git ne biliyosan onu yap sen yanicaksin sonucta cehennemde ben sadece uyardim muslumanlik gorevi bu sonucta
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Bizde yerlerde yuvarlaniyoz oğluşum la
tarafından
Cok sıcak çok:)
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ohhh misss  iyi keyifler
tarafından
Cok.mersi canim:)
0 oy
tarafından
Amasyamı orası :)
tarafından
Yok canim bursa tirilye
0 oy
(932 puan) tarafından

Sicaktaaa pismeceeee izliyen warmi kizlar ben sewdim 

image

0 oy
(119,787 puan) tarafından
Cidden cok sicak gaa
tarafından
Deniz kenari ediyormuş sevda hırka giydim :)
0 oy
tarafından
Uuhuuhhuuu izi izi haram haram 
tarafından
:)) günah günah
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Bursa değil mi burası 
tarafından
Evet canim tirilye çok  seviyorum burasını
0 oy
tarafından
Neyli içiyon kız en güzel böğütlenli bence  ama el yapımo olcak
tarafından
El yapımı değil hazır alıyoruz cumartesi almis eşim el yapımı bizde boğma rakı var domecno  kisaca :)
tarafından
Benim eşim barmen o el yapımı yapıyor bazen efsane oluyo oo şarabı bırak rakıya gir hahah arada içmek iyi geliyo vallaa hele rakı sohbet masasıdır :)
tarafından
Sorma bursa olsaydı davet ederdik :)
tarafından
Ah valla koşa koşa gelirdim kocam beyle  :) burda kötü yorum yapan olmuş ama cok acma bir düşünce herkez birbirine saygı duymalı herkezin yaşam tarzı aynı değil  olmak zorumdada değil :)
tarafından
Bende öyle düşünüyorum:)
0 oy
(39 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum  Baktım da çok salakça şeyler yazan var mutsuzum kocam aldattı desen ah vah tüh demeye gelirlerdi mutluluk emiciler . Sorsan sanki.kendileri hepsi purupak insanlar da aman neyse 
tarafından
Aynen oyle kuzum enses iliskilere bile daha basit tepki verirler burda ahkem.kesiyorlar yasam tarzımız farklı diye hayat benim eşimle oyle yaşıyorum :)
(39 puan) tarafından
Sorma ya cidden en ufak bir dedikodu bile yapmayan insanlar sanki hepsi herkesin var günahı sevabı kime ne sosyal da medyada tanıdıklarınin hikâyelerinde ki içkili paylaşıma versinler bu tepkiyi yiyorsa bı yerleri onlara da ekstra yalakalık yaparlar afiyet olsun canimmmm diye ne biçim insanlar var hayat çok zor bunlarla ..
tarafından
Katiliyorum size burda insanlık dersi veriyorlar sanki ben neyin ne olduğunu bilmiyormusum gibi:)
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Vallahi bir ben körüm galiba, 10 dakikadır bakıyorum içki görmedim hala  :) kola yada çay sandım  :)
tarafından
Abartmaya gerek yok zaten neyse ney :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Herkes istediğini içer ne cok abartmışlar yorumlarda 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Dün geceki post hortlams sjsjsjs seni pek sevemedim ama yorumlarda azck abartı var isteyen istedigini atar bu kadar kasmayın kafının kendi hayatı kendi seçimi biz mi onun yerine yancaz. Bu kadar düşünüyorsanz kibarca uyarabilirdnz :) bencede içme haram olması bi yana saglıga zararlı 
tarafından
Mersi canım ayda yılda bir içiyorum zaten oda 1 kadeh
0 oy
tarafından
Herkesin günahı kendine kimse kimseyle mezara girmiyor kimse kimsenin günahının bedelini ödemiyor sorsan herkes çok temiz müslüman ama o Müslümanım diyenler günde bir milyon kişinin dedikodusunu yapıp etini yiyor ama ona bişey demiyor yazık gerçekten insanların ne yaptığıyla ne içtiğiyle ilgilenmeyin kendinizle ilgilenin eminim herşey daha güzel olacak sizler için
tarafından
Katılıyorum benim yaptığım günah olabilir ama ne bilirlerki kime iyilikler dokunmuştur..  iman ile para kimde bilinmez

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 269 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
15 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 615 göst.
0 oy
12 cevap 231 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu

383,003 soru

11,464,768 cevap

35,063 kullanıcı

...