0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar çin takvimini uygulayıp hamile kalan oldu mu aranızda? Cinsiyeti doğru çıkıyor mu? (Yine de Allah hayırlı evlat versin inşallah herkese)  Dün arkadaşım bahsettiği çok şaşırdım ve merak ettim..

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maalesef çıkmadı. Arkadaşım 3. Çocuğu erkek olsun diye çok takvimini uyguladı. Büyük ihtimalle erkek diyordu. Sonuç 3. Kız :)
(15 puan) tarafından
Hadi yaa benimde ilk çocuğum erkek. Eşimin ailesinin genelde hep erkek çocuğu  oluyor 2. Çocuk da genlerden sanırım.
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Kiz yalan onlar bee

(15 puan) tarafından
Bilmiyorum canımda eşim hem kız istiyor hemde hemen çocuk istiyor.. bende biraz daha beklemek istiyorum.. takvime göre Mart nisan ayları.. eşimede söyledim bekleyelim diye ama olmazsa da adam niye beklettin beni diyecek.. aklımda deli sorular..
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah bilir ne olacağını deneyip hamile kalan kafayı yemiş heralde allah kalbi temiz olana istediğini verir 
(15 puan) tarafından
Kız istiyorum ama oğlum olursa da hiç üzülmem.. oğlum olursa kalbim pis mı olacak?
(1,862 puan) tarafından
Aynen öyle demekki senin bilmedigin bir yanlışın var allah da ona göre verir
(1,862 puan) tarafından
Kötü bir insansın demiyorum ama içinde haksızlık yapacak bir huyun varsa imtihana hazır ol yani:) tam tersini verir allah
(15 puan) tarafından
Ne alaka yaa kız da evlat, erkek de evlat.. Haksızlıkla ilgili şeyler aklınıza geliyorsa sizde öyle şeyler var demek ki .. kişi kendinden bilir işi..
(1,862 puan) tarafından
Ne alaka diye neye dedin bilmiyorumda dediğim gibi takvimle olmaz o iş kalbini temiz tut allah ne verirse o olur
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Nasil uygulanir bilmiyorum ama hamile kaldiktan sonra dogum tarihimle falan baktim cinsiyet tutmustu ama ayrica uygulamadim 
(15 puan) tarafından
Bende geçmişe dönük baktım oğlum için oğlan çıktı..  aslında hemen Hamile kalmak istemiyorum. Eşimde istiyor kız olsun çok istiyor hemde inşallah.. takvime göre Mart Nisan gibi hamile kalmalıyım ki benimde işime gelecek dün dedim eşimede Mart Nisan'da yapalım diye.. şimdi birde olmazsa kız adam niye beklettin beni o kadar diyecek :)
(1,667 puan) tarafından
:) bence tesaduf ya Allah tan baskasi gelwcekle ilgili birsey bilemez ama meraktan bende baktim benimkide tutmustu :) sen yine dene bakalim kiz olack mi  .Rabbim once saglik sonra hayirli bi evlat versin size
(15 puan) tarafından
İnşallah canım eşimin ailede hiç kız yok.. eşimde çok istiyor.. ama bende hemen hamile kalmak istemiyorum.. takvime göre benim için Mart nisan ayları en uygun.. eşime dedim bekleyelim diye ama olmazsa  adam diyecek niye beklettin beni
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kız olarak görünüyordu gerçekten de kızim olacak
(15 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(2,165 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Uygulamadm da hamile kaldığım ay ve yasa baktım iki çocuğum da da doğru çıktı. Artık ne kadar doğru bilemem
(15 puan) tarafından
Bende hemen hamile kalmak istemiyorum aslında baktım Mart Nisan gibi yazıyor eşimede dedim. Eşim 2 çocuğu çok istiyor hemde kız istiyor ailede hiç kız yok.. Mart nisani bekletip birde olmazsa. Kocam diyecek niye beklettin kaç ay..
tarafından
Bizce de pek kız yok hatta ailede ilk kız torun olacak :) denk gelmiştir belki çünkü ben bakmadım hiç. Ama isterseniz deneyin tabi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ben baktım kız diyordu kız oldu 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm benim iki bebeğinde cinsiyeti tutmadı
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben uygulamadım ama bende tutuyor bi oğlum var ikinci yokda 36+2 kız 
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Bu takvime göre ayarlayıp 2 kız 2 oğlu olan var  :)  Ama nasıl hesaplandığında dikkat edin ya da otomatik hesaplama aracını kullanın
0 oy
(563 puan) tarafından
Evet ona göre bakmıştım hamile kalmadan önce kız diyordu kızım olcak İnş ama yaşı VS iyi hesaplamak gerek
0 oy
tarafından
Benim de takvime göre erkekti kizim oldu
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Valla b3n inanmiyorum çin takvimine falan ama ne yalan soyleyim ona uyarak yaptim biri kiz biri erkek oldu. Şimdi üçüncüye rastgele dedim erkek oldu :D yani ikisindede başarılı oldu çin takvimi :)
0 oy
(608 puan) tarafından
Tutmadı canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
10 cevap 125 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 303 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Evlataskacelyamhyt (671 puan) tarafından soruldu

380,351 soru

11,388,387 cevap

34,893 kullanıcı

...