0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bir rüya yazmıştım ama sildim 

7 Cevaplar

0 oy
(12,503 puan) tarafından
Bende görünüyorum bazen öyle rüyalar sanırım kaybetme korkusu olduğu için hep aklımızda ondan bilinç altı oluyor 
tarafından
Galiba ondan Allah'ım korusun gerçek gibiydi aklımdan atamıyorum ya
(12,503 puan) tarafından
Evet gerçek gibi oluyor malesef Allah hepsini korusun
tarafından
Aminn canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyy Hanife okurken çok fena oldum. Allah hayırlara çıkarsın. Çok fena gerçekten. Rabbim korusun
tarafından
Ucuk bende hiç çıkmaz dudaklarım kabardı
0 oy
tarafından

Ahh kuzum yaa ben okurken bile tüylerim diken diken oldu.

Çocuklarımız yaramaz olsa bile söylenmicez hele isyan hiç etmiycez onlar çocuk yaramaz olmaları çok normal ama biz onları anlamıyoruz yaa bende bazen kendime çok kızıyorum
tarafından
Kesinlikle ya yemin ederim ders oldu aslinda kötü bişey de konuşmadık gülüştük hatta huysuz bunlar yaramaz diye demin de bu rüya çok kötü oldum hala uyuyamiyorum
tarafından
Uyu canım iyi düşün iyi olsun
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Hayıra yor canım bilinçaltı işte etkiliyor kaybetme korkusundan naçizane tavsiyem bence sil postu rüyayı nasıl yorumlarsan öyle olurmuş şimdi biri tutup kötü bise der daha çok etkiler üzülürsün ömrü uzamış diyelim inşallah 
tarafından
Sildim canım şimdi inşallah Allah'ım hayira çıkarsın ya
(1,772 puan) tarafından
Amin iyiye yor her zaman ben okuyunca direk ömrü uzamış dedim sıkma canını kötü düşünme
tarafından
Tamam canım sağolasın
0 oy
tarafından

Canım hepsini okumadım çünkü geçe ruyalaniyorum 

Ama kan rüyayı bozar

tarafından
Sildim bende canım inşallah ya tövbe yarabbim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ay Allah korusun canım benim yaaa. Allah'ım hayirlara çıkarsın çocuğuna uzun güzel sağlıklı ömür versin. 

Rüya bu, herşeyi görüyoruz. Kötü rüyayı anlatma bir daha kuzum. Kimin niyeti nedir belli olmaz. Kötü bir şekilde yorumlayabilir. Sen kötü rüya gorunce hayra yor
tarafından
Sildim şimdi canım anlatmayayim bidHa tamam ne bileyim çok kötü oldum anlatmam lazimdi patlıcak gibiydi içim Allah'ım korusun onlari ya
0 oy
tarafından
Bende akşama kadar agladimi bilir öyle rüyalar yüzünden  kaybetme korkusu  oluyor kuzum  bilinç altimizın oyunu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 700 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.