0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Kizlar vucudum doğuştan kum saatiydi ve doğumla birlikte malum hemen hemen hepimiz elma armut olduk :) ben aynı zamanda haşimato hastasıyım ve ilaç hiç kullanmadim metebolizmam malesef aşırı yavaşladı ve çok az su içen biriyim o yüzden ödemli bir vücudum var malesef göbek almış başını gitmiş göbek gitse hani yeter ama kalıcı diyetsiz kilo vermek istiyorum çikolata ve şekerli şeyleri ve bakkal ürünlerini kesecem ama sadece dondurma yerim dışarıya çıkınca 

Her sabah yalandan çaça rumba hareketleri yapacam yutubedan izleyip uygulamaya çalışıp beceremedigim için yalandan dedim:)  mekik şınav asla çekemiyorum mümkün değil 

Dansla zayıflayan oldu mu 

Bu arada benim kilom ekmekle alakalı değil dört ay ekmeği bıraktım 5 kilo aldım sorunum sağlıksız beslenme tarsi ve hareketsiz yasam

4 Cevaplar

0 oy
(643 puan) tarafından
Valla canim şu çok önemli diyette bence ben diyete girince 2.5 3 lt su içiyordum 

Bide dans +egzersiz yap günlük 15 dakika vücudun sikilassin  egzersiz çok önemli kendimden biliyorum 
(1,856 puan) tarafından
Hayat tarzı haline getirmek lazım  sevmek lazim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dansı falan bilmem de her sabah aç karna 1 çorba kaşığı sirkeyi yutabiliyosan sadece yutamoyosan da bi bardak suya karıştırıp iç yağ yakmaya birebir. Haftada 3 kilo vermiştim. 
tarafından
Canm post sahibi degilim ama  elma veya uzum sirkesi farkedermi bide emziriyorum ben bisey olmaz demi
tarafından
Sirkeden ne olucak ki. Ama bilemiyorum tabii bende emziriyorum şuan. Elma üzüm farketmez.
tarafından
Sagol canim tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim.
(1,856 puan) tarafından
Aynen sirkenin faydası var zararı yok
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Bekarken dsnsla 10 kılo verdim acayip terletiyo dans bilmen geerekmiyo benn deli gibi hoplar zırplardım :D

(1,856 puan) tarafından
Vay be 10  kilo
0 oy
tarafından
Ben dans ederek kilomu koruyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 339 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,890 soru

11,536,941 cevap

35,209 kullanıcı