0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bogazimda kasiniyor ne yapabilirim bilginiz var mi? 

Doktora gttim ilac verdi bir sebepten suan kullanamiyorum.. dogal vs bir bilginiz var mi 

4 Cevaplar

0 oy
(5,405 puan) tarafından
Grip olacan galıba bnde boğazım çok ağryor nane limon kaynatım doktor ilaç yazdı boğaz spreyi var çok iyi gelyrı 
tarafından
Antiyobitik verdi doktor koruyucudan dolayı sey icmedim. Kasiniyor benim yo iyim okusuyorum biraz sadece biraz balgam var iste

Ismi ne bu arada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim bende de var bogaz kulak kasintisi dayanamiyorum artik hapsurmada var.bana alerjidiyorlar.acaba enfeksiyonmuki.antibyotik bana dusmuyor butun bedenim kasiniyor icemiyorum.
tarafından
Enfeksiyon alerjik oluyo kuzum ikisi bir arada bana ilac verdi doktorum antibiyotik ama ben mide koruyucusunu almamistim oyle icince rahatsızlık verdi onun için onu alicam bugün oyle içicem. Doğal yollar deniyceksin yada doktor ona gore birsey verir sana
tarafından
Emziriyorum ben icemem ilac.amma oyle kasiniyorki dilimle kasiyorum bogazimi.sizdede iltihab varmi afedersin balgam gibi
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Zencefil, bal, limon içebilirsin hamile değilsen.. Ya da rezene içebilirsin.. Doğal antibiyotik
tarafından
Tamam canim sagol. Hamile değilim
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim, geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim:l
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ben bal limon tarçınlı sıcak su içiyorum hemen rahatlatıyo
tarafından
Sagol canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
+2 oy
11 cevap 374 göst.
23 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (726 puan) tarafından soruldu

381,743 soru

11,428,480 cevap

34,988 kullanıcı

...