0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar lütfen kötü yorum yapmayın.26gundur lohusayim .geçen gün rüyalandim ondan sonra çok korkmuştum baktım bişey olmadı .eşimle zaten aramız hiç iyi deil .iki gündür benden ilgi ilişki tarzı şeyler bekliyor beni dışarı gitmekle korkutuyor . bnde cinsel ilişkiye girmeden onunla şey yaptım. Birazcık kasildim ondan beri belim karnım ağrıyor sizce önemli bişey mdr?

11 Cevaplar

+2 oy
(5,949 puan) tarafından
K.b ama çok  ******** kocan  warmiş sonuçta  çocuk  doğurdun  zevkinemi  isteklerini  yapmıyorsun  dışarı  gitmekle  nasıl  tehdit eder ya
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Sezeryanmi oldun
(71 puan) tarafından
Evet sezeryan oldum
(2,886 puan) tarafından
Dikiş yerlerin ağrıyodur büyük ihtimal
(71 puan) tarafından
Bilmiyorum kasıklarım çok sanciyor belimle beraber
0 oy
tarafından
Ne Yaptn kz o kdr kasıldın sezeryansa eğer dikişlerin acımışdır
(71 puan) tarafından
Çok afedersin klitoral şey oldum sanırım çok korkuyorum bişey olmamıştır inşallah
tarafından
Çok kasmasaydın kendini ya dikişlerin açılabilir patlayabilir daha çok taze dikişlerin
(71 puan) tarafından
Dıştan bişey yok şükür ama içten sanciyor doktora gitmelimiyim bişey yapmadım inan sırf eşimi susturmak için ama olan bana oldu
tarafından
İçten acıyorsa kesinlikle git doktora cnm
0 oy
tarafından
Cinsel iliskiye girmeden ne yaptin canm anlamadim cinsel iliski yaşamadıysan bisey olmaz
(71 puan) tarafından
Ya birleşme olmadı ama çok afedersin hani klitoral şey oldum galiba
tarafından
Bisey olmaz  canm korkma
(71 puan) tarafından
İnşallah olmaz belim karnım sanciyor
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Böyle zmnlarda uzak olamk en iyisi evde dahi bı tarz şeyler erkekge geçici tatmin verir ama iki dk sonra yine ister boşu boşuna kendini yormussun. Ztn az kalmış surda birazdaha sabır yahu .şeytan insana herturku haramı isletiyim diye bakar sizde kapı acmissiniz yani .
0 oy
(415 puan) tarafından
İlişkiye mi girdin girmediysen kastiysan dikişlerin acimistir ama eşinin de davranışı hiç hoş degil en ufak şeyde dışarı mi gitcek demekki meyilli çıkmaya dikislerine dikkat et daha yenisin
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ama canm günah diye biliyorum ben
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Niye o şekil seni tehdit ediyo bı evlat vermişin ona öle kolaymi minnettar olcagina birde disarimi giderim diyo üzüldüm valla hiç hoş bı tehdit degil
0 oy
tarafından
Yaaa bide seni tehtit eden kocanimi rahatlattin disari gitmekle tehtit ediyosa defolsun gitsin beni oyle tehtit etcek ti he evliyken sktir git derim
0 oy
tarafından
******** kocan var haberin olsun
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Su bazi esler niye boyle anlayissiz biz esimlee memleketteyiz taziyeleri var diye adam bi zarar gelmesin diye maske ile yanima gelip gidiyor bazilari da böyle uckur pesinde yazik vala cok yazik 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 198 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde PrensAnnesi6 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu

379,799 soru

11,369,114 cevap

34,852 kullanıcı

...