+10 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dışarı çıkıp kendime bir şeyler alacağım diye post açtım. Görende sanır passat arayışına girdim hangi modeli alsam diye soruyorum. Altı üstü dedim ki 15 tane kotum var tavsiye isterken pantolon istemiyorum diye belirtmek için rakam verdim. Burda bilezik modeli isteyen yüzük modeli isteyen koltuk takımı alacak diye model soranlar oluyor. Ama benim yaptığım görgüsüzce geldi. Birisi şımarık yazmış 6 aydır ilk kez elime para geçti kendime ne alabilirim diye sordum diye şımarık ve görgüsüz oldum. Bu tarz düşünen kadınlara anlam vermek çok zor. Kimlerin ehliyeti var diye soranlar oluyor. Yada çocuğuna bir şeyler almak isteyen model atan insanlar bunlar görgüsüz mü oluyor? Neymiş alan varmış alamayan varmış. Bende araba alamıyorum kimse araba modeli atmasın o zaman. Yada bebeğine oda alamayanlar var onlarda atmasın. Bu ne saçma bir düşünce herkes kendi cebindeki neyse ona göre fikir almakta özgür. Kimse aramızda bir kaç cahil var diye onlara göre haraket etmek zorunda değil. Yemek postlari açılıyor ardından eve hiç alışveriş yapamıyoruz diyenler oluyor şimdi o yemek sunum postlarini paylaşanlar görgüsüz mü oluyor. Yapmayın gözünüzü seveyim. Görgüsüz diyen kız kardeşiyle hangimiz güzeliz diye post açmış eee bende güzel değilim sen neyin havasını atıyorsun mu diyeyim. Yaptığınız çok büyük cahillik. 15 kot 8 yıldır aldıklarım artik sıkıldım demek istemiştim size kotumla hava atmak yerine başka şeylerle atabilirim. Ama ben öyle bir insan değilim. Hayati en mütavizi şekilde yaşadığıma emin olabilirsiniz. Ben sadece 6 aydır ilk kez elime para geçtiği için ne alsam diye fikir almak için bir post açtım. Yaptığınız şey ayıptı. Bence görgüsüz olan bana bunu diyenler. 

37 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben hamileyim diye post acmisdim bi kere bana yapilan yorumlari gorsen hayret edersindusuncesizmi olmadim kizimin hayatinimi elinden almadim gerizekali ******** diyen mi olmadi kimler neler neler soyledi sirf kizim o zmanlar 8 aylikdi suan oglum dogdu ve kizimada oglumada cok rahat bakiyorum hicde zorlanmiyorum ikiside halinden gayret memnun ve simdi beni lincleyen cogu kisi ikinciye hamile ve dogurdular bazilari o yuzden lincleyenlere hic bakma kimbilir kendisinin kactane kotu vardir yada etegi vardir ben mesela pantalon giymiyorum normalde o yuzden tek bi tane pantalonum var ama 5 tane salvarim 20 ye yakinda gunluk elbisem var kimse beni yargilayamaz herkesin giyim tarzi farkli
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ah ah burda yorum yapmaktan bile insan bazen korkuyo dogru duzgun okumadan ne soyledigini anlamadan sert çıkıp azarlamaya basliyolar cocuguna yedirdigin mamadan bile sknt ckyo o verilir mi diye butcen o an neye yeterse en iyisi odur sen daha iyi giyiniyosan daha guzelsen beni veya bir baskasini ilgilendirmiyo anlamayanlara selam olsun dinimiz bile insana bu kadar baski yapmiyo 
0 oy
tarafından
Ben 3 cocguma binlra harcadim diye postm kapndi baci sen nediyon suriyeli kadin diye belirttim hirk ayrimi yapiyon dediler burası gercekten iyi bir yer ďegil bugnden ihtibaren yokum zaten egolarını tatmin etmk icn insanlara saldiriyorlar aldıkları cvplar sert olunca sen saygisz oluyosun 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız bikaç kişi var burda hep aynı laf sokucu yorumları yapıyo klavyeleri otomatik yazıyor artık buraya düşün yaniii puhahaja 
tarafından
Ama olmazki nerye kadr kalp kırmak sonra ben veya sen başkası cvp verince zorlarna gidiyor
(2,589 puan) tarafından
Kız o biri varya görgüsüz yazan ne kadar AÇ GÖZLÜ biri olduğunu gösterdi edepsiz hajajaja yolasım geldi yemin ederim
tarafından
Kimdi o ben ogun o gece tansiyonumdustubiliyonmu suriyeli konusu açtığım gün elimďe olsaydı allh ne verdiyse yaprdim aya kalmamış yaa 3 tne postm kapatıldı o gece yaa nekdr uzuldm var yaa
(2,589 puan) tarafından
Bazıları sesleri normal hayatta çıkamıyo buraya sesleri çıkıyo zannediyorlar sallakkklarrrr iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar burda yargıç oluyo hahaha kızzz bi daha sakın kimse için stres yapma biri yazarsa duvarıma yaz beraber ağzına edelimm ehehehe
tarafından
Yavru ben bastada söyledim ben agrasif biriyim cok sinirliyim ve kolay kolay kimsede kizmam bak ama baktm gordum olmuyor acarm agzmi yumarım gozumu öğünde dunde gordgun gbi suclu oldum
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Ayy şimdi gördüm postunu nasıl bir üslup bu ya valla uyarı verdim umarım admin de görüp uyarır o kişiye
0 oy
(128 puan) tarafından
Bencede o diyenler niye takiyon ki sanal alem klavye delikanlısı gibi işte 15 kotun varmış nolmuski millette 115 kot var kot botla havamı olurya bosver canim cahille cahil olma
0 oy
(465 puan) tarafından
Offf bu sey degilmi gorgusuz koca parası gören yiyen sonradan görmüs mskskskslsldkks
tarafından
Yanlız ben kocamdan öncede paraliydim seni fakir gün görmemiş edepsiz :)
0 oy
tarafından

Benimde 20 yakin kot pantolonum 10yakin ayakkabım var hade benide linç edin milet sıcaktan kafayı yemiş :D

0 oy
(7,653 puan) tarafından
Amannnnn cok umursama burayı 
0 oy
(415 puan) tarafından
Ne güzel yazmışsın canım ama bu yazdığını dahil anlamayanlar çıkar boşver takma gitsin ben bu aralar zaten fazla girmiyorum bosver
0 oy
(5,452 puan) tarafından
Çokkk hakılısın cnaım 
0 oy
tarafından

Birkac saat giremedim neler olmuş yine :D neyse canım boşver takma bende biseyler almak istiyorum ama hava çok sıcak bebekle çıkıp alamıyorum :(Bu arada aldın mı ?

0 oy
(9,346 puan) tarafından
Burayı ne kadar çok onemsiyorsunuz Allah aşkına şaşıyorum bazen :)
0 oy
(155 puan) tarafından
İşte kadının en büyük düşmanı gene kadındır boşuna demiyorlar. Güzellikler anlayış varken neden bu kadar kıskançlık kin dolu büyük eleştiriler anlam veremiyorum ben. Rahatsız mı oldun posttan verme cevap verme arkadaşım kimse kimseyi görgüsüz gibi cümleler ile eleştirmek zorunda değil hakka sahip değil. Neden böyle naif anlayışlı olamıyoruz ön yargılarımızı kıramıyoruz anlamış değilim gerçekten. 
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Kız boşversene  sen..

Var ki harciyosun,

Sefan olsun :)
0 oy
(126 puan) tarafından
Aynen canım burda çok cahil insan var hem kıskanç hem cahiller takma 

İlgili sorular

+3 oy
29 cevap 1,221 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (204 puan) tarafından soruldu