+10 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dışarı çıkıp kendime bir şeyler alacağım diye post açtım. Görende sanır passat arayışına girdim hangi modeli alsam diye soruyorum. Altı üstü dedim ki 15 tane kotum var tavsiye isterken pantolon istemiyorum diye belirtmek için rakam verdim. Burda bilezik modeli isteyen yüzük modeli isteyen koltuk takımı alacak diye model soranlar oluyor. Ama benim yaptığım görgüsüzce geldi. Birisi şımarık yazmış 6 aydır ilk kez elime para geçti kendime ne alabilirim diye sordum diye şımarık ve görgüsüz oldum. Bu tarz düşünen kadınlara anlam vermek çok zor. Kimlerin ehliyeti var diye soranlar oluyor. Yada çocuğuna bir şeyler almak isteyen model atan insanlar bunlar görgüsüz mü oluyor? Neymiş alan varmış alamayan varmış. Bende araba alamıyorum kimse araba modeli atmasın o zaman. Yada bebeğine oda alamayanlar var onlarda atmasın. Bu ne saçma bir düşünce herkes kendi cebindeki neyse ona göre fikir almakta özgür. Kimse aramızda bir kaç cahil var diye onlara göre haraket etmek zorunda değil. Yemek postlari açılıyor ardından eve hiç alışveriş yapamıyoruz diyenler oluyor şimdi o yemek sunum postlarini paylaşanlar görgüsüz mü oluyor. Yapmayın gözünüzü seveyim. Görgüsüz diyen kız kardeşiyle hangimiz güzeliz diye post açmış eee bende güzel değilim sen neyin havasını atıyorsun mu diyeyim. Yaptığınız çok büyük cahillik. 15 kot 8 yıldır aldıklarım artik sıkıldım demek istemiştim size kotumla hava atmak yerine başka şeylerle atabilirim. Ama ben öyle bir insan değilim. Hayati en mütavizi şekilde yaşadığıma emin olabilirsiniz. Ben sadece 6 aydır ilk kez elime para geçtiği için ne alsam diye fikir almak için bir post açtım. Yaptığınız şey ayıptı. Bence görgüsüz olan bana bunu diyenler. 

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok haklısın aramızda birkaç cahil var veeee eee gereksiz 
tarafından
Çok gereksiz bu nasıl bir düşünce tarzı tatile gidiyorum ne götürsem diye post açmıştı geçen gün birisi bende benim yanıma aldığım ne varsa saydım. Bu sene ben gidemiyorum kadını mı linçleyim benim yok diye ne kadar ayıp
tarafından
Aman boşver görgüsüz kıskanç insanlar onlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uff ne takıyorsun canımm burada baziları oyle malesef. 
tarafından
Çok ayıp yaptıkları
tarafından
Anlamiyorlar ki canim herşeyin altında bir sebep arıyorlar
0 oy
tarafından
Yemek paylaşsan olan var olmayan var

Ev paylaşsan laf ederler

Ederlerde ederler burdakiler yüzünden hiçbişey paylaşamıyoruz 
tarafından
Evet görende sanacak 15 tane arabam var yazmışım
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sen baya sinirlenmişsin ama buraya bakma sen burası sanal gerçekle hic bir alakası yoktur!!!

+18 
tarafından
Kuzum ne kadar sanal olsada herkesin kullandığı bir yer ama yaptıkları ayıp
0 oy
tarafından
Ayy canm ne takıyosun burda klavye başina geçen her şey yazıyor salla gitsin
tarafından
Ama zoruma gitti sanki 15 tane arabam var hangisine bineyim diye yazdım dbejkslwls
tarafından
Kendini bilmez cok işte canm
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Aman kız yeni mi anladın. Bazıları sorunlu :D

tarafından
Hemde çok sorunlu neydi burası böyle dbakskwmsks
(2,523 puan) tarafından
Kız boşver ya ben takmıyorum valla   :)  

Sadece olumsuzluklarla besleniyolar
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Burdakileri hiç takma lincc etmek için hurdalar gerçekten 
tarafından
Çok çöp düşünceli insanlar ya
(2,873 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
tarafından

15 tane kotu napıyon diye bende yazdım ama emojili yazdım niyetimin kötü olmadığını meraktan sorduğumu anlamışsindir inşallah canım :)

Bazı can sıkıcı yorumlar olmuş okudum onları da takma burayı kafaya

tarafından
Yok kuzum bir kaç kişi görgüsüz yazmış birisi şımarık yazmış benim lafım onlaraydi yoksa ben senin yazdığına falan takılmadım gerçekten
0 oy
tarafından
Tartismaya acik post canim
tarafından
Bence değil çünkü burdaki bir çok insanın sorunu haline geldi tartışmak için değil de anlam veremediğim için yazdım kuzum
tarafından
Millet yatağını paylasiyor afedersin kocasının menisine kadr anlatiyorlar tartisma olmuyor bumu tartismaya açık
0 oy
tarafından
Hiç takılma bile cevap vermeye değmez 
tarafından
Takmiyorum canım sadece görgüsüz kelimesi zoruma gitti
0 oy
tarafından
O kadar haklısın ki hep bi incitme peşindeler. Demin diyorum ki market teki el yapımı sarmayı beğendim aaaa ilk defa beğeneni gördüm şaşırdm bilmem ne, kredi çektik borcumuz var daha az miktara nasıl idare eder geçinebilirim diye insan gibi soru sordum biri yazmış ki korkma acınızdan ölmezsiniz. Hiç unutmuyorum bi fincan attım biri yazmış ki hepsi birbirinden çirkin. O kadar üslupsuz o kadar tartışmaya bahane arayan sorunlu tipler var ki şaşırıp kalıyorum. Eminim kaynanasıyla etkisiyle tartışma sebepleri kendileri dır öyle değişik tipler var burda. Allah yardım etsin bunların yanındaki insanlara
tarafından
Allah bence onların eşlerine sabır versin canım bunlar insan değil çünkü ben bunu anladım
tarafından
Kıskançlar ve cahiller başka bişe değil
0 oy
(681 puan) tarafından

Kız takılma onlara burda bir sürü kadın var çıkar yani illa bi iki tane üç beş tane on beş yirmi tane ::)

tarafından
Kız bitmiyorlar her biri bir yerden havlıyor tövbe yarabbim
0 oy
tarafından
Kadının düşmanı kadındir canm bilmiyor musun 
tarafından
Evet çok büyük düşmanlar bence
tarafından
Yazdım orda üslubu kendini belli ediyor zaten
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Boşver ya işte her türlü insan var saygısızca davranmadıktan hakaret etmedikten sonra isteyen istediğini paylaşir öyle diyenler internete girmesin televizyonda izlemesin o zaman çünkü yemekte kıyafette en pahalıları görüyorlar sosyal medya ve tv burda paylasılanların bin katı sonuçta
tarafından
Hayır gören de sanır 15 dairem var hangisinde otursam diye post açmışım 15 kotla görgüsüz oldum
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Klavye delikanlılarını boşver gitsin

tarafından
Öyle yapacağım havlayan köpek ısırmaz misali
0 oy
tarafından

Cok Haklısn Canım :angel:

tarafından
Canım diyen diline kurbane
0 oy
(313 puan) tarafından

• Konuşmaya bile değmez canım eleştiriyle hakareti ayıramayan çok insan var anlatsan da anlamazlar en güzel cevap muhatap olmamaktır sıkma güzel canını <3
tarafından
Bazı insanlar burda çok yersiz konuşuyor ya
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kendisinın yoktur zoruna gitmiştirrr takmaaaaağğğğ
tarafından
Kız nasıl yok bir gir bir önceki postuma onu diyen kızın real fotosuna bak Allah aşkına
(15,369 puan) tarafından
Kbrayalcn ozelin kapalı buraya yazıyorum yorumların da hep pis laf ve argo kelime var bu şekilde devam edersen engellenirsin
(466 puan) tarafından
Pardon da ben mi başlatıyorum fato
(15,369 puan) tarafından
Sen baslatmasan bile yaptığın yorumların içeriği kötü kaçtır denk geliyorum
0 oy
(27,158 puan) tarafından

Onlar görgusuz maalesef bilmiyorlar insanların hayatını 

(44,603 puan) tarafından
Hee anladım olsun canim
(98 puan) tarafından
Anaa in dk dır bu benmiyim diorm bı aydır girmiodum buraya az önce girdim kullanici adimida hatırlamıyorum hiram arasım görünce kendim sandım çocuklarımın adı sonra Allah Allah hangi ara konuştum biriyle die dusunuorm salagim bn ya halada kullanıcı adımı bilmiorm dur bakım ne yazmışım Allah bna akıl versin
(27,158 puan) tarafından
Hey masAllah sana sjsjsjs
(44,603 puan) tarafından
Sakaa:D
(98 puan) tarafından
Şaka olsun isterdim
0 oy
tarafından
İnan ki çok haklısın en ufacık bir post açtığımızda linçlemek için geliyorlar çoğu kişide yazmak için yazıyor emin ol 

Ben de çok sıkılıyorum bazen bu hallerden kimine göre kalp kırmak 5 dakikalık boş ver canım Allah'a havale et içini bilen bilir

İlgili sorular

+4 oy
29 cevap 1,106 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 384 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 378 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.