0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cuma günü randevüm vardı bebek kanala girmiş dedi kafası bacak boyu 3 hafta ileri karın bölgesi 2 hafta geri dedi kasılmam ve ağrım çok var ağrın dahada çoğalırsa ciğer geliştiriciyi hemen vuralım dedi ilk doğumum 36. Haftaya girdim normal doğum yaptım normal doğuma engel yok dedi fakat erken doğumlardada normal doğum mu sezeryan mı oluyor 2 hafta sonra ölçüm için bidaha gidicem 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Melek34 var 33 haftalik dogum yapti postunu gorurse cvp yazar uste ciksin :)

tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ben 33 haftada dogum yaptim ilk dogumum du doktor bebek kücük normal dogum riskli olur dedi
tarafından
36 haftada doğum yaptım ilk doğumumu çok zorluk yaşadın biz sarılık kulaklarının geç açılması böbreklerde kaçak kalbinde delik vardı geç kapandı  33de küvezde kaldı mı bebeğiniz buna benzer şeyler yaşadınız mı yada
0 oy
(57 puan) tarafından
Ben 32+5 günlük doğum yaptım 20 gün küvezde kaldı bebeğim suan 2 yaşında cok sukur bir sıkıntımız olmadı 2 kilo doğmuştu 
tarafından
Allah size bağışlasın inşallah bu sefer daha erken doğum yapıcağımı düşünüyorum korku vardı içimde çok teşekkürler yorumunuz için
0 oy
(601 puan) tarafından
31 ncı haftada akrabam doğum yaptı ikizlere ve normal doğum ikiside ilki normal doğarken ikinci ters ve normal doğumla oldu 31 haftalık 1 ay kuvezde kalıp çıkarttılar ikizleri gayet sağlıklilar simdi
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah daha fazla kalıcağın düşünüyorum biraz korku sardı içimi teşekkürler yorumunuz için

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 360 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 95 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sibellllllllllll (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 334 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (45 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...