0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (1,885 puan) tarafından
Şimdi kaynanam çalışıyor ev temizliğine gidiyor gorumcemde yeni markete girdi eşim bugün gelirken aşağıya da bi temizlemek toplamak lazım dedi bende dedim benimde evi toplayacak temizleyecek insan lazım bugün hep disardaydim her yer berbat dedim sonra sustu bebeğim var 1 yaşında birde şimdi bende markette çalıştım 11 den önce gelmiyordum çoğunlukla bir gün demedi yukarı da yemek vereyim ya da çağırmadı kızına akşam yemek hazırlıyor yoruluyor diye önünden tabağını alıyor bir şey yapmıyor kızı yani ben şimdi inip yarın 1 saat kadar evi silip süpürsem mi yoksa yapmasam mi bir tarafım yapma diyor bana acimayana ben niye acıyayım dimi

7 Cevaplar

0 oy
(2,873 puan) tarafından
Yapma bence kızı yapsın seni dusunmeyeni ne dusuncen
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yapmazdım Cnm alisirlar.
0 oy
(937 puan) tarafından
İyilik anlayana yapılır eğer anlayıp Allah razı olsun diyeceklerse yap ama nankorlerse yorma kendini .yaparsan kocanin hatrina yapacaksın zaten 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kaynanan temizliğe gidiyorsa serbest bir iş bı gününü kendi evine ayırabilir, sen de yardm edebilirsin. Ama diğer türlü sen iner temizlersen sürekli beklerler. 
(1,885 puan) tarafından
Canım bayramda çalışmayacak diye bir haftadır izinsiz gidiyor
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Bekar kızı varsa hayatta yapmam yapmıyorum da ben o kadar hamile halimle hastanelerden geldim rahatsizdim bir tabak çorba getirmemiş insan alt katimda Burak çorba getirmeyi nasıl oldun diye zahmet edip yukarı bile çıkmazdı... Eşim oğlumu alır iner aşağı ben çok inmem gitmem bile kaldı ki iş yapayım iyilik anlayana hak edene yapılır
0 oy
(775 puan) tarafından
Bebeğin den ayırdığın zamanı onlara harcama mutlak kendi evinde de iş vardır onu yap yoksa da yat dinlen madem temizliğe gidiyor demeni gücü var üstelik kızı da varmış san düşmez bile boşver otur evinde yaa
0 oy
(868 puan) tarafından
yapmam umrumda olmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
10 cevap 219 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu