0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızıma yulaf haslayackdm ilkkez vericktm ocağa koydum sonra kızımla ilglniorm diye unuttum kapı çalmasa ben hala unutcm:)) canıiiiiim tencerem yandı  :))) ben onu öylece parlatmaya götürsem yaparlarmi

9 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
Yaparlar cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keske foto atsaydin da baksaydik cok mu yandi ilik deterjanli suyla isla  biraz belki cikar sonra sirke karbonat birazda camasir deterjani kat kaynat insallah cikar
tarafından
Dur sataym canım
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Bnm 2 tane granit tenceren yandi aksam koymusum uyumusum kocam gormese ev yanardi herhalde :'(

tarafından
Yook kızzz  ben okdr da değilim:) o ağrıya alinmazmi:))
(2,931 puan) tarafından
Almadim doktor her 6 saatte 1 alabilirsin dedi almadim iğne yapcakti hemşire onuda yaptirmadim :)
tarafından
Ben sadece serumla verilen iğneleri aldım en cok-da en gereklisi yogunbakima alindgmda  idi:) acıdan kipirdamiordm :)
(2,931 puan) tarafından
Cok cok zorda kalinca mecbur aliyorm ama dayanabildigim biseyse dayanabildigim kdar dayaniyorum
tarafından
Aynen canımm
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnde emzik kaynatyidum  onu yakmışım doğumdan sonra cok unutkanlık başladı ya
tarafından
Yorgunluk uykusuzluk stres normal değil mi canım
(3,532 puan) tarafından
Tabi canım zor bebekle uğraş kafa kalmiyo. Aman dikkat et  bidaha Allah korusun
tarafından
Aynen canım tek bebekdegil ki biz kadınların işleri bitiyor mu ev işi ev derdi koca derdi sorumluluklar sağlık sorunları vs vs valla yoruldum. Inş olmaz aha vok dikkat edicm canım
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Ay bacım ya biraz su koy beklet çıkar belki bende hamileyken yumurta haslmştm unuttum yanmış içinde çok kötü olmuştu uğraştım çıkmadı çöpe attım :(

tarafından
Ben bekarken çok yakiordm:) bayadır yakmiordm siftahı açtım:)) celikti allahdan ve çok yoruldum kuzum valla daraldm
(1,886 puan) tarafından
Canım benim ya uğraşma hiç ozamn ver parlatmaya mis gibi yaparlar
tarafından
Unutuordm çünkü ama şükür annem hiç kızmazdı:) bi an mutlu oldum deliliyim neyim  :))o zmnlardaymsm gibi gldide❤:)  ayne vericem valla canım da ona da para vermeye kiyamiorm yine bana bakıyor maalesef
0 oy
(14 puan) tarafından
Yanan tencerelere ben denedim ve gerçekten işe yarıyor 1 tane bulaşık makinesi tableti ve suyu yanan tencrede kaynat ovala çıkıyor :)
tarafından
Teşekkkür ederim:)
0 oy
tarafından

image

bu şekilde yandı şükür kapı çaldı da daha fazla yanmadi
(1,151 puan) tarafından
Beyaz sirke veya limon tuzuyla kaynat az ocagi batrmsn sonra karbonatta olur telle sonra
(1,886 puan) tarafından
Kuzum biraz sıcak suyla ıslı kalsın bulaşık teliyle cifle çıkar inşallah
tarafından
Inşallah canlar çok sağolun ❤❤
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben kaç defa cezve yaktım parlatıyorlar
tarafından
Saol canımmm
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Tencereee yandi dionn daa masalllah yuzundee pek guluyoo nesen yerinde:D kaynanaaa kaynana duyy gelinnii tencereeyi yakmisss ayolll:O

At cöpeee yerine yenisi gelir nasilsa parlatma bedava mi sankimm ugrasip bulacaksn eedeceksin ohooo:P

tarafından
Ağlayamam valla yandı diye :)bekarken çok yakmismdr unuttum için o gunlerim geldi mutlu oldum :))) soğusun gozum kesitigi ilk an da yıkayacgm:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 383 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 660 göst.
22 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 317 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,302 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap