0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba kızlar,

ben kendi halimde bir isle ugrasirken esimin gelip sacma sapan ufak birseyden kavga cikarip sonra da sen uzatiyorsun ne var bunda diyip hic birsey olmamis gibi kendi isine odaklanmasina ve beni umursamamasina asiri gicik oluyorum. tam 2 cay getirip karsilikli icecegiz sacma sapan seyler yuzunden canimi sıkıyo. bende zsten hamilelikten mi bilmem cok sinir oluyorum. ya valla kavgayi hic sevmem gelip beni buluyo. sizlerin hamileligi nasil geciyor ilgi falan bekliyor musunuz bu dönemlerinizde. 

biraz icimi dökmek istedim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende eşim a dese ağlıyorum ilk hamileliğimde böyleydi buda böyle sürekli ağlıyorum en ufak bir lafa
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
CNN benim eşim asker uzman yani ben 3 aylık hmileydim gitti eğitime doğuma geldi anca öyle söyleyim telefondan da ne ne kdr olck ki o yüzden hiç bilmiyorum yani yapar mesela sürpriz çiçek gelirdi fln ama tabi yanında olmsi ayrı 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
İlgiye aşırı ihtiyacım var ama kimse derdimi bilmez içim kan ağlıyor  aileme çevremdeki kere belli etmemeye çalışıyorum bı şekilde gülüp geçiyorum ama ilgiye aç bı insanim  suaaaan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Seda.a.h (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Csi (16 puan) tarafından soruldu

381,782 soru

11,429,532 cevap