0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler. Ya oğlum 2 yaşında çise alistirmaya çalışıyorum ama kaç gündür pipisini tutarak agliyo. Çişini rahatça yapıyor ulu orta hiç ağlamadan. Ama bugun banyo yaptırırken baktım (bu arada sünnetli çocuğum 7 aylıkken sünnet olmuştu) o uç kısmının değilde o halka tarafının içi kıpkırmızı etrafı neden olur sizce . Az önce bezlemek istedim çok ağladı hicbisey giydirmeme müsade etmiyo. Nedendir sizce pisikmi olmuştur ?

7 Cevaplar

+2 oy
(1,363 puan) tarafından
Yemek yapar gibi, tarif verir gibi enfeksiyona cozum yazmislar... bu işler icin tedavi icin doktorlar var. Az zeytinyagi bir kaşik yogurtla anca borek uzerine sos yapilir. Doktora gotur en iyisi can yakici birsey. Benim oglum 6 yasindayken yasamisti boyle bir sorunu bayagi aciyor diye kivrandi ki aciya dayanikli bir cocuk,. Gecmis olsun, duzenli ilac kullaniminda hemen 2 gune bile o kizariklik sislik kasinti ne varsa gidiyor
-Reklam-
0 oy
(2,396 puan) tarafından

Enfeksiyon kapmış gülüm.  Zeytinyağı falan sür 

(112 puan) tarafından
Hametan sürdüm. Zeytinyağımi sürmem gerekiyor?
tarafından
Ohh birazda nar ekşisi
tarafından
Helena ajdkakdkskdkskdksk
(2,396 puan) tarafından
Ne var kız ala ala. Doğal krem işte :)
0 oy
(568 puan) tarafından
Enfeksiyon olmuş ev yogurtu yada travazol sür
0 oy
(812 puan) tarafından
Evde Bepanthol fln varsa sür rahat etsin bir an önce bir göster canı çok acıyor demkki 
0 oy
tarafından
Yoğurt da zeytinyağ da sakın sürme bunlar enfeksiyon riskinin arttırır doktora götür 
(5,721 puan) tarafından
Tabi canım yoğurt ne yaa tavuk mu bu birde zeytinyağ çocuk daha kötü olur
0 oy
tarafından
Yoğurt :-0 zeytinyağı :-0 inanıyorum az da limon sıkıp salataya ekleyelim mi ? Sakın öyle bsi yapma. Hele ki yoğurt asla. İçinde maya var onun mahveder çocuğu. Direk doktor söylesin ne yapman gerektiğini 
0 oy
tarafından
Doktora götür canım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ggozdee (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.