0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Şampuan denedim sürekli bitirdim eşim kızdı yiyormusun diye :))

Bulaşık deterjani deseniz onu da kullandım tablet bile kullandım ama hep leke kalıyor siz neyle siliyorsunuz kizlar fikirlere açığım hadi tüyoları alayim sizden ☺☺☺

18 Cevaplar

+1 oy
(1,475 puan) tarafından
Canım ben camsil ve gazete ile yapıyorum mikkemel oluyor yalnız beyaz kisimlari yapma gazete ile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beyaz sirke misler gibi yapıyo. 
(667 puan) tarafından
Yarin alayim bi onu denemedim
0 oy
tarafından

Benm profilimde de var senin posttan bir bak istersen :D

(667 puan) tarafından
Dur bakayım
0 oy
tarafından

Görümcem gelicek yarın bizde cam kapı duvar heryeri silicez bende şurada bekliyim bende parlamasını istiyorum ☺️

(667 puan) tarafından
Siliyorum ardından yine lekeli oluyor hele güneş vurunca sanki hiç silmemişim halbuki belim kopuyo saatlerce siliyorum yok yine aynı
tarafından
Ahh ahh benimkileri gel gör bii mutfak penceresiyle kızımın odasında ki pencere bizim arka tarafa bakıyo ve orda da mobilyacılar var hep odun tozu oluyo pencereler yaa içeri bile geliyo bıktım artık valla 2 günde bi onları yıkayıp siliyom diğer pencereleri ayda 1 kere siliyom valla
(667 puan) tarafından
Kız ben haftada bir siliyorum bizimde burda inşaat yapılıyor zaten toz var bide yollar bozuk
tarafından
Benim diğer pencereler temiz kalıyo sadece kenarlarını silip yıkıyorum ama bu arka taraf pencerelerim her gün kirleniyo
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bumaisk makinesi parlatıcı

Süper ötesi :
(667 puan) tarafından
Onu da deniyim çok saol biktim artık lekeli olmasından halbuki saatlerce silerim cnm
(1,034 puan) tarafından
Bnde yarın sileceğim camları 9 ay bitmek üzere baklm doğum olmadan ben camları eşimde evi silip süpürüp toz olacak ins
(667 puan) tarafından
Kolay gele ☺☺☺
0 oy
tarafından
Ben ılık suya şampuan (kremsiz) birde sirke döküyorum durulamadan siliyorum cok iyi parlıyor :)
(667 puan) tarafından
Cnm evde şampuan kalmadi ya sjsjjssjsj
Eşimde habire alamam bu ne ya camları sac niyetine yikiyrsun diyo
0 oy
tarafından

Ben şampuanla siliyorum sen de onu bitirmişsin 

Kötü bi marka al kız camlara özel öyle sil :D

(667 puan) tarafından
Eşim kızdı saçına bu kadar bakım yapmiyorsun yeter rahat bırak şu şampuanları diye kızıyor jsjsjssjsjsjs ne yapım iz kalıyor
Evet adi bir marka alıp gizliden silicem ama sirke ve parlatıcı diyen oldu evde onlarda biterse eşim beni kovacak en sonunda jsjssjs
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bebek şanpuani ile siliyorum ılık suda cam bezini iyce sık sil kurlama tertemiz oluyor şampuani iki damla sık fazlasi bulanik yapiyor
(667 puan) tarafından
Hangisini alayim peki
(1,358 puan) tarafından
A101 bebek şampuanini al cnm 10 lira galiba yanlis hatirlamiyorsam
(667 puan) tarafından
Tm cnm saol ☺☺
(1,358 puan) tarafından
Köpürmesin suda iki damla yeterli bezi iyce sık ama direk sil cik teertemiz oluyorr kurlama
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bebek şampuanı al kremsizlerde adi bi tane uzun zaman gider o sana onla sil eşin ne karışır kız
(667 puan) tarafından
Şampuan evde kalmadi camları sildigum için
0 oy
tarafından
Tabikide beyaz sirke
(667 puan) tarafından
Deniycem saol cnm
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Valla ben şampuan kullanıyorum ama öyle fazla değil bir damla bile yetiyor çok köpüren bişey olduğu için cokkk az sıkıyorum
(667 puan) tarafından
Ay ben çok döküyorum ondan mı acaba
(1,789 puan) tarafından
Ondandır. Çok dokmene gerek yok ki bir damla bile baya köpürtüyo. Valla ben herşeyi denedim sirke bulaşık parlatıcı vs. Hiçbiri şampuan kadar parlatmiyo cam için bimdeki şampuanı kullanıyorum baya ucuz 9 10 lira gibi bişey ama güzel patlatıyor ve kaç yıldır bitmedi o derece sadece cam için kullanıyorum
0 oy
(164 puan) tarafından
Bebek sampuani ve sirkeyle siliyorum canim :-)
(667 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Önce bir güzel kirini alıp sonra silikonlu mavi su ile siliyorum.

Hem uzun süre leke tutmuyor hemde pırıl pırıl oluyor
(667 puan) tarafından
Tşk ederim ☺
0 oy
(762 puan) tarafından
Bena araba suyu kullanıyorum 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Silikonlu temizleyici var sprey şişede mavi bı su a101 den alıyorum inanılmaz patlatıyor
(667 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çamaşır yumuşatıcı pırıl pırıl yapıyor
(667 puan) tarafından
Tşk ederim
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
0 oy
(16,308 puan) tarafından
Valla yıkamak gibisi yok yıkadim penye bez ile sildim iz yok
(667 puan) tarafından
Alttakiler rahatsız oluyormuş
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bir tek ben sampuanin kökünü kurutan saniyodum anneme diyodum kiziyodu ama napiyim cok iyi oluyo simdi burda gorunce silenleri sevindim yalniz degilim  :)) karbonatli camasir suyu var oda cok iyi temizliyo bu hafta 2 kere cam  sildim ikisindede yagmur yagdi :((
(667 puan) tarafından
Bende sildim yağmur yine mahvetti
(1,663 puan) tarafından
Ben alistim artik cami silip iceri giriyom 2 saate yagmur yagiyo bende var bir terslik besmelesizde is yapmam ama

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 222 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.