0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (968 puan) tarafından
Yanmam gecmedi bugunden beri hava da cok sicak bazen sargi bezi koyuyorum ama suan kanamam geliyi diye ped koyuyorum kesi yerindeki dikisten cok hafif peceteye kan geldi yarin gidicem korkuyorum ne yapicaklar bana

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal doğum mu yaptın canım ve ne zaman yaptın 
(968 puan) tarafından
Peceteyle kurularken dikisten degilmidir
tarafından
Sanmıyorum canım sen yine kontrole git için rahat etsin ama dikişin kanadığını fark etmek çok zor
(968 puan) tarafından
Oyledir o zaman dikis biraz dugum atilmis ucu sarkiyor ve mavi yukardan asa sag taraftan cok degisik geliyor bana oylemi oluyor acaba
tarafından
Öyle olur canım daha çok yeni doğum yapmışsın 40ın çıkana kadar düzeltirsin merak etme temiz tur dikişlerini ve sürekli kuru kalmasına dikkat et petini sık değiştir
(968 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tebrik ederim canim.amma senin kanama bitmismiydi.bence dikisden diyil.senin ara ara kanaman olucak 40 gunden bir kac  gun az bir kac gun fazla.dikis icinde canim sana papatya cayiyla yikanmani tavsiye ederim.
(968 puan) tarafından
Pedde baya arkadaydi yikayip peceteyle kurularken baktm cok hafif hafif dikise dokundurunca lekelendi  umarim oyledir.. papatya cayi normal marketlerde satilanlardab mi sicakmi soguk mu acaba sadece batikon suruyorim cok yanmam oluyo l
tarafından
Ecanede satiliyormu orda.amma fark etmez.bir kavanozda demele kaynr suyla sonra iliyinca yika.arkadasimin dikisleri cok fazlaydi yanliz papayca cayi kullandi aninda acisini lasintisini aliyordu.ha sen daha yenisin cok haraket ete.uzan.kanasada korkma ikinmadan cok haraketdende ola bilir.korkma.gecmis olsun
(968 puan) tarafından
Tesekkur ederim denicem

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...