+1 oy
155 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bir haftayı geçkin balgml öksürük vardı klima çarpmıştı ondan zannediyordum iki üç gündür aşırı derecede halsizligim ve sırt ağrım var cırcır da oldum oda iki gündür var hiç aklıma gelmedi ama neden bu kadar yorgunum diye düşünürken aklıma geldi kızlar doğum yaklaştığı zaman bunları yaşamak normal mi yoksa ben hastamiyim anlamıyorum şuan da çok fazla kasıklarım ağrıyor belim ara ara ağrıyor ama o kadar halsiz bitkin yorgunum ki anlatamam aynı zamanda peceteye gelmiyor ama günlük pedde kahverengi lekelenme görüyorum bir kaç gündür 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hepsi hamilelikdendir yaa son zamanlarda öyle oluyo yük artıkça daha çok yorgun düşüyosun geçmiş olsun

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
tarafından
Allah razı olsun canım bı tabak yıkamak bile çok zor geliyor bu kadar halsiz kalmak için erken diye düşünüyordum bende ilk olduğu için tecrübe sıfır:)
tarafından
O kadar mı yorgunsun canım yaa bilemedim şimdi :-\
Bi acile gitseydin keşke canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylıksin lekelenmen varsa neden doktora gitmiyorsun ki normal değil 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Dogum habercisi olabilir canm bizimkiler derdi dogum yaklasinca vucut kendini hazirliyo ishal felan ondandir sicaklarda insani oyle yapiyo dikkat et kendine 
tarafından
Alt tarafımda baskı var ara ara canim belim falanda gün içinde ağrıyor yürüyünce artıyor karnım inmiş bebek hareketleri baya azaldı inşallah bir sıkıntı yoktur
(1,663 puan) tarafından
Dogum yaklasmis cnm kormama gerek yok ama bir acile gidip kontrol ol lekelenmede var diyosun ihmal etme git hic degilse kafan rahat olsun zamanin gelmis zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
15 cevap 169 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Betulbuglemm (7 puan) tarafından soruldu

380,318 soru

11,386,887 cevap

34,887 kullanıcı

...