0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar  inşallah normal doğum olur da eğer sezeryan gerekirse annemlere ameliyattan sonra haber vermeyi düşünüyorum sadece eşimin tarafı bilsin diyorum annem çok kafasına takar üzülür ben doğurana kadar o dokuz değil doksan doğurur birde çok stres yapınca hasta oluyor halsiz kalıyor fıtığı azıyor sizce dua etsin diye haber vereyim mi yoksa dediğim gibi ameliyattan sonra mi haber vereyim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezeryan kötü birşey değil ki 

Annenin bu kadar korkmasini gerektiricek bi durum yok 

Ayrıca aileni en iyi sen tanırsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye sezeryanda öldürmüyorlar  ben kendi istegimle oldum annenin stres yapmasını  gerektirecek bisey yok 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bu kadar abartacak bir şey yok ki hatta bence sezaryen normalden daha az riskli 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Keyfiye olmaya bende karşıyım ya 
0 oy
tarafından
Benim annem hep tembihlemişti bizi normal olsun sezeryan olsun bana doğduktan sonra haber edin ben dayanamam demişti bizde ilk 2 sini duyurmadık ama 3. Doğumumda aynı binada oturduğumuz için mecbur giderken gördü bizi sabaha kadar balkonda dikilmiş 
0 oy
(607 puan) tarafından
Bence önceden haber verilmeli iyi yada kötü şekilde onlar sonradan der zaten insan bir haber vermez mi hiç diye , ben olsam haber ederdim
0 oy
tarafından
Kız normal doğum daha acılı degilmi o an acı cekiyosun yaa onda korkması gerekmiyo mu.. annem ilk dogumumda 9nsaat sancı çektim kadın bnmmle beraber oda çekti dışarda. Üzülmüştü..hatta sezeryan gotururlerden baygın şekilde daha çok korkmuştu.sezeryann oldum ikincisi amaan bisiy yok hissetmicn bile dedi .odaya geçince geldi ..
0 oy
(136 puan) tarafından
kkz normal dogum daha riskli aslında 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Valla bende öyle yaptim anneme söylemedim yoksa çok endise eder

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Benim annemdr hastane işlerinden cok korkar doguma girerken bende gizliden gidip cikinca onu goruntulu aramayi düşünüyorum :D tansiyonu var stres yapınca yukseliyor ondan  korkuyorum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sezeryan 15 dk bir ameliyat niye kasıyor ki annen bu kadar aşırı saçma yani. İnsan öyle bir durumda çocuğunun yanında olmak ister. 
0 oy
(812 puan) tarafından
Sezeryan kdr normal doğumun da riskleri var ailene haber vermelisin hatta eşinin değil kendi ailen bilsin önce isterlerse 50 dogursunlar çıkınca gozun ilk aileni arıyor ben indim çıkana kdr ablmla annem asansörün önünde agldi bekledi ne varsa ailende var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
27 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 131 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eylmahmt (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 541 göst.