0 oy
258 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,857 puan) tarafından
Daha önce önce saçınızı uzatıp sattınız mi sattiysaniz fiyatı ne tuttu merak ettim de uzatıp ilerleyen zamanda satmayı düşünüyorum . 

11 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bende duydum canım ve saçımı boyatmam pek, kendi doğal saçın olmasida önemliymis bu konuda fiyattan fikrim yok
(4,857 puan) tarafından
Araştırdım doğal boyasız saçlara daha fazla para veriliyor Muş benimde çok az uçlarda boya kaldı azar azar anneme kestiriyorum  doğumdan bir sene sonraya kadar uzatım satım diyorum bakımı zor olcak biraz ama
(10,046 puan) tarafından
Nereye satabiliyoruz acaba
(4,857 puan) tarafından
Netten baktım satın alan yerler kuaförler.var ama güvenilir mi.para.yatirilir mi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Sizin için önemli mi bilmiyorum ama günahmış 
(10,046 puan) tarafından
Nerde yazıyor günah
(4,857 puan) tarafından
Evet öyleymiş okudum biraz önce zaten şuan hamileyim saçlarım uzun doğumdan bir sene sonra satarım diye düşündüm cunki ihtiyacim var kredi kapaticam ne kadar çok verirlerse o kadar iyi benim icin
tarafından
Senin saçlarınla başkası süslenecek :DD neden günah olmasın hayır için verilen böbrekle bir değil ki siz para için veriyorsunuz araştırıp sonra satma kararı alın bence
(1,456 puan) tarafından
Peygamberimiz (asm) aynı biçimde, saçına insan saçı takan ve taktıran kadınlara da lânet etmiştir. (Örnek olarak bk. Buhârî, libas 83, 85; Müslim, libas 115. ) Çünkü bu da Allah`ın beğendiği yaratılışı bozma ve karşısındakini aldatmak demektir. Islâm`da bunların her ikisi de yasaktır.

Kullanılan perukun, insan saçından başka bir şeyden olması halinde câiz olacağı söylenmiştir. (Ibn Âbidin, VI/373)
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama yanlış olur sanki senin saçını kulllanıp gezecekler iyisiyle kötüsüyle 
(4,857 puan) tarafından
Yani bilmiyorum zaten hemen değil doğumdan bir sene sonraya falan o zamana kadar kalçadan aşağıya iner satıp kredi odicem
0 oy
(120,751 puan) tarafından
kiz sac satiliyimuymus
(4,857 puan) tarafından
Baktım netten de 5 bin ile 10bin arası satiloyormus saçın kilosuna ve uzunluğuna.gore fiyat değişiyor Muş
(120,751 puan) tarafından
bacim köklü saglikli kiriksiz falan olcaktir bide sac cok agir cekmezki
(4,857 puan) tarafından
Bilmiyorum ki zaten kırık yok uçlarında uzadıkça anneme az az kestiriyorum guclensin diye bakalım bir seneye ne kadar olur saclarim
tarafından
Etmez olurmu ya siz hiç kuaförde saç takildigini gormedinizmi benim yeğen çok takar 200 tanesi 2500 3000 qrasi suan satın almaya kalksaniz
0 oy
(44,840 puan) tarafından

Satiliyomuymus sac:blink:.   

(4,857 puan) tarafından
Evet satiliyor
0 oy
tarafından
Satmadım ama gittiğim kuaför bin tl ye alırım demişti 
(4,857 puan) tarafından
17 yaşımda loseye geçerken upuzun saçlarımı kestirdim annem.alip sakladı hala duruyor mu bilmiyorum o zaman kuaför keserken kulak hizasında.kestir saçını satın alalım dedi o zamanda beşbin vercekti annem sattirmadi sakladı şimdi satacam ama.bir sene sonra doğum yapayimda
0 oy
tarafından
Boyasız en az 50 cm olması gerekiyor Boyası 15.000 falan olması lazım 
(4,857 puan) tarafından
Nette fiyat olarak beş bin ve onbin arası yaziyo ama boy her sitede farklı yazıyor
tarafından
Izmirdeydi yanlis hatirlamiyosam boyasiz gur ve guclu saclar icindi ama :D gunah olayina takilmani tavsiye ederim arastir oyle sat
(4,857 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben saçlarımı bağışladım lösemi hastalarına popomdan asaga kadar uzun kıvırcık di
(4,857 puan) tarafından
Üç sene önce o zan çocuğum yoktu saçlarımı kestirdim uzundu kısa kestirdim ama.boyaliydi kuaför boyalı olmasaydı bagislardik dedi sadece uçlarında az boya vardı çöpe gitti saçlarım biraz önce araştırdım bagislansada satilsada boyalı saç aliniyormus çok üzüldüm
tarafından
Benimki doğal rengim hic boya yapmam canim
tarafından
Aynen doğal olması lazim
0 oy
(10,829 puan) tarafından
Günah olduğunu biliyorum hele ki tesettürlü isen 

Senin saçından peruk vs olacak 
(4,857 puan) tarafından
Tesettürlü degilim
(2,589 puan) tarafından
Niye tesettürlü olmayana günah değil mi hahahahaah
(10,829 puan) tarafından
Yavrum tesettürlü değil saçı zaten açık aynı şey mi
Günah elbette ama sadece tesettürlü demedim.hele ki öyle ise dedi.
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Benim doğuştan saçlarım kızıl renk hiç boya vs yok ama kapalı olduğum için satmam 
(4,857 puan) tarafından
Kızıl saç çok güzel heleki doğal olunca
(2,851 puan) tarafından
Aynen canım kaşlarım kirpiklerim saçlarım hepsi kızıl ☺️
0 oy
tarafından
1000 ve üstü eder diye düşünüyorum saglikliysa saclariniz 
(4,857 puan) tarafından
Gayet sağlıklı uç kısmında iki parmak kadar kizilvar sadece onuda bir seneye kadar keserim zaten az daha uzatıp öyle satican bir sene sonra falan
tarafından
Satabilirsin sonucta sacini göstermek günah saci biri taksa ne olcak kessen çöpe atılıyor o zaman günah yok kas aldirinca  günah yok makyaj yapinca dar pantolon giyip turban başında günah yok ya her ince ayrintiya kalırsak biz o zaman cennetin baskosesine konuruz
(4,857 puan) tarafından
Doğru dedin vallahi şimdi saçlarım baya uzadı bir sene içinde daha da çok uzar daha çok para eder satıp kredi odicem ne yapayım beş bin bile verseler benim için ise yarayacak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
18 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.
5 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 576 göst.
0 oy
2 cevap 78 göst.
31 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu

397,024 soru

11,875,025 cevap

35,990 kullanıcı

...