0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Yaa gelenler hep erkek çocuk ve kadın yok Artık herkes kafasına göre yaşıyor SORAN YOK DANIŞAN YOK ÇIKAR İŞLİYORSA YAPIYORLAR BU ÜLKEYİ DAHA NELER BEKLİYOR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN OY İÇİN GETİRİLMİYORSA BEN BİŞİ BİLMİYORUM haberlere bakmak bile istemiyorum

12 Cevaplar

+3 oy
(13,150 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Diğer posta da yazdım buna da yazayım eşim kapıcı olarak çalışıyor bizde kapıcı dairesi nde oturuyoruz 63 daire var 43 45 daire Suriyelilerin. burda devletin verdiği yardımları yemeyip ucuza bize satmaya calisiyorlar. Ne diyim hakkımızı yiyenden cikartsin rabbim 
(2,589 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım zaten bu givi örnekleri duyunca daha da çıldırıyorum Rabbim yanımızda olsun illaki bigün adalet gelicek o gün herkesi görmek istiyorum
(13,150 puan) tarafından
Ah be kuzum yasayamadiktan sonra adalet gelse ne gelmese ne hakkımız yeniliyor türk halkı olarak koyun gibi guduluyoruz
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Türkiye yol geçen hanı olmuş ipsiz sapsiz herkesi aliyolar 
(2,589 puan) tarafından
Ya hepsi de erkek şaka gibi ve yaşları genb ne işleri var ne yapıyorlar amaç ne bu baştakiler varya Allah bilir yine oy için yapıyo Tabi Suriyeliler bile yetmez bu seçimde yenilme korkusu hep bunlar
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Onlarda keyfine gelmiyor eşlerini ailelerini bırakıp geliyorlar suç onlarda değil bizim DEVLETTE 
(2,589 puan) tarafından
Aynen zaten tüm suç devletin
+1 oy
(937 puan) tarafından
Afganlar oy kullanmiyor sen bişey bilmiyorsun 
(937 puan) tarafından
Yok öyle kolay değil o işler dediğinde haklısın bende istemem ama oyla falan ilgisi yok .
(2,589 puan) tarafından
Kuzum katarrlara sınavsız doktora izni veren de bunlar değil mi bizim gençler imkansızlıklar içinde stres içinde o zor sınavları geçmeye çalışırken onlar sınavsız kurulucakmış sen bu ülkede hiç bişi olmaz alakasız deme kimse babasının hayrına böyle şeyler yapmaz canım
(937 puan) tarafından
Ne bileyim ya afganlar Suriyelilere göre gariban gibi geliyo benim gözüme sanırım
(2,589 puan) tarafından
Türkiye de işsizlikten intihar eden çocuğunun ihtiyacını alamadı diye intihar eden babalar peki onlara da günah kuzum haberlerde neler oluyo bilinenler bilinmeyenler peki önce kendi vatandaşını düşünseler kimsenin gözüne batmaz zaten
(937 puan) tarafından
Haklisin tabiki
0 oy
tarafından
Kendi ülkemizde biz sığıntı olduk resmen 
(2,589 puan) tarafından
Dönüpte hiç bir zaman kendi insanına bakmadılar ne haldeler diye acıyorum o taş kalplerine
(4,698 puan) tarafından
Kız pandemiden bile 1000 TL verdiler asgari ücretle geçinemeyen insanlar 1000 TL yle nasıl geçinecek fakirlik bir leke o lekeyi gören kimse elinden tutmuyor
(2,589 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım yazık burdaki insanlara bakalım afganlardan sonra sırada kimler var
(4,698 puan) tarafından
Müge anlı izliyorsan bilirsin belki Afgan mülteci 8 yaşındaki çocuğa tecavüz edip parçalayıp siyah poşetlere pay edip farklı çöp konteynerine atmıştı aslında bizim ayaklanma uz lazım bu devlete ne üdü belirsiz milletleri bizim ülkemize alıyorlar
(2,589 puan) tarafından
Helal olsun kuzu sana zoruna giden de uyarı vermiş hahaha bizim bazi insanlar kör sağır olmuş
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Hahhh bı onlar eksikti onlarda gelsin tam olsunn........
(2,589 puan) tarafından
Yol gecen hanı resmen kendi vatandaşına hayrı olmayan ülkenin bakalım başkasına ne hayrı olucak
0 oy
tarafından
Devletin basi gozu ustune amele geliyo isci geliyo ne mutlu onlara
(2,589 puan) tarafından
Ahhh ne mutlu türkiyede işsizlikten intihar edenlerin günahı onların boynuna!
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok başka şeyler duydum haklarında ama söylemem siyasi. İnşallah geldikleri gibi giderler 
(2,589 puan) tarafından
Bizim lafımıza kim bakar canım kendi ülkemizde ağzımızı bile açamıyoruz ki konuşan kendini ceza evinde buluyor yoksa dicek çoook sey var Rabbim islah etsin hepsini
(13,202 puan) tarafından
Evet maalesef en üzüldüğüm konu
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yakında biz gidicez heralde ülkeden ileride bunu çok cekicegiz.
(2,589 puan) tarafından
Aynen zaten ülke satılmak üzere
0 oy
tarafından

Onlar oy kullanamıyor cnm 

(2,589 puan) tarafından
O da olucak izle ve gör
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Bizim burdada somalililer var sadece bizim binada en az 4 dairede var ve ev sahibi bunlar. Karşı daire de oturuyo sürekli farklı kadınlar gelio çocuklarıyla kalıo sonra gidio lar başkaları gelio ben anlamadım bu gelip gidenler kim
(2,589 puan) tarafından
Onu bi Allah bilir kuzum neler dönüyor da biz anlamıyoruz ama hiç bişi gizli kalmaz eninde sonunda patlar
0 oy
(785 puan) tarafından

Onlara yardım yapilicak diye kendi vatandaşlarına her ay elektirik zammını geçiriyorlar gıda fiyatları almış başını gitmiş hiç el atmiyorlar fiyatlara bu gidişle Türkiye'de tek maaşla gecinilmiycek anca kendi vatandaşlarıni fakirlestiriyorlar :angry:

(2,589 puan) tarafından
Yakında kendi ülkemizde biz mülteci olup afganlardan Suriyeliler sen kararlardan para dileniriz RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah bir an önce adalet yerini bulur
(785 puan) tarafından
İnşallah canım yaa valla artık yasanilmiycak hale getiriyorlar ülkemizi kendileri lüks içinde yaşarken bizim gibi tek maaşla geçinen daha doğrusu geçinmeye çalışanlara Allah yardımcı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 389 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Defne_batuhan (3,151 puan) tarafından soruldu

382,553 soru

11,453,521 cevap

35,030 kullanıcı

...