0 oy
1,365 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar biz ananeme geldik kizima mevlut yapılcak diye bide bayram ya burda kalalim dedik benim abim hayvancilik yapıyor annemi aradi dedi ki eve yemek siparis ettim gelince alin dedi bende sandim bize soyledi onlarda gelince yicek neyse siparisler geldi bende koktu sütum cekti 1 tane yedim sonra abimler arkadaslari ile geldi 1 tane alinmis dedi anneme annemde buse yemis dedi niye yiyo ben adamlara soyledim onami soyledim dedi bende duydum bunu anneme dedim nolmus yediysem sutum cekti alirim 1 tane parasini veririm dedim hem neden soylemiyo kalabalik gelcez yemeyin duye dedim oda o cocuklar yoruluyo senin gibi oturuyomu dedi bende actim ağzımı yumdum gozumu 2 gundur inanin g.tumun ustune oturmadim kizlar temizliktir misafirlwrw yemektir neler neler yaptim kizimla bile ilgilenemedim bu yuzsen bana sen ne is yapiyin ki oturuyon dedi gücüme gitti bide agir isleri ben yaptim annem yapamiyo diye ama ailende olsa bu konularda nankör olabiliyomys abimede kizdim neden yiyo dedi bende sutum cekti dedim gectim cok kotu oldum neden yani 1 tane yediysem cok vardi bide :(((

40 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Beni bu durumda lincleyenleri Allaha havale ediyorum insallah ailenizde size yaparda aynisini anlarsiniz yok aç gözlü yok bilmem ne kadinin dusmani gene kadin pes gerçekten bisi bildiginiz yok gelmissiniz burda lic edeyim az bisi olsa yemezdik herhalde 4 kisi gelmis 15 tane sey soylenmis sizinde caniniz cekebilir abimdir diyip yiyebilirsiniz ailemdede rahat olmicaksam artij ne zaman olcam linc edenlerede Allah akil fikur versin
tarafından
Linçleyecek, ego tatmin edecek, duyar kasacak yer arıyorlar güzelim. Sen takma bunlari. Benim annem yemek pişirirken burnuna kokmuştur diye gelir ağzıma deper bir parça. Böyle olması gerekiyor. O yüzden sen kırıldin ben seni anlıyorum
tarafından
Ailem bunu yapiyosa ben napiyim ki bide esimle bosaniyorum ben zoruma gidiyo
tarafından
Rabb'im seni hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Hayırlı dostlar nasip etsin. Üzülme hiç kıyamadım niyeyse sana. Öptüm gözlerinden canım benim.
tarafından
Allah razi olsun canim.benim amin amin inşallah bende opuyorum canim
(69 puan) tarafından
Abinin yaptıgı çok yanliş direk abim geldi aklıma gözüm doldu ben onlara gidince elime para sıkıştırıyor canın bişey ister alırsın dıye Allah yardımcın olsun ayrılıp dönünce biraz farklı davranıyorlar çok üzücü inşallah bır gün Kendi evine çıkarsın kimsede başini agrıtamaz Allah o günleri göstersin huzurla yaşasin inşallahh
-Reklam-
+4 oy
(13,247 puan) tarafından
Sayı ile söylemiş o da mahçup olmuş sende kendine sipariş verseydin canım 
tarafından
Dikkatli okumadiniz sanirim abim aradiginda siparis vericem alin dedi arkadaslarin geliceni soylemedi siparis onlardan once geldi kokunca bende yedim bide bize söyledi sandim abikde neden yiyo kizdi
(2,589 puan) tarafından
4 kişi 25 dürüm kıtlıktan mı çıkmışlar yuhhhh
tarafından
Yok 15 kuzum genedw fazla ama ben onun kardesiyim onca laf yapilirmi
+4 oy
(937 puan) tarafından
Canım çekti diyebilirsin de sütüm çekti demen değişik geldi 
(2,589 puan) tarafından
Ne abarttınız.. ha canı çekmiş ha sütü çekmiş ne var yani kendi babasının evinde yediği yemeğin lafını yapmışlar bence asıl konu bu NORMAL bişi değil bence
tarafından
Saol canim arkamda oldugun icin kisinin basima gelmeden bilemez
(2,589 puan) tarafından
Kız kendi ailenin evinde izin almak nedir millette ailesi ile olan mesafe beni şaşırttı ben ailemin evine gidince yerim içerim üstüne annem önlerinden alıp önüme koyar abilerim de valla bak annenin yaptığı ayıp o kadar dürümden 1 tane eksik yeseler boyları çekmez ya senin de üstünde para varsa hemen 1 tane sipariş ver koy tezgahın üstüne asla annen bile olsa o lafın altında kalma töbeee komşu gibi davranmışlar
(1,020 puan) tarafından
Komşuya yapılmaz kız ayıp
(2,589 puan) tarafından
Valla öyle
+1 oy
(5,945 puan) tarafından
Walla  birsey  diyemem  sonuçta  kendine  söylememiş  başkasına  söylemiş  sayılı  bir şekilde  sende  keşke  yemeden  önce  sorsaydın  bunlar  kime  diye  böyle  birşey olmazdı  anneninde  öyle  demesi  hiç olmamış  
tarafından
Sayili degildi ki o kadar cok vardiki 14 15 tane kadar durum vardi gelenlerde 4 kisiydi
(775 puan) tarafından
Bide fazlasıyla varmış o ne biçim abiymiş zaten sipariş verirken seni de düşünmeli kız emziriyo canı çeker diye
+1 oy
tarafından

Senin dediğini anladım ama ben sormadan yemem asla normalde yırtık birisiyim sadece bu konularda aşırı çekiniyorum birisi bi sofraya davet etmezse yada bişey ikram etmezse hayatta almam bu annem abim bile olsa hep kızar annem ama öyle alışmışım üzülme sende olan olmuş eve gidebiliyosan git bence kalma orda 

tarafından
Kiz eve silaris gelcek alin dedi bizw soluyo sandik biz soylemediki bide 15 tane kadar durum vardi gelen 4 kisiydi
tarafından
Onlarda öküzzmüymüş mübarek nolcak sanki vay be
tarafından
Ona kriildim az bisi olur derim ki kendine solemistir yemiyim ama 15 durum icinden bi tane yiyince laf etti kirildim
0 oy
tarafından
Okurken şok oldum ya nolcak yediysen ya ayip
tarafından
Inanin aglicam cok kotu oldum yaa bide soylemedi arkadaslar gelcek bak yemeyin diye
tarafından
Sana neden soylememiski
tarafından
Bilmiyorum yani o kadar laf edilmesine gerek yoktu bide annem sen napiyon ki diyo onlae calisiyo diyo
0 oy
(26 puan) tarafından
ayıp etmişler diecem de benim annemi düşününce yanında hiç kalır 
tarafından
Hemde xok ayip ettiler
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Öz abi mi bu....
tarafından
Ever oz abim
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Yani abin hatalı annen de öyle size de ilave söyleyebilirdi. Sayılı olması birşey değiştirmez yani senin sütün neyse evde çocuk varsa onun da çeker canı
tarafından
15 tane durum gelen 4 kisiydi sayili degildi
(13,316 puan) tarafından
Maşallah taş çatlasın eşimle babam 2 tane yiyo  ya bir de insan birbirinin yediğine göz dikince ayrı sinir oluyorum ben
tarafından
Gercekten beni lincleyenler olmus ama onlara Allah inşallah bir gun ailesi yaparda görürüm o zaman kadinin dusmani gene kadin maalesef hani az olsa derim ki kendi yicektur dokunmam bide 15 tane yani
(13,316 puan) tarafından
Ohoo aykırı bir tane fikir yaz bakalım ne yapıyorlar gerçekten haklısın 5 tane de olsa sen sütlüsün abin saymak zorunda seni de. Eşi olsa en önce onu sayar
tarafından
Esi olsaydi hic bisi demezdi
0 oy
(418 puan) tarafından
Konu hakkında fikrim yokta

Sütüm çekti nasıl bişey ilk defa duydum
tarafından
Bizim burda oyle derler emziren kadinlara
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Kuzu abin hatalı davranmışta kardeşimde olsa ben sormadan yemem yani herşey olabilir arkadaşları gelir başka şey olur diye sütün çeksede abine sorsaydın sipariş verirdin abin haklı demiyorum yanlışta konuşmuş ama snde hatalısın
tarafından
15 tane durum 4 kisi galdi sadece 1 tane yendiyse yani ne diyim
(7,793 puan) tarafından
Kuzum diyorm ya abinin tabiri yanlış ama erkekler ztn fazla yer abin sormuştur kaçar tane yersiniz diye ikinizde de hata var yani ben km olursa olsn sormadan yemem sormamda ye derse yerm
tarafından
Abim sormaz bilirim fazladan soyler kalir eder diye
0 oy
(5,189 puan) tarafından
Bende annemlere gidince dışarıdan sipariş veriyorlar bazen yemek için bize söylediğini bildiğim halde açıp yemem hep beraber oturmayinca 
tarafından
Onlar biz gec gelicez dedi siz alin siparisi dedi biz sandik bize soluyo
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Kırıcı olmuş birtaneden ne olacak ki fazla abartmış o eksik yeseydi arkadaşları kendi payını yeseydi abi sonucta
tarafından
15 durum 4 kisi gelen kizz
(1,264 puan) tarafından
Allahım ya ac gözlü
tarafından
Az olsa yer miyim ama cok fazla vardi
(1,264 puan) tarafından
Senin yerinde olsam 2 tane yerdim hicte takmazdım
0 oy
tarafından
Birde hak verenler var ya ben sok nolacak yemiş de bende birtane daha soylim beklesinler desin yani yada daha başka çözümler misafir kızı pişman etmekden iyidir
tarafından
Aynencanim misafie ha evin kizi ne fark eder kirildim yani 4 kisi 15 durum
tarafından
Boşver yemissin nolmus benim abielrde öyleydi aldıklarını asla bize vermezler sayılı alır lar biz yiyemezdik yemedimde noldu kapımı açmazlar birgün olsun napiyo demezler keşke yeseymisim zamanında keşke abim demeseymisim
tarafından
Biz bide kardesiz kardws arasinda bence boyle problem olmamali
tarafından
Bizde kardestik noldu bosver valla iyi yapmışsın
tarafından
Dunya mali icin kalp kriiyolar
0 oy
tarafından
Normalde yemek söylenirken misafirin soncta canım çeker diye bir tanede sana soylebilirdi..o dusnmuyosa anlamaz erkek annen diyebilirdi oğlum bir tanede kardeşine şöyle diye..insanın yediğin.laifini yapıldığı yerde durasimsa gelmez yemeklerini yigesimde gelmez.
tarafından
15 tane durum vardi kiz 4 kisigelmis bize arkadaslar gelcek yemeyin demedi siparisleri alon dedi
tarafından
İnsanın yediginin lafı edilir de o evde durulmaz ne kadar doğru
tarafından
Durasim gelmiyor zaten
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş abin 
tarafından
Hemde cok ayip
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ay çok ayip etmisler ne var kardesi yediyse arasin bir tane daha sipariş versin haklisin ben olsam cok zoruma giderdi cook
tarafından
Sorma canim 15 tane durum var 4 kisilerdi yaa canim cekti
(1,284 puan) tarafından
Kiyamam ya afiyet sifa olsun yarasin iyi yaptin yedin
tarafından
Ah canim saolasin valla keske sizin gibi düşüncede olsalar ama maalesef
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ya yazık ya ben anlamıyorum malesef hele ki yemek için çok utanç verici hepsini yesen ne olur ya 
tarafından
Bende anlamıyorum konusmuyorum su an
0 oy
tarafından
Yani emziren annesin sen canın istemese bile sana ikram etmeleri gerekir abin çok görgüsüz kim olursa olsun eve yemek gelince evdekilere de ikram edilir
tarafından
Kiz az bisi olsa yemezdim bissuru yaa
tarafından
Zaten sizi saymadan sipariş vermesi yanlış
0 oy
tarafından
Siparis verirken siz eniye soylememis siz de insansiniz cok sacma ya hic getittirmicekti yada herkese getittirecketi
tarafından
Ne diyim ki ailemde boyle yapiyosa
tarafından
Allah yardimcin olsun ya zor gercekten

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,356 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 458 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 580 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,316 cevap

35,995 kullanıcı

...