0 oy
110 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar daha, yeni okudum avakado bebeğe kilo aldırıyomuş avakadoyu tek başına yiyemiyorum önerisi olan var mı nasıl tatlandırıp yersem güzel olur :)

4 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
Valla o kadar cok yedimki canım 37 haftadayız bebegim 2 kilo almayınca almıyor yani cacık gibi yapip yiyordum ben rendeleyip
tarafından
Öyle mi bende çok yemek yiyemiyorum canım baştan başlayayım dedim düzenli olarak tüketmek istedim ama tek başına yiyemiyorum yoğurtla mı yapıyosun canım
(592 puan) tarafından
Evet kuzum yogurtla yapıyorum ferahca guzel oluyor birazda nane koy kilo aldirmasa bile bebisin vitamin almis olur ye gitsin
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından

37 haftalık hamileyim bugün doktordan geldim 3600 bebeğim hamileyken 1 dilim bile avokado yemedim ama muz, ceviz, kaşar çok aldırıyor diyorlar :)

İlla avokado yicem diyorsan ince ince dilimle limon ve tuzla ye ben diyette öyle yiyordum ya da salata içine koy ye :)

(592 puan) tarafından
Kız bende 37 deyim avakadoda yedim yemem icmemde nasil guzeldi benim bebek 2 kilo ya besleyen damarlara felan da baktilar sorun yok diyor doktorlar nasil kilo aldirdin masallah
tarafından
Canım cevizi çok tüketiyorum zaten muzu da aynı hatta ceviz muz bal üçlüsü ziyafet yapıyorum kaşarı zaten her gece yiyorum ama, avakado da çok faydalıymış yeni gördüm :)
(238 puan) tarafından
Valla özellikle bir şey yapmadım ben de biraz minik olsun istiyorum nasıl doğurucam diye düşünüyorum kara kara hep 2-3 hafta önden gidiyor bugün 39+4 ile uyumlu çıktı daha 37 yim. Muz ceviz kaşar iyi geliyor diyorlar canım dene istersen ben çok kaşar ceviz yedim bilmeden ondan oldu belkide
(592 puan) tarafından
Banada doktor kilo alsin diye ugras yoksa kuveze girer dedi cok kucuk dedi yemem icmem cok iyi ama almiyor napicam bilmiyorum valla
(238 puan) tarafından
Bazı bebekler küçük doğuyor ya genetik olabilir ben mesela 2600 doğmuşum ama küveze falan girmemişim hem ultrasonda yanılma da olabiliyor üzülme sen elinden geleni yap sonrası Rabbime kalmış :)
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Her şeyle olur.

Bal

Sarımsak, zeytinyağı, limon

Salataların içine

Beyaz peynirle vs

Bebeğe kilo aldırmasa da müthiş bi besin. Çok sağlıklı. 
tarafından
Evet canım çok sağlıklıymış ama tek başına asla yiyemiyorum meze şeklinde yapıyorum farklı lezzet denemek istedim :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Limon tuz güzel oluyor.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 178 göst.
11 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 726 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
+1 oy
21 cevap 474 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...